یک خانواده از هم جدا شده میان السالوادور و ایالات متحده آمریکا برای اولین بار مسدود شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس Coronavirus

در اخیر صبح 6 ساله بلن مارتینز رفت و به یکی از نقاط مورد علاقه در خانه او در سان سالوادور: عمه او را غرور جایی که او را دوست دارد به بازی لباس تا بازی. اما به جای لبخند در آینه او شروع به گریه کرد. هنگامی که عمه اش او را در بر داشت وجود دارد بلن گفت: او دعا شده بود به خدا که coronavirus خواهد برود. او می داند که همه گیر است و به همین دلیل او نیست با پدر او.

بلن و سه خواهر — امی, 19; ابیگیل, 16; و Génesis, 8 — در ال سالوادور در انتظار پایان یک فرایند طولانی است که آنها را به پدر خود زندگی می کند که در بیکرزفیلد کالیفرنیا. شد بسته بندی شده و آماده برای رفتن به زمانی که پرواز آنها لغو شد با توجه به مستندات در السالوادور. این اولین بار نیست زمان برنامه های خود را به حال شده است scuttled. سه سال پیش آنها می شده است در مورد به ترک زمانی که برگ برنده دولت تلاش برای لغو پناهنده برنامه بود که بلیط های خود را ،

“ما در غم از آنجا که وجود دارد تنها چند روز باقی مانده و این همان وضعیت به قبل از” گفت: ابیگیل. “اما چگونه ما در حال رفتن به می دانم که این بیماری همه گیر قرار بود به اتفاق می افتد؟”

خواهران در میان 2,700 کودکان تایید شده برای پناهندگی و یا اقامت موقت از طریق آمریکای مرکزی افراد زیر سن قانونی و یا مخفی برنامه آغاز شد که در سال 2014 در دولت اوباما. این برنامه تا به حال دقیق پارامترهای: تنها فرزندان مجرد زیر سن 21 در گواتمالا هندوراس و السالوادور — با پدر و مادر از نظر قانونی ساکن در ایالات متحده اجازه داده شد به درخواست.

کم بود و تنها رسمی مهاجرت گزینه برای کودکانی که ممکن است در غیر این صورت این سفر خطرناک از طریق مکزیک به مرز آمریکا — و مارتینز خواهر در میان خوش شانس چند که ملاقات تمام الزامات مورد نیاز برای آن است. اما تاسیسات پرتاب آنها را در طول دولت اوباما شده است dangled بیش از سر خود را در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. در سال 2017, دولت ناگهان خاتمه برنامه است. در مارس 2019 یک قاضی گفت: دولت تا به حال به از طریق رفتن با اسکان مجدد برای افرادی مانند مارتینز خواهر بودند که در حال حاضر مورد تایید هر چند این حکم نیاز نیست که دولت جدید را قبول کند و برنامه های کاربردی برای این برنامه است.

Coronavirus دیگری بود یادآوری به مارتینز خواهر خود را در وضعیت مخاطره آمیز. پرواز آنها لغو شد که رئیس جمهور السالوادور نایب Bukele بسته فرودگاه در طول بیماری همه گیر. به زودی پس از, در مارس 19, ایالات متحده متوقف دریافت پناهندگی مهاجران به جز در موارد اضطراری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده کرده است این بیماری همه گیر به سطح شیب دار تا یک محدود کننده مهاجرت دستور کار به طور موثر به پایان پناهندگی در ایالات متحده آمریکا در مرز جنوبی. در حال حاضر به عنوان ال سالوادور شروع به بازگشایی آن, اقتصاد, سرنوشت مارتینز خواهر همچنان نامشخص است. سازمان بین المللی مهاجرت که اداره مخفی می گوید این کار برای اطمینان از سریع, سفر, برای این خانواده ها نمی کند ولی باید تاریخ دقیق. وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: “به دنبال از سرگیری پناهندگان و مهاجران زمانی که آن را بی خطر است و لجستیکی امکان پذیر برای انجام این کار است.”

عدم اطمینان از چند سال گذشته ساخته شده است آن را دشوار است برای قدیمی ترین مارتینز خواهر به برنامه ریزی. امی از دبیرستان فارغ التحصیل شده و می خواهد به مطالعه طراحی بازی های ویدئویی. اما او سالهاست به ثبت نام در یک برنامه در ال سالوادور فقط به رها کردن و بیش از شروع در آمریکا ابیگیل, 16, خداحافظی گفت: به دوستان خود در ماه مارس تنها به پیدا کردن او نشده ، “در حال حاضر ما نمی دانیم که اگر ما قصد داریم یا نه بنابراین در ضمن ما فقط باید به تمرکز بر روی مطالعات ما” گفت: ابیگیل. خود را خواهر کوچکتر از خود مضطرب هستند به حرکت می کند و اغلب از زمانی که آنها قادر خواهید بود برای رفتن.

Abigail Martínez, 16, and Amiy Martínez, 19, in San Salvador on February 25, 2020. Fred Ramos

ابیگیل مارتینز 16 و امی مارتینز 19 ساله در سان سالوادور در فوریه 25 سال 2020 است.

عکس: فرد راموس

دختران پدر مانوئل مارتینز تا به حال اتاق خود را آماده در خانه اش در کالیفرنیا پس از 2017. “هر روز [بدون آنها] یک روز بدون صلح” او گفت:.

مارتینز زندگی در ایالات متحده برای بیش از 20 سال اغلب سفر به ال سالوادور به صرف زمان با خانواده. او یکی از حدود 250,000 اهالی السالوادور با وضعیت حفاظت موقت یا TPS مهلت از اخراج آن اعطا شد به اهالی السالوادور زندگی در ایالات متحده در سال 2001 پس از یک هیولا زلزله لرزاند کشور خود. وضعیت تمدید شد هر 18 ماه تا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به پایان دادن به حمایت برای اهالی السالوادور در ژانویه 2018.

وزارت امنیت داخلی از تمدید TPS برای اهالی السالوادور تا ژانویه 2021 اما مانوئل و بسیاری دیگر هنوز هیچ مسیر به شهروندی. این به این معنی او چند گزینه به خانواده را از نظر قانونی به آمریکا

“من می دانم که چگونه مشکل آن این است که برای عبور غیر قانونی. هرگز در زندگی من من می خواهم دختران من به صلیب مانند که.”

پرداخت یک کایوتی به دختران در سراسر مرز می تواند قرار داده و دختران خود را’ جسمی و عاطفی رفاه در معرض خطر است. “من می دانم که چگونه مشکل آن این است که برای عبور غیر قانونی,” او گفت:. “هرگز در زندگی من من می خواهم دختران من به صلیب مانند که.”

در سال مالی 2019 بیش از 60,000 افراد زیر سن قانونی بدون همراه از السالوادور گواتمالا و هندوراس عبور از U. S مرز. بسیاری از فرار از خشونت و هیچ قانونی در مسیر مهاجرت به آمریکا از کشورهای خود را که خود را به جای آنها سعی می کنید برای رسیدن به مرز و درخواست پناهندگی می کنند. CIMITRA یک سازمان غیر دولتی در ال سالوادور است که به کمک طب متقاضیان تخمین می زند که حداقل 80 درصد از افراد زیر سن قانونی در این برنامه در حال فرار از خشونت. دیگران که نمی فرار یک تهدید فوری می توانید دریافت بشردوستانه آزادی مشروط که طول می کشد به مدت دو سال.

در سال 2015 مارتینز girls’ مادر جان از لوپوس و مانوئل احساس می شود آن را حتی بیشتر با فشار دادن که به او پیوست با دختران خود را و تماشای آنها را رشد می کنند. در اطراف آن زمان مانوئل شنیده در مورد مخفی برنامه از راه دور از اعضای خانواده. این مارتینز خانواده بودند بخشی از یک انتخاب چند که واجد شرایط برای این برنامه است.

که طراحی شده توسط, توضیح اسکار Chacón, مدیر اجرایی, Alianza, آمریکا, مهاجر, حقوق سازمان با دفاتر در ایالات متحده و آمریکای مرکزی. برنامه صدا کامل بر روی کاغذ, او گفت:, اما موفق به نشانی واقعیت بسیاری از آمریکای مرکزی افراد زیر سن قانونی فرار قریب الوقوع خشونت توسط باندهای همکاران و یا اعضای خانواده یا دولت و نیروهای.

روند تقاضا بود بسیار خسته کننده است. “برای بسیاری از مردم در انتظار تا زمانی غیر ممکن بود.” دیگران نمی واجد شرایط بر اساس نیاز است که پدر و مادر از نظر قانونی در آمریکا

با وجود کاستی های آن, این برنامه یک فرصت ارزشمند برای کودکان آمریکای مرکزی مانند مارتینز ،

چهار دختر بودند در نهایت تایید شده برای سفر در سال 2016 پس از مصاحبه های گسترده و پزشکی بررسی می کند. “ما واقعا هیجان زده بودند در آن زمان حتی بیشتر از حال حاضر گفت:” ابیگیل. او شروع به در مورد زندگی در آمریکا, آنچه دبیرستان خواهد بود و چگونه او ممکن است کمک به پدرش با خود حمل و نقل کسب و کار یک روز است. زمانی که برگ برنده دولت به طور ناگهانی به پایان رسید و برنامه خود را برنامه ریزی به پایان رسید بیش از حد.

“این یک ضربه بزرگ” او گفت:. “ناگهان همه تلاش های ما برای هیچ چیز نیست.”

هنگامی که یک قاضی دستور داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای از سرگیری پردازش برنامه های کاربردی که در حال حاضر تایید شده است خانواده یک بار دیگر شروع به جمع آوری پزشکی, چک, مصاحبه و مدارک. اما دختران بيشتر از شک و تردید در این زمان. “من نمی خواهم به من امید گفت:” امی در ماه فوریه است. “ما می دانیم که آن را می تواند رخ دهد در هر لحظه اما ما نه به عنوان هیجان زده که ما قبل از” گفت: ابیگیل.

نظرات خود را به اثبات رسانده prescient زمانی که پرواز آنها لغو شد.

“این یک قرص تلخ به بلع نیاز به صبر گفت:” مانوئل.

فرد راموس باعث شد گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de