دکتر DIY COVID-19 توهین آمیز

چرا شما باید مراقبت از

انتظار برای کسب اجازه برای انجام کاری خوب است که گاهی اوقات آخرین چیزی که شما باید انجام دهید.

وجود دارد یک صحنه بزرگ در François Rabelais’ Gargantua and Pantagruel که در آن یک راهب تلاش می کند برای متقاعد کردن برادران خود که تاکستان در حال نابود شود توسط مهاجمان. دیگر راهبان استعفا داد و به سرنوشت خود دعا كنيد. از برافروخته راهب با استفاده از یک صلیب شکسته کلیسا برای کشتن 7,000 از مهاجمان. توسط خود.

دکتر علا استنفورد است که راهب.

“من رسیده به [این] شهر و دولت می گوید:” استنفورد که ایستاده در فیلادلفیا پارکینگ که در آن او را برای گرفتن یک استراحت از مردم تست برای COVID-19 “از من سناتور ایالت به شهر و پس از آن فرماندار ، هیچ چیز.”

در یک کامل در Rabelaisian پشت سر هم از فعالیت دانشگاه استنفورد, 49, تماس, تمام, سیاه, دکتر, همکاران در سراسر ایالات متحده است. تماس به عمل آمده دو قسم: آیا آنها باید تست کیت های آنها می تواند یدکی و آنها به نظر می رسد با او در Instagram زنده به کم ارزش کردن اطلاعات غلط در مورد ویروس ؟

من نمی توانم خودم اجازه پایین رفتن توطئه جاده اما این [COVID-19] بود گسترش مرفه مسافران به جمعیت های محلی که نمی تواند فرار از آن.

علا استنفورد

با کسانی که در آزمون سانفورد شروع به رفتن درب به درب. سپس او در کلیسا او را به پارکینگ برای تست هر کسی که نشان داد تا. اولین روز ؟ ده آزمون. دومین روز ؟ 150. سوم ؟ 363.

LabCorp این شرکت که به اتمام آزمایش ارسال می شود می خواستم بدانم که برای رفتن به آن پرداخت — سپس در 50 $پاپ در حال حاضر در $100 با توجه به تقاضا با توجه به چگونه بسیاری از دریافت کنندگان تا به حال هیچ بیمه درمانی. “‘لایحه ، این چیزی است که من به آنها گفتم” می گوید استنفورد تقریبا قابل لمس شادی knuckled تا نامزدی در صدای او است. “من نگرانی در مورد چگونه به پرداخت هزینه برای آن است.”

با پزشکان COVID-19 کنسرسیوم و آن طول می کشد فیلادلفیا های غیر انتفاعی دانشگاه استنفورد آغاز شده در سال 2012 برای تشویق بچه ها به فکر کردن در مورد مشاغل در علم او خاموش بود. کمک های مالی نورد در آورده است کانون توجه رسانه ها به خرس در دانشگاه استنفورد.

Virus Outbreak Religious Activism

که رسانه ها توجه نمی شد نادیده گرفته شده توسط کیستون پلیس klatch از دولت و گروه های که تا به حال شده است قادر به انجام هر کاری قبل از. “آنها شروع به پرتاب jabs” استنفورد می گوید خنده. پن استیت “گراد” را در صفحه مربوط پریدم به 400 views. مردم چک تا ببینید که آیا جراح اطفال بود که با مجوز هیئت مدیره گواهی شده و تا به حال قصور بیمه (بله و بله). یک گروه ارائه شده به “کمک کند.”

“ناشناس فیلادلفیا نهاد علمی ارائه شده برای ارسال خود را تست وانت بیش از” استنفورد می گوید. “آنها گفتند که آزمون مردم با بیمه بهداشت و ما تست می تواند مردم بدون.” استنفورد کاهش یافته است ارائه می دهند و حفر عمیق است. به زودی او خواهید بود با در نظر گرفتن تست برنامه به شهر نیویورک Tremont پارک.

“من نمی توانم خودم اجازه پایین رفتن توطئه جاده” استنفورد می گوید: “اما این گسترش مرفه مسافران به جمعیت های محلی که نمی تواند فرار از آن حتی پس از پناه سفارشات.” در آن لحظه کسی تماس برای او از طرف دیگر از پارکینگ که در آن آنها همچنین نیاز به ثبت نام مردم برای رای دادن.

اما قبل از او برگ و ذهن پژوهنده می خواهید بدانید که: با توجه به 24 درصد مثبت نرخ استنفورد که دیده می شود تا کنون چگونه است که او احساس در این روز ؟

“شگفت آور, من نه آن را بدست عین حال” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de