دکتر به کارفرمای خود را برای COVID – 19 تست آنتی بادی رفت. ۱۰٬۹۸۴ دلار هزینه داشت.

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که در مورد سوء استفاده از قدرت تحقیق می کند. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

این مقاله با شرکت تگزاس تریبون، یک اتاق خبری محلی غیرانتفاعی و غیرحزبی که به اطلاع می رساند و با تکسان ها درگیر می شود، منتشر شده است. ثبت نام برای هفته نامه کوتاه برای بلند شدن به سرعت در پوشش ضروری خود را از مسائل تگزاس.

هنگامی که دکتر زکری سوسمن به پزشکان برتر ER در آستین برای یک آزمایش آنتی بادی COVID-19 رفت، او فرض کرد که او یک freebie به دلیل او یک دکتر برای زنجیره ای بود. در عوض ، اتاق اورژانس آزاد ایستاده شرکت بیمه خود را به اتهام شگفت آور $ 10،984 برای بازدید — و هر پنی پرداخت شد ، بدون عقب نشینی.

لايحه اونو خيلي ناراحت کرد اون کارش رو ترک کرد و در حال حاضر ، پس از سوالات ProPublica ، شرکت مادر بیمه گر خود را گفت : این پرونده در حال بررسی است و می تواند منجر به بازپرداخت و یا ارجاع به اجرای قانون است.

این مورد آخرین موردی است که نشان می دهد چگونه ارائه دهندگان گاهی قیمت های گزاف را برای بازدید برای آزمایش های ساده و ارزان COVID-19 شارژ کرده اند. ProPublica به تازگی گزارش داد که چگونه 175 دلار COVID – 19 آزمون منجر به اتهامات 2،479 دلار در ER آزاد متفاوت در تگزاس. در آن شرایط طرح سلامت گفت پرداخت این دیدار کاهش خواهد یافت و تسهیلات گفت خانواده لایحه ای دریافت نخواهد کرد. در مورد سوسمن، بیمه گر همه چیز را پرداخت کرد. اما آن دلارها از افرادی می آیند که حق بیمه می پردازند و کارشناسان بهداشتی می گویند قیمت های بالا دلیل عمده ای است که چرا آمریکایی ها اینقدر برای مراقبت های بهداشتی پرداخت می کنند.

مشترک خبرنامه داستان بزرگ شوید.

سوسمن، آسیب شناس ۴۴ ساله، تحت قرارداد به عنوان مدیر پزشکی پاره وقت در چهار مکان دیگر پزشکان برتر مشغول به کار بود. او گفت ماهانه ۴۰۰۰ دلار برای نظارت بر آزمایش های آنتی بادی ساخته است که می تواند نشانه هایی از عفونت قبلی COVID-19 را تشخیص دهد. این یک موقعیت موقت نگه داشتن او را بیش از بین گیگ های بیمارستان در آستین و نیومکزیکو بود، جایی که او در حال حاضر زندگی می کند و کار می کند.

در ماه مه، قبل از دیدار خانواده اش در اسکاتسدیل، آریزونا، سوسمن این آزمایش را می خواست زیرا به تازگی سردرد داشت که می تواند نشانه COVID-19 باشد. او تصمیم گرفت به یکی از مکان های شرکت خودش برود زیرا کنجکاو بود ببیند این روند از دید یک بیمار چگونه پخش می شود. او می دانست که مواد برای هر آزمایش آنتی بادی تنها به حدود 8 دلار، و آن را می شود در نقطه خوانده می شود – شبیه به یک آزمایش بارداری در خانه.

اون حتي ميتونست خودش بخونه را انجام بده . بنابراین او فرض پزشکان برتر او را comp و اداره آن را بر روی خانه. اما کارکنان پیش رفتند و جزئیات بیمه او را پایین کردند، در حالی که به او قول می دادند که مسئول هیچ بخشی از این لایحه نخواهد بود. او یک طرح کوتاه مدت از طریق شرکت بیمه قانون طلایی داشت که متعلق به یونایتد بهداشت، بزرگترین بیمه گر این کشور است. (بیمه از طریق کار او فراهم نشد.)

سوسمن در جریان این دیدار کوتاه گفت که با دکتر اورژانس که او را نمی شناسد گپ کرده است. او گفت معاینه فیزیکی وجود ندارد. گفت: هیچ وقت دست روی من نذار. حیاتی هایش بررسی شد و خونش کشیده شد. اون آزمايش منفي کرد . او گفت تمام برخورد حدود ۳۰ دقیقه طول کشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im