یک محصول از تیره-پول گروه حمایت دموکراتیک تلاش برای بازپس گیری سنا

به عنوان دموکرات ها به دنبال به تلنگر یک تعداد از رقابتی کرسی سنا در ماه نوامبر آنها با تکیه بر شبکه نامعلومی اهدا کنندگان برای مطابقت با روحانی عظیم بودجه دستگاه. در زمانی که برق به اصطلاح تاریک پول چیزی است که از آزمون تورنسل در حزب حداقل شش نژادها که در آن نامزدها باید پشتوانه ملی دموکرات ها در حال دیدن عمده بودجه از سوپر PACs که اهدا کنندگان را مجبور به افشا می شود.

در longshot پیشنهاد به کنترل از بالا اتاق دموکرات ها در حال تمرکز بر روی مسابقات مسابقات در آریزونا, آیووا, کلرادو, میشیگان, کارولینای شمالی مین تگزاس و کنتاکی و نیز قرار دادن منابع به سمت نژادها در کارولینای جنوبی تنسی و گرجستان است. دموکراتیک سناتوری مبارزات انتخاباتی کمیته حمایت از نامزدها در همه آن نژادها. سنا اکثریت PAC بزرگترین دموکراتیک super PAC به تمرکز بر رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا است در حال اجرا تبلیغات در تعدادی از این کشورها به عنوان به خوبی. PAC است که تراز وسط قرار دارد با رهبر اقلیت چاک شومر اعلام کرد در ماه فوریه این امر همکاری با دیگر دموکراتیک PAC, اولویت های ایالات متحده آمریکا اقدام به اجرای یک میلیون دلاری مبارزات انتخاباتی آگهی در آریزونا مین و کارولینای شمالی است.

تلاش های خود را در حال تکمیل و توسط تعدادی از جدید, کوچکتر, dark-پول گروه که حدود 7 میلیون دلار تا کنون در تبلیغات در شش سنا نژادها. چهار دولت در سطح گروه های مرتبط به یک دیگر و به اکثریت رو به جلو 501(c)(4) گروه غیر انتفاعی وابسته با اکثریت سنا تایید شده و آنها نیز به اشتراک گذاری شبکه ای از دموکراتیک کارکنان و استراتژیست. رئیس اکثریت سنا PAC, JB Poersch استفاده می شود به سر تا هر دو اکثریت رو به جلو و DSCC — و همچنان یک متحد نزدیک شومر. او در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این گروه که عامل در آیووا, آریزونا, کلرادو و مین به عنوان 501(c)(4)s ملزم به افشای اهدا کنندگان خود را به کمیسیون انتخابات فدرال, اما خواهد شد به گزارش برترین سهم مقدار زمانی که آنها به صورت فایل 990s با نمایندگان پس از سال 2020 انتخابات. هزینه های خود را شامل فقط کسری از پول را به جلو توسط سنا-وابسته به گروه اما آنها کاهش یافته است مقدار قابل توجهی از پول برای اشخاص که تشکیل شد کمتر از یک سال پیش و بیل خود را به عنوان مردمی قرار گرفتند.

OpenSecrets اشاره کرد در ماه دسامبر که چهار دولت در سطح گروه ممکن است به یک دیگر مرتبط. با توجه به دولت مالیات سوابق هر چهار گروه مورد استفاده واشنگتن-بر اساس CT شرکت سیستم ثبت نام خود را به عنوان عامل یک شرکت ارائه عامل و اختلاط خدمات. علاوه بر این آنها را در اطراف همان زمان آخرین بهار و به اشتراک گذاری برخی از مشاوران همان.

علاوه بر این فوق العاده PACs در مین و آریزونا اتصال به اکثریت رو به جلو است که صرف اضافی 7 میلیون دلار در تبلیغات در متحده از جمله مین, North Carolina, میشیگان, آریزونا, آیووا و کلرادو است. مین گروه همکاری با یک سازمان است که منجر به اکثریت رو به جلو در حالی که یک رهبر آریزونا گروه به نظر می رسد در اکثر جلو ad.

مین

مین حرکت صرف حداقل 2 میلیون دلار در تبلیغات علیه جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز پس از راه اندازی در مه. PAC تعدادی از برجسته مین دموکرات ها در میان صفوف خود را. آن مدیر اجرایی, Willy Ritch سابق سخنگوی دموکرات در کنگره ایالات متحده Chellie Pingree. کریس Glynn, که در خدمت به عنوان سخنگوی سابق برای مین حزب دموکرات و همچنین کار برای مین مجلس سارا Gideon شد یک سخنگوی مین حرکت تا زمانی که سال گذشته است. گیدئون در حال حاضر در حال اجرا برای سنا و DSCC تایید او در ماه ژوئن. مین حرکت می کرد به موازات gideon’s کمپین با یک برنامه به نام “16 شهرستانهای ائتلاف” راه اندازی شد در ماه ژوئیه به فشار کالینز در مورد مسائل از اهمیت بالا با وزش رای دهندگان. این ائتلاف نیز تحت فشار قرار دادند کالینز به برگزاری تاون هال که او انجام نشده برای 20 سال است.

گروه برگزار رویداد در پورتلند در سال گذشته با یک گروه به نام مالیات مارس (همچنین به نام شانزده سی و صندوق) است که یک کلید حامی مالی دموکراتیک علل و فوق العاده PACs. آن را به اکثریت رو به جلو 500 ، 000 دلار در سال 2016 و همچنین اهدا $500,000 به خانه اکثریت تایید شده و حداقل 1 میلیون دلار به اکثریت سنا تایید شده. پرسید: اگر مین شتاب دریافت هر گونه کمک مالی از اکثریت به جلو Ritch گفت: این گروه مورد بحث نیست آن را اهدا می کنند.

Senator Martha McSally R-Arizona speaks at a rally for President Donald Trump Wednesday, Feb. 19, 2020 in Phoenix. (AP Photo/Rick Scuteri)

سناتور. مارتا McSally R-Ariz., صحبت می کند و در یک تجمع برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه. 19, 2020, سیمرغ است.

عکس: ریک Scuteri/AP

آریزونا

پیشرفت آریزونا راه اندازی در مه و صرف حداقل 1.8 میلیون دلار در تبلیغات در دولت با هدف قرار دادن جمهوری خواه ایالت مارتا McSally و رای به لغو بخش هایی از قانون مراقبت مقرون به صرفه. که همچنین می رود توسط صادق, آریزونا, اجرا توسط جیمز عمان سابق تاجر که حفظ مشخصات پایین; Steve گومز فعال در دولتو یک اصطلاح دموکرات در کنگره و دولت سابق حزب صندلی سام مسگر در حال حاضر تمرین قانون املاک و مستغلات در آریزونا شرکت است. مسگر نیز متعلق به موضوع یکی اصلاح طلبان حزبی یک ائتلاف دو حزبی از مقامات سابق دفاع “راه حل برای رفع شکسته ما نظام سیاسی.” گومز به نظر می رسد در یک سال 2018 اکثریت رو به جلو ad انتقاد McSally در مراقبت های بهداشتی. یکی از اعضای هیئت مدیره نیز در کارکنان در جلو اکثریت اقدام فدرال PAC راه اندازی توسط دموکرات ها در سال 2017 به تمرکز بر روی به دست آوردن قدرت در دولت قانونی نژادها. یک سخنگوی مسگر نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

آیووا

آیووا صدایآن نیز عمل به عنوان آیووا به جلو راه اندازی شد در ماه مارس به هدف جمهوریخواه ایالت جونی ارنست. این گروه incorporator درو کوپر برای اولین بار افتتاح آن را تحت نام Heartland به جلو و تغییر نام آن است. کوپر مشغول به کار در سابق مریلند رژیم صهیونیستی است. مارتین اومالی را تا سال 2015 انتخابات ریاست جمهوری است. آیووا صدای اجرا توسط امیلی Holley سابق مدیر سیاسی برای دولت آمریکا به مردم ایران ، راب هاگ و میانه میدان سازمان برای سال 2008 اوباما در مبارزات انتخاباتی. در ماه جولای تنها چند ماه پس از آن راه اندازی, آیووا, صدای خریداری $600,000 ارزش تبلیغات هدف قرار دادن ارنست در آیووا. از دسامبر این تعداد رفت تا 1.4 میلیون دلار. Holley نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کلرادو

کوه های راکی ارزش راه اندازی در کلرادو در مارس و ژانویه تا به حال صرف بیش از 1.8 میلیون دلار در تبلیغات هدف قرار دادن جمهوری خواه ایالت کوری گاردنر. گروه, مدیر اجرایی, Alvina Vasquez شد مدیر سیاسی دموکراتیک برای رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس را 2018 مبارزات انتخاباتی. مدیر ارتباطات ونسا Harmoush گفت این گروه “یک سازمان مردمی” و او را از پاسخ به سوالات در مورد خود را اهدا می کنند.

یک پنجم گروه عامل در سطح ملی است که مربوط به اکثریت رو به جلو VoteVets اقدام صندوق حمایت کارولینای شمالی نامزد کال کانینگهام در برابر جمهوری خواه ایالت تهم Tillis. این گروه صرف نزدیک به $3.3 میلیون در تبلیغات حمایت از کانینگهام آنها DSCC تایید شده در اکتبر. این گروه همچنین حمایت از دموکرات ایالت گری پیترز در میشیگان که در آن صرف حداقل $2.1 میلیون در تبلیغات تا کنون; MJ Hegar علیه جمهوری خواه ایالت John Cornyn در تگزاس که در آن صرف $3.3 میلیون تا کنون; و امی مک گراث در برابر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در کنتاکی که در آن صرف $119,000 تا کنون. (این گروه نیز حمایت نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg و صرف حداقل $1.7 میلیون حمایت از او تا کنون. یک کمپین سرمایه گذاری گروه را متهم به Buttigieg کمپین نادرست هماهنگی با VoteVets و مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به اظهار نظر در که شارژ.)

در 2018, VoteVets اقدام صندوق دریافت $1.89 میلیون از اکثریت رو به جلو. اکثریت سنا تایید رئیس جمهور JB Poersch توییتی در این ماه در مورد کارولینای شمالی به نژاد های یک مقاله در مورد یک PAC حمایت از نامزد حزب دموکرات اریکا اسمیت بود که او نیز به دنبال DSCC را تایید کرده که ایران روابط.

اکثریت رو به جلو در علاوه بر این به حمایت از VoteVets در اواخر ماه ژانویه راه اندازی شش رقم آگهی خرید در برابر Collins, ارنست, McSally گاردنر و Tillis. این گروه صرف حداقل $780,000 در ایالت تبلیغات کوبیدن کالینز در تجویز دارو قیمت گذاری نزدیک به 100.000 دلار در برابر هر Tillis گاردنر, McSally و گرجستان از سوی دیگر ، دیوید پردو در ایالات مربوطه می باشند. در تعدادی از این مسابقات نامزد دموکرات ها در حال پشتیبان گیری ساخته شده اند مالی مبارزات انتخاباتی یک موضوع مرکزی از سیستم عامل خود خواستار افزایش شفافیت و افشای مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im