یک COVID-19 امر به خاطر داشته باشید

چرا شما باید مراقبت از

چون آمده جهنم یا آب بالا انسان در حال رفتن به انسان است.

با این بازی اعداد

یوجین آقا: من فکر زیادی در طول خاموش کردن و تصمیم گرفته اند که هنگامی که/اگر آن را به پایان می رسد من می خواهم به برخی از تغییرات در زندگی من است. یکی از این تغییرات شامل داشتن رابطه جنسی با راه بیشتر مردم است. این اشاره کردم به دوستان; آنها به من خندید و گفت: آن را “کم عمق هدف است.” من 35 و تا به حال با پنج نفر. به نظر نمی رسد کم عمق به من. — شمارش تا

عزیز من-CU: کم عمق است که هزینه های حتی بیش از آن طول می کشد به خواندن این جمله فکر کردن در مورد یک کارداشیان smack down. ایضا نظر مفهوم بسیار از افراد مشهور. فکر کردن در مورد چگونه شما می خواهم زندگی عشق خود را به آشکار شدن پس از اجرا جداسازی no-sex روزهای دوشنبه از طریق یکشنبه? هر چیزی اما کم عمق است.

متوسط تعداد شرکای جنسی برای هر دو جنس مخالف مردان و زنان اجرا می شود بین چهار و 26 بسته که مطالعه شما اعتقاد دارند. برای همجنسگرا مردان و زنان, کسانی که شماره های 30 و 12 بود.

اگر آن را آشکار به شما در حال حاضر یک چیز روشن می شود که بررسی دقیق این اعداد: ما احاطه شده توسط دروغگو.

من در اینجا نه برای تنبیه کردن دروغگو اما نشان می دهد که اعداد فقط آزاد شناور شاخص های درجه که مردم سعی کنید تصور کنید آنچه احساس می کند درست و عادی به نظر می رسد و تنظیم پاسخ های خود را بر این اساس. است که می گویند ، تمایل خود را برای تجربه زندگی بیشتر به طور کامل ؟ که به معنی همه چیز است.

بنابراین در حالی که تعقیب اعداد ممکن است به نظر می رسد کم عمق برای برخی از, آن را بسیار متفاوت از تصمیم گیری برای شروع گفت بله بیشتر از هیچ به غنی vulture که زندگی را ارائه کرده است. و مگر اینکه شما ساعت در صفحه اصلی که در اجرای عقب مانده است. پس از خاموش کردن به نظر می رسد به خوبی به عنوان هر یک برای شروع.

از آن لذت ببرید.

تاج Casanova

یوجین آقا: شریک زندگی من و من زندگی می کنند در یک آپارتمان خوب پیچیده و به نوعی با همسایگان ما (یعنی زیادی وجود دارد که با تکان دادن و لبخند زدن اما هیچ, واقعی, صحبت کردن). خاموش کردن چیز تغییر کرده است. نه وجود دارد که بیشتر صحبت کردن, اما چیزهایی که احساس می کنید متفاوت است. شب دیگر من در زمان زباله در همان زمان به عنوان یکی از همسایگان ما و ما شروع به صحبت کردن. او ماسک خود را چرا که او نمی تواند نفس بکشد و چیزی که بعد از من می دانم که ما ، ما شنیده آسانسور بنابراین ما متوقف شود اما …? من نمی دانم که وضعیت خود را, اما شریک زندگی من و من بیشتر خوشحال. من حدس می زنم من رفتم یک کمی دیوانه است. من از ترس به بیرون رفتن در حال حاضر و با این بیماری همه گیر در رفتن من می دانم که بوسیدن یک غریبه بود بسیار بسیار احمقانه است. من نیاز به انجام کاری اما من نمی توانید ببینید که اعتراف به شریک زندگی من در حال حاضر کمک خواهد کرد. مشاوره لطفا! — نام نکردن با درخواست

عزیز سطل زباله گوینده: آیا شما می دانید که پس از COVID-19 آمار خشونت خانگی در چین سه برابر شده ؟ من این ذکر بدون هیچ دلیل دیگر از به می گویند که مردم در سراسر جهان به وضوح از دست دادن ذهن خود را. و توسط “مردم” من بیشتر هر چند نه منحصرا به معنای “مردان است.” ما در بازی uncharted آب و چیزهای عجیب و غریب ملزم به اتفاق می افتد اگر بدون هیچ دلیل دیگر از آن, مانند جیم موریسون یک بار گفت: افراد عجیب و غریب هستند. چگونه و چرا ما را بیشتر از آنچه که ما انجام دهید این است که یک رمز و راز به بسیاری از است; به همین ترتیب من فکر می کنم خود را دامپستر pas de deux شد و با توجه به ترکیبی از کابین تب و COVID-19 ناشی از دیوانگی و من می خواهم آن را درمان مانند سایر لحظه madnesses. که بدان معنی است که تظاهر آن را هرگز اتفاق افتاده است. همسایه خود را خواهد شد برای برخی از نشانه ای از به رسمیت شناختن زمانی که شما دیدار با شریک(های) در حال حاضر یا نه — و شما فقط باید خالی او. او را از آن دریافت کنید. و یا حداقل او باید. اگر شما فکر می کنم وجود دارد چیزی بیشتر از آن است که احتمالا به دنبال رابطه, از بین بردن آشغال رقص برای تقریبا هر عملی و لجستیکی دلیل است که فکر می شود می تواند.

شیطان نازی ها ؟

یوجین آقا: در این مستند من می دانم که بسیاری از مردم در حال تلاش چیزهای جدید و شریک زندگی من و من هیچ تفاوتی ندارد. ما شده ایم در بازی نقش, و آن را به نوعی سرگرم کننده, اما در حال حاضر من دوست دختر من می خواهد به بازی یک نازی. من نمی تواند آن را انجام دهد. ما هر دو یهودی و ما هر دو از دست اعضای خانواده در هولوکاست. او این ایده که مثل مردم سیاه و سفید با استفاده از N-کلمه ما بازی خواهد نوع “خود” آن را در راه های مختلف اما حداقل پورنو چیزی که من می توانم از فکر می کنم. آیا راه بهتری برای دریافت این سراسر به او ؟ — نه خنده

عزیز حتی کمی نیست: شما می توانید می گویند آنچه که شما فقط در اینجا گفت و نه بیشتر توجیه باید مورد نیاز در مورد اینکه چرا شما نمی خواهید به sexualize قتل 12 میلیون نفر, 6 میلیون نفر از آنها یهودی بودند برخی از آنها مربوط به شما. من گمان می کنم هر چند که این است پایان یک بحث است اما نه آغاز یکی در مورد آنچه به منزله تمایلات جنسی و چه چیزی نیست. آن را نیز احساس می کند مانند یک شکل از عشقبازی به من. بدانند در زمان واقعی همراه با شریک زندگی خود را, چه, پورنو چرا آنچه شما پیدا می شود در ارتباط است و چگونه برای دیدار با دختران حرف از قانون می تواند یک راه خوب برای کار را از طریق این. سکسی گاهی اوقات می تواند به نفع از موشکافی بنابراین در آن را داشته باشد. آن را نمی تواند صدمه دیده است و آن را ممکن است کمک به بیش از یک کمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>