یک شرکت اجرا شده توسط کاخ سفید “داوطلب” با تجربه در لوازم پزشکی رو 2.4 میلیون دلار از دولت فدرال برای لوازم پزشکی


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

یک شرکت ایجاد شده توسط سابق پنتاگون رسمی که توصیف خود را به عنوان یک کاخ سفید داوطلب برای معاون رئیس جمهور مایک پنس برنده $2.4 میلیون دلار قرارداد در مارس — اول آن فدرال جایزه به عرضه اداره زندانها با فولاد لباسهای.

Mathew J. Konkler که مشغول به کار در وزارت دفاع در دولت جورج دبلیو بوش به تشکیل BlackPoint شرکت توزیع LLC در ماه اوت سال 2019 در ایندیانا, دولت, سوابق نشان می دهد اما تا به حال موفق به کسب هیچ فدرال کار می کنند تا مارس 26. اداره زندانها را انتخاب کرد این شرکت با محدود رقابت برای یک قرارداد برای عرضه فولاد لباسهای به امکانات آن است.

آن است که حداقل دوم قرارداد اعطا شده به یک شرکت تشکیل شده توسط یک فرد که تا به حال کار کرده و یا داوطلب برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت; یک شرکت تشکیل شده توسط Zach فوئنتس سابق کاخ سفید و معاون رئیس ستاد برنده 3 میلیون دلار قرارداد تنها چند روز پس از تشکیل به تامین ماسک های صورت به خدمات سلامت. این ماسک نه دیدار با استانداردهای FDA برای استفاده در مراقبت های بهداشتی تنظیمات و IHS گفت: در این هفته که آژانس در تلاش است تا بازگشت ماسک برای فوئنتس. اعضای کنگره به نام برای تحقیقات به قرارداد و دفتر پاسخگویی دولت در حال حاضر قصد دارد به بررسی معامله “در آینده چند ماه به عنوان کارکنان در دسترس” سخنگوی چارلز جوان گفت: هفته گذشته است.

یک وکیل برای فوئنتس’ شرکت گفت: این شرکت انجام تمام تعهدات خود را به IHS تحت قرارداد.

BlackPoint توزیع وب سایت اشاره می کند و نه Konkler اما توصیف کار خود را به عنوان “محل بررسی و با موفقیت حیاتی ارائه محصولات و تجهیزات در این میان بسیار چالش برانگیز محیط.” نام دامنه ثبت شده در 9 آوریل سال 2020 است. در آن اختلاط اسناد Konkler ذکر شده است به عنوان مدیر عامل BlackPoint توزیع. تنها اطلاعات تماس در سایت یک فرم وب و آدرس ایمیل. ایمیل های فرستاده شده به آن بازگردانده شدند به عنوان undeliverable و Konkler بازگشت نیست چند تماس تلفنی و پیام ها به دنبال نظر.

در وب سایت برای BlackPoint خلاق LLC دیگر ایندیانا شرکت که در آن Konkler به عنوان شریک مدیریت خود زیستی می گوید که “از سال 2018 آقای Konkler نیز به عنوان یک داوطلب در کاخ سفید در کارکنان, معاون رئیس جمهور, Michael R. پنس.”

در یک سال 2018 مصاحبه با یک کسب و کار ایندیانا انتشار Konkler گفت که یکی دیگر از شرکت های BlackPoint استراتژی بود “سرویس کامل شرکت مشاوره ارائه انواع دیگر خدمات مشاوره که تمرکز استراتژیک بازاریابی, بازاریابی دیجیتال و ارتباطات بحران” اما همچنین کمک ایندیانا شرکت در فروش محصولات در بازارهای بین المللی است. جستجو ایالتی ایندیانا قرارداد به همراه داشت هیچ قبلی یا فعلی قراردادهای دولتی برای BlackPoint توزیع و یا شرکت های دیگر که Konkler درگیر است.

یک سخنگوی پنس گفت که Konkler قبلا کمک کرده بود هماهنگی برخی از معاون رئیس جمهور سفر بود اما نه در حال حاضر یک داوطلب است.

“آقای Konkler است و نه تا به حال شده است یک عضو معاون رئیس جمهور پنس کارکنان” گفت: Devin اومالی در ایمیل. “آقای Konkler قبلا کمک در ظرفیت داوطلب انجام پیشرفت در سفرهای اما انجام داده است و نه پس از ژوئن 2019. هیچ کس در دفتر معاون رئیس جمهور آگاه بود یا هر نقش آقای Konkler دریافت این قرارداد است.”

محققان در آمریکا پل قرن 21 یک اپوزیسیون دموکراتیک گروه تحقیقاتی شناسایی Konkler نقش.

کاخ سفید داوطلبان غیر معمول نیست و به طور معمول آنها درگیر در پروژه های خاص مانند مکاتبات اداری, که می خواند و پاسخ های پیام های ارسال شده به دولت و یا در تعطیلات دکوراسیون تلاش.

دولت اخلاق کارشناسان گفت که تضاد منافع قوانین انجام اعمال به داوطلبان اما بستگی به نوع کار در حال انجام است. “من نگران هستم در مورد تضاد منافع بلکه در مورد کسی که نیست یک کارمند دولت دانستن [معاون رئیس جمهور] برنامه سفر گفت:” اسکات Amey مشاور عمومی در پروژه نظارت دولت. Konkler آنلاین بیوگرافی گوید که او برگزار کرده Top Secret/حساس Compartmented امنیت اطلاعات ترخیص کالا از گمرک.

“اداره زندانها در زمان خطر اعطای 2.5 میلیون دلار قرارداد برای یک شرکت جدید” Amey گفت. “بیایید امیدوار باشیم این به پایان می رسد تا به عنوان یک داستان موفقیت و مثال دیگری از یک pop-up پیمانکار در تلاش برای کسب سود از وضعیت های اضطراری است.”

قرارداد خود را اهدا شد تحت شرایط فوری. اداره زندانها موضوع نیست یک درخواست برای پیشنهاد به دلیل همه گیر “منجر به نیاز به محدود کردن رقابت به دلیل قانع کننده فوریت” Justin Long, سخنگوی اداره, نوشت: در یک ایمیل. قرارداد اصل اظهار داشت: 3 ژوئن به عنوان تاریخ برای شب تحویل به شش فدرال زندانها اما در بلند مدت گفت: در یک ایمیل که حمل و نقل نهایی تحویل داده شد ژوئن 25.

BlackPoint قرارداد بزرگترین از همه قراردادهای فدرال که به طور خاص ذکر “فولاد لباسهای” با توجه به فدرال قرارداد داده است.

سوابق نشان می دهد که آژانس دریافت سه ارائه می دهد و این که قرارداد اعطا شد و تحت چه شناخته شده به عنوان “ساده کسب روش” یک فرایند به طور معمول استفاده می شود برای قراردادهای مربوط به مقادیر کمتر از پول است. به دلیل اضطراری ملی اعلام شده در پاسخ به همه گیر آستانه با استفاده از روش های ساده مطرح شد و به $13 میلیون در هنگام خرید اقلام تجاری مانند فولاد لباسهای. BlackPoint توزیع پیشنهاد شد که کمترین بلند گفت.

BlackPoint توزیع یکی از بیش از 445 بار اول پیمانکاران فدرال اعطا قرارداد در طول دولت در پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به Marketplace تحلیل فدرال قرارداد داده است. این پیمانکاران دریافت کرده اند بیش از 2 میلیارد دلار در هزینه های دولت فدرال به عنوان 25 ژوئن اغلب بدون مناقصه رقابتی یا تجربه مستقیم در مناطق آنها برنده معاملات در.

پس از اعلام ملی اضطراری در مارس 13, دولت فدرال آرام تدارکات قوانین اجازه می دهد تا سازمان های فدرال به جست و خیز مناقصه رقابتی در زمان به نفع یک فرایند ساده تر است که می تواند ارائه تجهیزات حفاظت شخصی و محصولات دیگر به سرعت. اما در انجام آن نیز ساخته شده است که معاملات با فروشندگان که قادر به انجام سفارشات یا که ارائه ناکافی تجهیزات.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>