یک شرکت وعده داده شده ارزان هواکش به دولت هرگز تحویل داده است و در حال حاضر شارژ چهار برابر قیمت برای آنهایی که جدید


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این شرکت هلندی است که با دریافت میلیون ها دلار مالیات دهندگان برای توسعه مقرون به صرفه ونتیلاتور برای بیماری های همه گیر اما هرگز تحویل آنها زده است بسیار نافع مقابله با دولت فدرال به 43,000 هواکش در چهار برابر قیمت.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی چهارشنبه اعلام کرد که قصد دارد به پرداخت رویال فیلیپس N. V. $646.7 میلیون برای هواکش — پرداخت بیش از 15.000 دلار در هر. اول از 2500 واحد می رسند قبل از پایان ماه مه HHS گفت و بقیه تا پایان ماه دسامبر است.

Philips حاضر به می گویند که مدل از دستگاه تنفس مصنوعی دولت بود خرید. اما در پاسخ به پرسش از Marketplace HHS در انتخابات گفت: دولت با خرید سه گانه EV300 گران تر از نسخه یک که شد با بودجه فدرال.

معامله قابل توجه خروج از فدرال قرارداد Philips’ Respironics بخش امضا شده در ماه سپتامبر به تولید 10,000 فن های استراتژیک ملی ذخایر در هزینه $3,280 هر.

“این نوع از احتکار — پرداخت چهار بار مذاکره قیمت — نه تنها غیر مسئولانه به مالیات دهندگان اما توهین آمیز به ویژه هنگامی که بسیاری از مردم از کار هستند” گفت: دکتر نیکول Lurie که در خدمت به عنوان HHS دستیار وزیر برای آمادگی و واکنش در دولت اوباما. “و علاوه بر این بسیاری از این هواکش را دیر می آیند برای ایجاد یک تفاوت در این بیماری همه گیر. ما پس از آن ‘پر’ این ذخایر در یک مسخره قیمت بالا.”

“چه چیز دیگری او پرسید:” نمی خواهد ما قادر به خرید به عنوان یک نتیجه؟”

در یک مقاله در مارس 30, ProPublica دقیق چگونه سازمان پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار شناخته شده به عنوان بردا حال پیش بینی یک دهه پیش که بیمارستان ها را اجرا کوتاه از صرفه جویی در زندگی هواکش در این رویداد از یک بیماری همه گیر. بردا تلاش برای پیدا کردن یک شرکت است که می تواند تولید ارزان و با دوام دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند توسط افراد با حداقل آموزش در طول بحران. پس از یک قرارداد با یک شرکت کاهش یافت و از هم جدا HHS در سال 2014 موافقت به پرداخت Philips $13.8 میلیون برای طراحی ذخایر ونتیلاتور با گزینه ای برای خرید 10,000 دلار 3,280 هر. این شرکت برنده غذا و دارو ترخیص برای آن سه گانه Evo جهانی ونتيلاتور در جولای و سپتامبر HHS قرار داده و در جهت آن است.

اما Philips نمی ارائه هر گونه هواکش به ذخایر حتی به عنوان coronavirus در سراسر جهان گسترش یافته و بیمارستان ها درهم برای هواکش برای نگه داشتن بیماران خود را زنده. به جای ساخت دولت-بودجه طراحی فیلیپس تولید شده است گران تر از نسخه های تجاری از سه گانه Evo در آن پنسیلوانیا گیاه و فروش آنها در خارج از کشور و در ایالات متحده است.

فیلیپس گفت که در حقوق خود را به فروش نسخه های تجاری از آنجا که قرارداد خود را با HHS به شرکت تا سال 2022 برای تولید ارزان تر ذخایر نسخه. Philips تا به حال تنها ذخایر نسخه در دسته های کوچک و نمی خواهم به سطح شیب دار تا تولید در ونتیلاتور است که آن را تا به حال تولید انبوه یک فرایند آهسته تر از افزایش تولید مدل های دیگر سخنگوی این شرکت استیو Klink توضیح داد که در ماه گذشته. او همچنین گفت که دولت قرارداد را پوشش تمام هزینه های هواکش’ توسعه است.

در حال حاضر شرکت نمی باید سعی کنید. فیلیپس قرارداد چهارشنبه اعلام کرد که برای نسخه تجاری این سه گانه EV300 با دولت پرداخت $15,039 هر.

این HHS بیانیه ای گفت: این سازمان خریداری شده “چه بود بلافاصله در دسترس” تحت عنوان “مذاکره و قیمت گذاری” با ال ای دی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی HHS وزیر الکس آذر به استناد دفاع تولید عمل در مبادله معامله بیانیه ای گفت:.

دولت هنوز هم انتظار فیلیپس برای تولید 10,000 ذخایر نسخه از ونتیلاتور اما هیچ تاریخ اتمام داده شده در این بیانیه است.

Lurie به اتهام HHS در اتاق که زده 2014 مقابله با فیلیپس. در طول زمان خود را در کنگره جمهوری خواهان انتخاب یک حزب چای موج مجبور به کاهش در هزینه های دولت فدرال است که مانع از تلاش برای سست کردن ذخایر. هدف از این Philips معامله Lurie گفته بود که تولید کم هزینه و آسان برای استفاده از ونتیلاتور و استفاده از ذخایر بودجه مسئولانه است. اما آن را نیز تلاش برای نشان دادن این صنعت که کم هزینه هواکش بودند امکان پذیر است.

“این یک استراتژی برای کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی” لوری گفت. “این احساس می کند مانند یک توطئه به نگه داشتن آنها بالا است.”

در انتشار اخبار شعار معامله در چهارشنبه فیلیپس گفت که از آن شده است ramping تا تولید و در سال جاری تحویل چندین هزار هواکش به ایالات متحده بیمارستان ها — از جمله یکی در سخت-آمار شهر نیویورک است. این شرکت که تنها باعث هواکش در آمریکا گفت: می خواستم آن را به ادامه فروش هواکش به کشورهای دیگر نیاز دارند. Klink کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

جان هیک یک متخصص طب اورژانس در مینیاپولیس است که توصیه HHS همه گیر در پاسخ گفت: این را بهتر است به یک ساده تر و ارزان تر ونتيلاتور در دست است.

“آیا من اشتباه نمی کنید من خوشحال هستم که آنها در حال گرفتن هواکش,” او گفت:. “اگر شما می توانید خرید چهار بار به عنوان بسیاری از برای قیمت, چرا نمی خواهد شما انجام این کار؟”

هیک امیدوار است که مقامات فدرال خواهد یادگیری درس از فیلیپس معامله است.

“ما از دست داده اند مقدار زیادی از زمان” او گفت:. “این نوع مانند گفتن کسی که ما در حال رفتن به طوفان-اثبات خود را در خانه پس از طوفان برخورد کرده است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>