یک چینی در بازار سهام گورو چهره های ویروسی واکنش

چرا شما باید مراقبت از

میلیون ها نفر از سرمایه گذاران خرده فروشی به دنبال مشاوره خود را. با coronavirus او اشتباه کردم — بد.

Li Daxiao سهم نکات جذب صدها نفر از هزاران نفر از نمایش ها در عرض چند ساعت از ظاهر شدن در رسانه های اجتماعی چینی. مشهور سهام گورو که نوشته های کوتاه, دمدمی, فیلم شناخته شده است به حرکت می کند زمانی که بازارهای چین, ارتش, از سرمایه گذاران خرده فروشی به دنبال مشاوره خود را.

اما لی unshakably چشم انداز خوش بینانه در چینی سهام باعث شده است تا بررسی دقیق از مقامات و واکنش شدید عمومی زیر بازار تار و مار ناشی از شیوع کروناویروس با برخی از سرمایه گذاران سرزنش ستاره سهام جمع برای ضرر و زیان خود را.

در خصوص موقع تماس Li در اواسط ماه فوریه اصرار چینی در بازار در آستانه یک گاو اجرای درست روز قبل از سهام کاهش یافت. در سال گذشته پیش بینی خود را که ترکیبی شانگهای شاخص را بالاتر از 3000 امتیاز شد و بارها و بارها ثابت شده اشتباه به عنوان ایالات متحده-چین whipsawed بازار است.

56 ساله اقتصاددان که به دنبال بیش از 5.7 میلیون نفر در چین توییتر-مانند پلت فرم رسانه های اجتماعی Weibo آمده است تحت فشار دولت برای جلوگیری از پخش نظرات خود را پس از بريدن قبل از تنظیم بازار.

رسمی نگرانی در مورد لی, نوشته های بنیادی از این واقعیت است که چین بازارهای سهام تحت سلطه خرده فروشی معامله گران بسیاری از آنها سرمایه گذاری کرده اند پس انداز زندگی خود را. تنظیم کننده باید بلند می ترسید که ناگهانی بازار رکود منجر به ناآرامی های اجتماعی اگر سرمایه گذاران پس انداز بازنشستگی هستند از بین برود.

Li اقتصاددان ارشد در Yingda اوراق بهادار a mid-tier شنژن مبتنی بر کارگزاری شده است به طور مداوم صعودی در بازار چین است و برای سال شوخی سعی در پیش بینی حرکات شانگهای شاخص سهام در بازار بورس. در برخی از فیلم های او می پوشد بزرگتر از اندازه دستکش بوکس در حالی که صحبت کردن در این بازار است.

“هنگامی که صحبت من با مردم — مهم نیست که در آن است — من می خواهم به کمک با ارزش ترین و صادقانه اطلاعات است که من می توانم. و این اطلاعات در بازار” لی می گوید کاهش به اظهار نظر در مورد جنجال های اخیر اطراف خود را آنلاین <url>.

لی لجام گسیخته شور و شوق را دوباره به او امد و شد زیاد پس از شیوع کروناویروس آغاز شده است که در ماه دسامبر منجر به برخی از بدترین روزهای معاملات در چین در بیش از یک دهه. در اواخر ماه مارس به بازار شد و ذوب کردن, چینی, مالی سایت های خبری گزارش دادند که لی احضار شده توسط Shenzhen اوراق بهادار تنظیم کننده و متهم به ارائه آنلاین معاملات سهام مشاوره که با رعایت مقررات استانداردهای حرفه ای و بی طرفی. این حادثه تاکید تنظیم بازار’ درجه بالایی از حساسیت به نمایش عمومی از خشم در میان چین و سرمایه گذاران خرده فروشی پایه.

Li قلم مو با اوراق بهادار ناظر که او کاهش یافته است به بحث در مورد همزمان با گسترده واکنش آنلاین با توجه به شکست خود را به دیدن coronavirus سقوط آیند. “رفیق لی باید ممنوع از ورود به اوراق بهادار کسب و کار برای زندگی!” خواندن یک کاربر نظر در Weibo.

li

وبلاگ نویس Liu Xiaobo انتقاد Li بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی WeChat برای حفاظت از سرمایه گذاران از ضرر و زیان است. “واقعیت این است که تنظیم کننده تصمیم به تماس در لی Daxiao در این زمان نشان می دهد که سطح بالا [مقامات] خیلی ترجیح می دهند تجزیه و تحلیل منطقی و به جای شستشوی مغزی ترفندهای روانی” نوشته لیو.

سرمایه گذاران حرفه ای به مدت طولانی نادیده گرفته Li راهنمایی به جای تمرکز بر روی بیشتر از معمولی و تجزیه و تحلیل بازار.

چین coronavirus وضعیت بهتر از هر جای دیگری در جهان در حال حاضر.

Li Daxiao

“سرمایه گذاران خرده فروشی پیدا کنید [Li] به هیجان انگیز خواهد شد و محل شرط بندی بر روی هر چیزی که او در مورد اما سرمایه گذاران نهادی مثل ما پیدا نمی کنید هر معنی در این می گوید:” او Jinzi مدیر عامل شرکت Tianxiang صندوق پکن-based asset manager.

در تازه ترین فیلم لی اتحاد باب روز پایین مشاهدات خود را در آن بازار است که به رهبری و افزود: تحلیلگر اوراق بهادار مجوز شماره به پست جدید. تحلیلگران در چین نیاز به اضافه کردن شماره به تمام آنها گزارش های رسمی.

اما پرسید که آیا آن را تبدیل به سخت تر برای او برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را آنلاین لی می گوید که او همچنان به ارائه اطلاعات و متعادل در بازار است.

در حالی که او در حال حاضر ممکن است بیشتر مردد به بیان دیدگاه های خود را تا عموم Li همچنان صعودی در بازار — حداقل در خصوصی. “چین [coronavirus] وضعیت بهتر از هر جای دیگری در جهان در حال حاضر,” او می گوید. “شما می توانید ببینید وجود دارد بسیار کمتر نوسانات از اینجا در بازارهای دیگر است.”

+

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>