کانادا شرکت انرژی خریداری یک اورگان کلانتر واحد

یکt یک کازینو در شهر کوچک ساحلی شمالی خم اورگان ده ها تن از مأموران اجرای قانون و شرکت های بزرگ امنیتی جمع آوری شده برای دو روز آموزش در مورد چگونه به راه انداختن تبلیغات جنگ در برابر معترضان. نوامبر 2018 رویداد ملی کلانتر انجمن یکی از بزرگترین کشور اجرای قانون سازمان و میزبانی توسط Coos County Sheriff که سال ها صرف نظارت بر مخالفت اردن یارو پروژه انرژی — یک پیشنهاد طبیعی مایع خط لوله گاز و صادرات ترمینال که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نام یکی از بالاترین اولویت پروژه های زیربنایی.

هزینه این رویداد با این حال در مجموع $26,250 — پرداخت شد توسط Pembina, خط لوله Corp. کانادا سوخت های فسیلی شرکت که صاحب اردن یارو پروژه.

در واقع برای نزدیک به چهار سال Pembina بود و تنها منبع مالی یک واحد در کلانتر, اختصاص داده شده به دست زدن به نگرانی های امنیتی مربوط به اردن یارو — با وجود این واقعیت است که هنوز وجود دارد هر گونه زیرساخت های فیزیکی در محل برای نگه داشتن امن. خط لوله و ترمینال نمی تواند شروع ساخت و ساز بدون اخذ مجوز از کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال که قرار است رای گیری در مورد اینکه آیا مجوز این پروژه در ماه فوریه است. در عین حال بین سال 2016 و 2020, گروه, مایع, گاز, بخش, شناخته شده به عنوان یک “ترکیب خدمات واحد” صرف حداقل 2 میلیون دلار از Pembina پول. شرکت انرژی قرار دادن بودجه در انتظار نگه داشته در مارس 2019 اما در سمت چپ باز احتمال این که این تنظیم می تواند دوباره در آینده. Pembina و بخش کلانتر در حال حاضر بحث در مورد چگونه آنها ممکن است همچنان با هم کار می کنند و Coos County Sheriff کریگ Zanni گفت که او انتظار دارد همکاری به تمدید می شود.

در علاوه بر این به میزبانی اجرای قانون آموزش واحد استفاده می شود Pembina بودجه برای خرید شورش تجهیزات کنترل نظارت بر فعالیت های اردن یارو مخالفان و هماهنگ هوش-جمع آوری عملیات با شرکت های امنیتی خصوصی است که هم کار را برای Pembina. ساکنان محلی با فعالان محیط زیست و قبیله ای اعضای تظاهرات و تحصن و شرکت در جلسات عمومی در مخالفت با این پروژه که آنها می گویند را تشدید کند بحران جهانی آب و هوایی آسیب آبراه حیاتی و نقض بومی حاکمیت. ده ها تن از صاحبان املاک می تواند زمین های خود را از طریق کشف و ضبط دامنه برجسته.

سازمان های اجرای قانون اغلب دریافت کمک های مالی برای تجهیزات از طریق شرکت های بزرگ مورد حمایت انجمنها و بنیادهای خصوصی — یک عمل است که گروه های آزادی های مدنی را به عنوان انتقاد را قادر می سازد خصوصی نفوذ با کمی نظارت. ترتیب بین Pembina و کوس شهرستان کلانتر دفتر غیر معمول بود اما با توجه به این بخش را موشکافی از فعالان درگیر در متمم اول قانون اساسی-محافظت سخنرانی در مخالفت با آن شرکت بانی خیر.

“آن خیره کننده است. آن را مخالف کامل از نحوه پلیس ارائه کرده اند خود را در تاریخ اخیر — که آنها خنثی احزاب قرار بالای سیاسی فرای گفت:” جف موناگان یک جرم شناسی استاد در کانادا دانشگاه کارلتون که مطالعات پلیس نظارت است. “این است که یک نیروی پلیس است که اساسا باز خصوصی تأثیرگذارند بودجه بال و در انجام این کار است entrenching خود را در یک طرف بسیار پیچیده و بحث های سیاسی است.”

این Coos County همکاری یک نمونه افراطی از یک روند در پلیس است که به دست آورده حرکت در سراسر ایالات متحده — به خصوص پس از هزاران نفر از معترضان از سراسر جهان جمع آوری شده در ایستاده راک سو رزرو در داکوتای شمالی در سال 2016 و 2017 در تلاش برای توقف ساخت و ساز از داکوتای دسترسی به خط لوله. شرکت های در حال توسعه خلاق به معنی قیف میلیون دلار برای اجرای قانون محلی گروه و این بودجه شده است که اغلب زوج با به طور فزاینده پیچیده امنیتی خصوصی و تبلیغ عملیات.

تحقیقات توسط رهگیری و نوع تحقیقات بر روی بیش از 15000 صفحه از اسناد به دست آمده از طریق باز کردن پرونده درخواست از کوس شهرستان کلانتر دفتر و شهر پورتلند میریزد نور در تلفیقی از منافع عمومی و خصوصی مشغول به کار برای نظارت و مانع مخالفت اردن یارو پروژه انرژی. این اسناد همچنین فاش کردن جزئیات جدید در مورد شبکه های خصوصی بازیگران, بهره سرکوب جنبشهای اعتراضی در سراسر کشور و از جمله جانبازان از داکوتای دسترسی به خط لوله انتخاباتی که پس از کمک به پلیس تلاش های سراسر اردن یارو.

جهانی شرکت مشاوره Teneo led اردن یارو مربوط به ارتباطات و اطلاعات عملیات از طرف Pembina تولید گزارش به طور منظم در فعالیت های مخالفان و کمک به هماهنگی تلاش های فدرال و ایالتی و محلی اجرای قانون از جمله اف بی آی و وزارت امنیت میهن و شهرستان کلانتر و دفاتر و سوابق نشان می دهد.

در نوامبر سال 2018 آموزش برای پرداخت Pembina, یک کارگاه منجر شد توسط کارکنان حفر یک واشنگتن مبتنی بر مخالفت با شرکت تحقیقاتی وابسته و ملی حزب جمهوری خواه که مشغول به کار در کنار پلیس در داکوتای دسترسی به خط لوله شد.

یکی دیگر منجر شد توسط مشاوران سابق برای TigerSwan دفاع شرکت استخدام برای نظارت بر امنیت داکوتای دسترسی به خط لوله که به آن رویکرد نظامی به معترضان. دو نفر از مشاوران داوطلب خدمت سربازی به آموزش اورگان اجرای قانون قبلا اقدام به سازماندهی pro-خط لوله counterprotests با توجه به بیرون درز ضبط صدا تشویق خطرناک تاکتیک و در یک نقطه آویزان چشم انداز های ناشناس از شرکت های نفتی.

“Pembina و دیگر شرکت ها در حال تلاش برای ساخت زیرساخت در حال حاضر به قفل ما به عنوان یک سیاره به استفاده از بزرگ ذخایر سوخت های فسیلی گفت:” برندان McQuade استادیار جرم شناسی در دانشگاه جنوبی ایالت مین و نویسنده به تازگی منتشر شده است کتاب در پلیس fusion مراکز. “ناراحت کننده ترین عنصر از این اسناد است که آنها نشان می دهد که پلیس هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور پوشش در یک راه سفت و سخت پشت شرکت های حمل سوخت های فسیلی استخراج است.”

خرید و نیروی پلیس

اولین پیشنهاد در سال 2005 اردن یارو پروژه انرژی تبدیل به یکی از طولانی ترین جنگ در این کشور بین صنعت سوخت فسیلی و مخالفان جدید هیدروکربن زیرساخت های انرژی است. اگر ساخته شده پروژه حمل و نقل خواهد 438 میلیارد فوت مکعب گاز در هر سال از یونس زمینه در وایومینگ این Piceance حوضه در کلرادو و Uinta حوضه در شمال ایالت یوتا است. به 233 مایل اقیانوس آرام اتصال خط لوله گاز خواهد مار زیر پنج عمده رودخانه آن را به عنوان پمپ های گاز به صادرات ترمینال در کوس بای که در آن گاز خواهد بود سرد و مایع قبل از انجام به بازارهای آسیایی در تانکرهای.

Oregon-map-final-02-1581113328

نقشه: Soohee چو/رهگیری

در سال 2016 مالکان در خط لوله پیشنهادی مسیر موفقیت لابی فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات فراهم می کند که مجوز برای ساخت و ساز از زیرساخت های گاز به انکار یک نرم افزار برای ساخت این پروژه است. این سازمان تأکید کرد که توسعه دهندگان تا به حال ثابت نشده نیاز به آن است. Pembina reapplied یک سال بعد در پی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب شده است افراد به پنج عضو کمیسیون که بیشتر به نفع سوخت های فسیلی پروژه از پیشینیان خود از جمله نیل Chatterjee, که قبلا به عنوان سیاست انرژی مشاور رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. یک تصمیم FERC است که انتظار می رود در فوریه 13.

در این میان مردمی گروه های زیست محیطی کمک کرده اند تجمع دهها هزار نفر از مردم به ارسال نظرات مخالف اردن یارو به دولت فدرال و آژانس اجازه. این Karuk, Yurok, Klamath, Tolowa دی-ni’, Siletz و دور دره قبایل باید همه قطعنامه مخالف این پروژه است.

در یک صبح مه آلود در ماه اوت لری Maghan بازنشسته اداره مدیریت زمین زیست شناس ایستاده بود در سواحل کوس بای مشرف سایت ارائه شده از اردن یارو صادرات ترمینال. زمین که در آن او و همسرش سیلویا زندگی کرده اند برای بیش از 30 سال است که در یکی از مسیرهای پیشنهادی در اقیانوس آرام اتصال خط لوله و یک بخشی از آن تهدید است با دامنه برجسته.

“این پروژه یک فاجعه خواهد بود و نه فقط برای ما بلکه برای کل منطقه” Maghan گفت. “آن را تقریبا غیر قابل تصور است که ما نیروی پلیس محلی خواهد بود تا در آن سرمایه گذاری.”

LNG بخش از کوس شهرستان کلانتر دفتر تاسیس شد در دسامبر 2015. در آن زمان اردن یارو پروژه متعلق به زیرساخت های انرژی شرکت Veresen که Pembina به دست آورد و در سال 2017. Coos County Sheriff Zanni گفت: بخش رود اردن یارو برای ایجاد آرایه ای از امنیت نیاز دارد. کوس بای محبوب است با ماهیگیران تفننی crabbers و تفریحی boaters که به اشتراک گذاشتن فضا با حامل LNG و اعتقاد او ترمینال می تواند تبدیل به یک هدف برای تروریسم است.

با توجه به شهرستان هزینه ثبت Pembina, بودجه کلانتر واحد صرف حداقل 1.2 میلیون دلار در حقوق و مزایا و اضافه کاری بین 2016 و 2020. کلانتر را نیز با استفاده از Pembina, برای به دست آوردن تجهیزات و فن آوری است که اجازه می دهد نمایندگان برای نظارت بر فعالان محیط زیست و پاسخ با زور و اجبار به پتانسیل تظاهرات. در سال گذشته بخش صرف $48,250 از Pembina وجوه آکوستیک صدا توپ و پرداخت شده برای تعمیرات به یک معدن-مقاوم در برابر کمین محافظت تاکتیکی خودرو نوع خودرو زرهی برای اولین بار برای توسعه میدان های جنگ عراق و افغانستان است که پلیس نیز با استفاده از در خیابان های فرگوسن و در ایستاده سنگ. این گروه همچنین خریداری رسانه های اجتماعی آرشیو نرم افزار و هواپیماهای بدون سرنشین.

صدای توپ شد و در پاسخ به آنچه اتفاق افتاده است در ایستاده سنگ با توجه به Zanni, که گفت که او می خواست یک “راه انسانی تر” برای مقابله با معترضان که اجتناب از رویارویی فیزیکی. همانطور که برای MRAP این خودروی زرهی این گروه تا به حال به دست آمده از طریق دولت فدرال اموال مازاد نظامی برنامه در حالت خرابی. Zanni گفت: این خودرو تا به حال “از لحاظ فنی هیچ چیز” را با اردن یارو. “به نام آن اعمال نفوذ برای بهتر جامعه,” او اضافه شده است.

Zanni توصیف کلانتر را به عنوان “به شدت با کمبود بودجه روبرو شده.” این گروه با استفاده از تکیه بر درآمد حاصل از چوب برداشت در زمین فدرال به پرداخت صورتحساب خود, اما این بودجه کاهش یافته است به طور چشمگیری در دهه های اخیر.

زمانی که Pembina, قطع کمک های مالی در آوریل کلانتر, تا به حال به اندازه کافی پول باقی مانده به صورت واحد به پایان سال. در ماه دسامبر گروه مجبور شد به جذب چهار نماینده که حقوق پرداخت شده است توسط شرکت (یک پنجم معاون بازنشسته). Pembina نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر اما یک سخنگوی این شرکت گفت: مطبوعات محلی است که در آن تنظیم شده بود خود را صرف در حالی که در انتظار مجوز برای ساخت.

کلانتر بخش ملاقات با شرکت در ماه ژانویه به نقد و بررسی این واحد هزینه و بحث در مورد آینده توافق. پیگیری جلسه برنامه ریزی شده برای هفته آینده. “ما در حال رفتن به حرکت به جلو در واقع” Zanni گفت.

وی با اشاره به سال 2005 سیاست انرژی به عنوان توجیهی برای این واحد. قانون فدرال نیاز به سوخت های فسیلی شرکت های به آمده تا با یک هزینه های طرح با سازمان های عمومی است که باید “مسئولیت امنیت و ایمنی” در صادرات LNG ترمینال سایت. Zanni شانه ای بالا انداخت این واقعیت است که صادرات ترمینال تأیید نشده است و یا ساخته نشده است. “به عنوان کسب و کار آنها بسیار با اعتماد به نفس آنها در حال رفتن به دریافت مجوز برای انجام این کار است,” او گفت: Pembina. “استدلال من است که من نیاز به منابع قبل از آن را به ساخته شده است.”

اما اگر توافق تمدید شده است ممکن است نامعتبر تحت اورگان قانون است. در سال 1998 9th مدار دادگاه تجدید نظر حکومت در برابر یک شبیه ترتیب در Klamath County, Oregon, که در آن کلانتر تا به حال وارد شده به یک توافق با چوب شرکت Weyerhaeuser به ارائه خدمات امنیتی در شرکت زمین.

“ارائه تخصصی اجرای قانون خدمات به Weyerhaeuser هیچ ارتباط منطقی به یک کلانتر قانونی مسئولیت به ‘دفاع از شهرستان در برابر کسانی که با شورش و یا در غیر این صورت خطر انداختن صلح عمومی و یا ایمنی'” دادگاه حکم داد. “ما متقاعد است که یک کلانتر فاقد صریح یا ضمنی قدرت تحت اورگان قانون برای ورود به یک توافق برای ارائه خدمات امنیتی برای نهادهای خصوصی.”

“دادگاه شد بسیار روشن در گفت که Oregon قانون مجموعه کلی قدرت حاکمه و این نوع قرارداد بین شرکت ها و سازمان های پلیس مناسب نیست که به طور کلی اقتدار” گفت: Kelly سیمون کارکنان وکیل در اورگان فصل از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. “قرارداد مانند این است که گرایش و ایجاد منافع خاص گروه در بدنه دولت — آنها مجاز نیست چرا که پلیس اقتدار است که برای محافظت از مکان نسبتا و به همان اندازه است.”

Zanni گفت: کوس شهرستان کلانتر دفتر تا به حال عقد قرارداد با سازمان های فدرال مانند دفتر مدیریت زمین و همچنین خصوصی تیمبرلند صاحبان که اشغال مناطق که در غیر این صورت نمی خواهد که این منابع به گشت. “ما قرارداد به طور خاص می گویند اگر اجرای قانون ایمنی عمومی نیاز برای آن افسر ما نمی مراقبت از آنچه شما پرداخت ما برای او را به رفتن به رسیدگی که” Zanni گفت.

Oregon-illustration-embed-1581347229

تصویر: Alex Petrowsky برای رهگیری

دولتی و خصوصی نظارت

با توجه به این که اردن یارو خط لوله و صادرات ترمینال نشده است تایید شده و یا ساخته شده است هنوز, Pembina, بودجه واحد کوس شهرستان کلانتر دفتر صرف بخش قابل توجهی از زمان خود و نظارت بر منابع مخالفان از انرژی پروژه با توجه به ایمیل مبادلات بین مأموران اجرای قانون و Pembina کارکنان.

Coos County Sheriff معاون Bryan والنسیا که کار تامین شده بود Pembina, عمل, لیست ایمیل از جنوب غربی اورگان نیروی کار مشترک یک هوش-های گروه که شامل افسران اف بی آی و اداره مدیریت زمین و همچنین اجرای قانون ایالتی و محلی. نیروی کار که قرار بود برای نظارت بر “افراطی دستور کار در جنوب اورگان” با توجه به Zanni, گردش پست از فعالان’ حساب های رسانه های اجتماعی و کمپین های ایمیل های فرستاده شده توسط مردمی گروه های زیست محیطی مانند جنوب اورگان افزایش جزر و مد, Rogue, آب و هوا و 350 یوجین.

در ژانویه 2019, والنسیا, توزیع اطلاعات به لیست ایمیل در مورد خط لوله مخالفان بود که نشان داد در Facebook که آنها را از شرکت در تظاهرات و اجازه شنوایی در شمال خم.

“از این بعد از ظهر وجود دارد 98 مردم پاسخ دهید می خواهم برای حضور در این تجمع و وزارت امور خارجه به زمین نشست” والنسیا نوشت. “وجود دارد یکی دیگر از 384 نمایش ‘علاقه مند است.’ بسیاری از نام های شناخته شده به عنوان ساکنان گسترش در سراسر سه تن دیگر از خط لوله شهرستانهای استان است. وجود دارد چند به رسمیت شناخته شده و نام محلی در ارتباط با قبلی تظاهرات.”

“وجود دارد هیچ جنایی nexus در این زمان” والنسیا اذعان کرد.

در واقع افزایش اجرای قانون موشکافی رخ داده است حتی اگر پروژه مخالفان باید بیشتر خودداری از مخل تظاهرات در حمایت از لابی نظر عمومی جلسات و تظاهرات مسالمت آمیز.

دراماتیک ترین عمل آمد و در تاریخ 21 نوامبر هنگامی که ده ها تن از مردم تحت اشغال اورگان دولتی کیت براون را در سالم و خواستار آن است که او را یک بیانیه مخالفت اردن یارو. قهوه ای خطاب به معترضان اما کاهش یافته است به صدور یک بیانیه. “من نمی قرار دادن انگشت من در مقیاس یک راه یا دیگری” براون گفت. پس از بیش از نه ساعت, دولت, پلیس بازداشت 21 نفر اما دادستان منطقه کاهش یافته است به فایل هر گونه اتهام.

اردن یارو مخالفان گفت: نظارت آزاردهنده بود اما تعجب آور است. “این باید روشن برای هر کسی که هنوز هم شک و تردید که به سمت پلیس ها واقعا در و که آنها در حال سرمایه گذاری در خدمت” گفت: Holly میلز جنوب اورگان افزایش جزر و مد.

“ما می خواهند بدانند که چه می گذرد, آنچه که برنامه ریزی شده و اگر وجود دارد بالقوه برای کسی که برای پرش در و ایجاد یک مشکل” Zanni پاسخ داد. “وجود دارد رادیکال در اعتراض جانبی; نیز وجود دارد که رادیکال در طرف دیگر. افراط گرایان از هر نوع خطرناک هستند.” به عنوان مثال او با اشاره به تظاهرات و counterprotests 200 مایل در پورتلند مربوط به جناح چپ ضد فاشیست و جناح راست نفرت گروه افتخار پسران.

به طور کلی با این حال او اذعان کرد که افراط گرایان “نه یک عنصر از اردن یارو مخالف” و تاکید کرد که او برای یا علیه این پروژه است.

اما اینکه آیا یا نه Zanni در زمان کنار Pembina, بودجه پشتیبانی نظارت خط لوله مخالفان. والنسیا حدود 10 درصد از وقت خود را در نظارت بر رسانه های اجتماعی در حالی که او بخشی از LNG واحد Zanni گفت. پس از Pembina وجوه زد خشک معاون منتقل شد به اصلاحات بخش و هوش-جمع آوری متوقف شد و همراه با وزارت کار با افراط گرایی نیروی کار.

در طول همکاری خود را با Pembina این Coos County Sheriff را نیز دریافت یک جریان ثابت از اطلاعات از Teneo. امنیت و روابط عمومی شرکت تاسیس شده توسط دستیاران سابق به بیل و هیلاری کلینتون کمک هماهنگ روابط عمومی برای Pembina, در حالی که همچنین به کارگیری آن “خطر مشورتی” بخش — رهبری سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر ویلیام براتون واقعا به نگه داشتن زبانه ها در اردن یارو مخالفان با توجه به ایمیل, هوش, گزارش و یادداشت ها را از آژانس جلسات برنامه ریزی.

Teneo پرسنل ارائه روزانه و هفتگی گزارش به Pembina در خط لوله مخالفان فعالیت های که در آن شرکت انرژی در خانه مامور امنیتی به طور معمول با کلانتر ، ژانویه 2019 هوش, گزارش, برای مثال, ویژه, تصاویری از کنشگران رسانه های اجتماعی خوردها و ذکر “سیل” نامه به سردبیر و op-eds مخالف این پروژه است. “این داستان فوتی و فوری را تسهیل خواهد کرد گروه های محلی’ جمع آوری کمک های مردمی و تلاش های امداد رسانی به گروه های ملی توازن منابع در اختیار خود را در حالی که همچنین خطر ورود گروه های ملی حاضر به دنبال خطرناک تر از تاکتیک های است که تهدید JCP و Pembina,” این یادداشت اظهار داشت: تشویق “ارتباط فعال و تلاش برای مقابله با داستان خود را.

Teneo نمایندگان نیز ملاقات به طور مستقیم با اعضای کلانتر دفتر “به مقایسه یادداشت ها در نظارت بر فعالان” و به اطلاع گروه که آنها شروع به داشتن “چشم بر روی زمین” در رویدادهای محلی مربوط به اردن یارو.

این شرکت به نظر می رسد تبدیل شده اند یکپارچه به اجرای قانون عملیات. در فوریه 2019, Teneo کمک به سازماندهی یک جلسه شامل نمایندگان ملی کلانتر انجمن ایالتی اورگان کلانتر انجمن های محلی و کلانترها از شهرستانهای این خط لوله عبور برای هماهنگ کردن عملیات خود را. ماه آینده در یک multiagency جلسه برنامه ریزی در خصوص اردن یارو سازمان FBI در پورتلند بخش Teneo تحویل هوش توجیهی برای افسران و عوامل در مخاطب است.

“آن را تبدیل به بسیار عادی برای شرکت های خصوصی به این تیم همان است که اجرای قانون اشخاص و تغذیه اطلاعات” دانشگاه کارلتون جف موناگان گفت. “اما در این مورد نهاد خصوصی است که در واقع یک هماهنگی fusion مختلف اجرای قانون اشخاص. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

در یک نمونه Teneo مدیر عامل Jonathan Wackrow خواسته Coos County گروهبان دوم ، داگ فشار به طبقه بندی اطلاعات کلانتر دفتر جمع آوری شده مربوط به اردن یارو به عنوان “محافظت از زیرساخت های حیاتی اطلاعات” با به اشتراک گذاری آن با وزارت امنیت داخلی و اورگان TITAN Fusion Center — بخشی از یک ملی مبارزه با تروریسم هوش-به اشتراک گذاری شبکه است. انجام این کار را جلوگیری از افشای عمومی کلانتر هوش-جمع آوری فعالیت های مبتنی بر 2002 امنیت عمل Wackrow نوشت.

“ما نیاز به تعریف رسمی این اطلاعات و اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات به عنوان برچسب [حفاظت اطلاعات]” نوشت Wackrow است که مکرر در اجرای قانون مفسر در سی ان ان.

موناگان زنگ با بیان این که یک قانون به تصویب رسید در پی 11 سپتامبر ظاهرا برای حفاظت از زیرساخت های ایالات متحده در برابر حملات توسط گروه های مانند القاعده خواهد بود repurposed این راه است. “استفاده از این قانون است که به کارگردانی و توسط یک شرکت خصوصی مشغول به کار برای یک منبع شرکت است که به طور فعال به کارگردانی نظارت فعالیت های یک پلیس, آژانس,” او گفت:. “واضح است این است که در مورد تروریسم آن را در مورد امنیت ملی — آن را در مورد داخلی پلیس.”

با توجه به Zanni, Teneo تجاوز آن نقش و کلانتر را در نهایت متوقف همکاری با شرکت امنیتی. او گفت: Teneo اقدام به مستقیم بخش فعالیت های. “آنها می خواستند ما را به خدمت به آنها و آنها به ما نشان می دهد چگونه به انجام این کار امنیت برای آنها” او گفت:. “در شهرستان است.”

Teneo نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“پرداخت معترضان” و مبلغان

در راه اندازی نوامبر 2018 آموزش اورگان اجرای قانون گونه Coos County گروهبان رسیده به ملی کلانتر انجمن برای کمک به. “کاملا محتمل است که ما در حال رفتن به اعتراض شدید اینجا در کوس شهرستان و من به امید پیش از بازی در رسانه های آموزشی است که می تواند ما را,” او نوشت. “من می خواهم قدردانی اطلاعات تماس به طوری که ما می تواند بحث در مورد گزینه های.”

Rob_Nate-1581114864

رابرت برنج چپ و مقابله Johnson, راست, در یک جلسه برگزار می کردند در داکوتای شمالی در ماه اوت سال 2017, که در آن آنها را تشویق مردم محلی به “مبارزه” علیه خط لوله نفت از مخالفان.

+ عکس ارائه شده به رهگیری

این انجمن مدیر اجرایی قرار دادن فشار در تماس با علامت Pfeifle سابق امنیت ملی رسمی در دولت جورج دبلیو بوش که از نزدیک با اجرای قانون در یک کمپین برای بی اعتبار ساختن فعالان در ایستاده سنگ قیام. Pfeifle معرفی سویه به مقابله و جانسون (که همچنین با نام نیک جانسون) یکی از سابق TigerSwan مشاوران. “ما کار خود را با تیم تولید فیلم مستند و عکس های شرح داری — برجسته کردن چالش ها در DAPL,” Pfeifle نوشت. ملی کلانتر انجمن داوطلب خدمت سربازی جانسون و رابرت برنج یکی دیگر از سابق TigerSwan مشاور منجر به یک کارگاه آموزشی “نحوه تعامل با مردم پیگیری اعتراض رهبران و گروه و چه چیزی را نه در رسانه های اجتماعی را به اتهام پیام در اوایل” با توجه به آموزش پیشنهاد.

در طول داکوتای دسترسی به خط لوله مبارزه جانسون و برنج ایجاد کرده Facebook صفحات و وب سایت های هدف تحریک محلی خشم علیه تظاهرکنندگان — همه بدون آشکار روابط خود را به TigerSwan این شرکت امنیتی کار برای داکوتای دسترسی شرکت مادر انتقال انرژی. اما به تازگی به دست آمده صوتی ضبط شده نشان می دهد که مشاوران’ به نمایندگی از منافع انرژی فراتر رفت و آنلاین مهیج — آنها نیز تشویق اعضای جامعه برای اقدام علیه خط لوله مخالفان بر روی زمین است.

این یک تاکتیک است که افزایش جدی سوال از قانون اساسی اگر پلیس برای استقرار آن با توجه به آیتالله سیستانی را سیمون پس از سازماندهی یک countercampaign به سرکوب اعتراض سیاسی را تضعیف می کند و آزادی بیان و حقوق. اما شرکت های خصوصی به طور معمول لازم نیست که همان تعهد به حمایت متمم اول قانون اساسی حمایت.

در ماه اوت سال 2017, برنج و جانسون ملاقات با یک گروه از داکوتای شمالی ساکنان که تا به حال صحبت کردن در برابر معترضان در حمایت از پلیس محلی. فایل صوتی جلسه ارائه شد به رهگیری و نوع تحقیقات تحت شرایط است که نام شرکت کنندگان بود. ایستاده راک اردوگاه شده بود به زور بیرون کردند بیش از پنج ماه زودتر, اما برنج به دنبال متقاعد کردن این گروه است که هنوز هم وجود دارد بیشتر کار انجام شود.

“این است که خارج از قلمرو امکان, مثل, شروع, غیر انتفاعی. ما با مخفف چند هفته پیش از آن بود که مادران در برابر خشونت آمیز فعالان” برنج گفت. “من مطمئن هستم که بسیاری از شرکت ها خواهد پرتاب پول در این است.”

او تا به حال یک ایده که ممکن است صندوق چنین تلاش. “من به طور کامل بینی, اما شما احتمالا می تواند اگر شما آن را حق شما احتمالا می تواند دریافت های ناشناس از اشخاص علاقه مند. سرفه — نفت — سرفه” برنج گفت. “شما می شود و شما می خواهم می خواهم, ‘وای ما شروع شده و مادران در برابر قهر و خشونت آمیز فعالان و Antifa.’ و مهر خواهد بود مانند, ” اوه,, ما می خواهم به صحبت کردن با شما!”

در یک نقطه در طول برنج را ارائه یکی از شرکت کنندگان interjected. “من می توانید بپرسید: آیا شما یک مقرره علاقه؟”

“من نمی باید منافع مقرره دیگر از بهره گیری از shenanigans,” برنج پاسخ داد.

از شرکت کنندگان خواسته صراحت بیشتری. “آیا خانواده کار برای TigerSwan?”

“این عادلانه سوال که پاسخ من خواهد بود به عنوان آن را از یک روز من نه شاغل TigerSwan. من تا کنون به کار گرفته شده توسط TigerSwan,” برنج گفت. او افزود: “من یک رابطه با TigerSwan.” برنج توضیح داد که او تا به حال عمل به عنوان یک فن آوری و رسانه های اجتماعی مشاور TigerSwan و تا به حال یک آدرس ایمیل شرکت. “اگر شما به تماس TigerSwan و از هر کس جواب تلفن ‘آیا رابرت کار وجود دارد؟” آنها احتمالا می خواهم بگویم اما می دانم که من هستم زیرا من رفتن بیش از وجود دارد.”

اعضای جامعه دور آمد unimpressed. “این تقریبا مانند او می خواست ما را به تحریک معترضان” یک نفر که حضور داشتند که کاهش یافته است به نام چرا که آنها نمی خواست به همراه با برنج گفت: رهگیری و نوع تحقیقات است. به شرکت کنندگان گفت: برنج صرف چند صد دلار در آبجو و پیتزا برای این گروه که تنها ساخته شده روبرو می شوند بیشتر احساس “ناقص است.” “همه ما که ملاقات با او بودند واقعا گیج و فقط نمی خواهم هر بخشی از آن است.”

صدا از یک ماه اوت سال 2017 جلسه برگزار شد در داکوتای شمالی در نزدیکی محل تظاهرات گسترده علیه داکوتای دسترسی به خط لوله. صوتی ویرایش شده است برای جلوگیری از شناسایی شرکت کنندگان در جلسه. صوتی: ارائه شده به رهگیری

داخلی TigerSwan سند از سپتامبر سال 2016 ایالات متحده است که برنج در حال توسعه یک “اطلاعات عملیات” برای مقابله با خط لوله مخالفان و سه سابق TigerSwan پیمانکاران تایید کرد که برنج کار کرده بود برای شرکت امنیتی در طول زمان خود را وجود دارد. برنج به حال خود را در TigerSwan ساختمان و وجود دارد چند روز در هفته با توجه به دو تا از منابع. “او تا به حال حضور قابل توجهی در TigerSwan برای یک مرد است که کار نمی کند برای TigerSwan” یکی از پیمانکاران گفت:, و اضافه کرد که برنج به طور معمول با حضور در جلسات با کارکنان ارشد. یکی از پیمانکاران گفت: Johnson کار کرده با برنج در TigerSwan کار در زمان. جانسون نیز اعتبار به عنوان “دوربین و ویرایشگر” در یک فیلم مستند انتقاد ایستاده راک جنبش بود که تولید شده توسط یک حرفه ای-Dakota دسترسی به خط لوله سازمان برنج تاسیس شد.

نه برنج و نه جانسون در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. TigerSwan و انتقال انرژی نیز کاهش یافته است به پاسخ.

همان ماه است که جانسون و برنج به ارائه خود را در داکوتای شمالی یک Facebook صفحه به نام PA پیشرفت شروع به نوشتن در مورد مخالفان از انتقال انرژی را مارینر شرق 2 خط لوله در هونتینگدن County, Pennsylvania, به تصویر کشیدن آنها را به عنوان بدبینانه سود با یک میل شدید برای خشونت است. به طور خاص در صفحه به دنبال “افشای” این Gerhart خانواده که به دعوت فعالان به اردوگاه در درختان بر روی اموال خود را در خط لوله این مسیر به کم کردن سرعت ساخت و ساز. یک ویدیو ارسال شده توسط PA پیشرفت قالبگیری با هم هرج و مرج فیلم نامربوط شورش در حالی که یک بازیگر نما به عنوان یک جامعه محلی عضو اشاره کرد که Gerharts بودند “به طور فعال جذب دیگر آنارشیست ها به این منطقه است.”

یک ویدیو ارسال شده در PA پیشرفت Facebook صفحه در 8 اوت سال 2017, ویژه, یک فرد شناخته شده به عنوان “جاش بیکر” انتقاد ضد خط لوله دهندگان در پنسیلوانیا است. تصویری: PA پیشرفت

ناراحت تنور از Facebook posts, اعطای استوارت یک ساکن محلی مرتب تماس تلفنی با صفحه مدیر “Nate.” استوارت به حال دیده می شود آنلاین گفتگو در مورد اخلال در درخت نشسته و کسی تا به حال نوشته شده از یک عکس از Gerharts’ در جلوی خانه. او تعجب که چه نوع از اقدامات PA پیشرفت بود و ترویج است. استوارت زمان دقیق یادداشت ها در بورس که او به اشتراک گذاشته شده با رهگیری و نوع تحقیقات است.

Nate تشویق استوارت به درایو گذشته Gerharts’ خانه و ضبط فیلم که به او وعده داده شده به پست در Facebook صفحه. هر چیزی که می تواند گزارش به پلیس او مطمئن می تواند کمک به پایان دادن به درخت نشستن. به گفته استوارت هنگامی که او پرسید که چه Nate فکر چراغهای درخشان در اعتراض به ارعاب آنها مقابله و پاسخ داد که بیشتر یک تاکتیک موثر خواهد بود به ایجاد سر و صدا با تنظیم کردن آتش یا M-80s — یا شلیک شلیک شد.

یک هفته بعد رب مجله چاپ مقاله ارتباط Nate جانسون به PA پیشرفت صفحه. Nate “سقوط کردن چهره زمین” به عنوان استوارت آن را قرار داده و Facebook صفحه پایین آمد به زودی پس از. اما این پست در بهبهان پیشرفت در حال حاضر باعث تهدید اسلحه خشونت علیه Elise Gerhart و خانواده اش. “این ظالمانه است که پلیس خود را استخدام خواهد بود کسی که مسئول این نوع از خطرناک آنلاین ضربه قطعات است که هدف من و خانواده ام به سادگی از آنجا که ما ایستاده بود تا برای خودمان و سرزمین ما در برابر خطرناک خط لوله” Gerhart در مصاحبه ای گفت:.

مأموران اجرای قانون از سراسر اورگان با حضور در نوامبر 2018 آموزش است که جانسون و برنج انجام شده در North Bend, فهرستی به دست آورد از طریق باز کردن درخواست سوابق نشان می دهد. پرسنل امنیتی برای Pembina و اورگان های مبتنی بر چوب شرکت, Roseburg, محصولات جنگلی نیز در دست است. جدید اطلاعات در مورد برنج و جانسون قبلی عملیات بالا بردن سوال در مورد انواع تاکتیک های است که ماموران امنیت عمومی در نظر گرفتن مناسب و در حال یادگیری برای استقرار. ملی کلانتر انجمن که سازماندهی این رویداد نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مخالفت اردن یارو

اگر فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات تصویب پروژه, Pembina, می تواند شروع اولیه ساخت و ساز — از جمله درخت قطع در امتداد مسیر خط لوله — این بهار. برای تکمیل ساخت این خط لوله این شرکت خواهد شد که برای به دست آوردن تعداد مجوزها از اورگان های دولتی.

در ماه مه وزارت اورگان کیفیت محیط زیست در برابر حکومت اعطای اردن یارو یک آب تمیز قانون اجازه خرید و فروش این پروژه یک گام بزرگ به عقب. ماه گذشته, Pembina, ناگهان انصراف یک نرم افزار برای حذف رسوب از کوس بای تا راه را برای ترمینال پس از اورگان وزارت امور خارجه اراضی را تکذیب کرد درخواست خود را برای یک مهلت فرمت. اگر چه برخی از پروژه مخالفان جشن دیگر تحلیلگران بر این باورند که این شرکت ممکن است امیدوار فدرال مصوبات را فراهم اهرم برای متقاعد کردن دولت به در هیئت مدیره.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر به دنبال تغییرات است که اجازه می دهد دولت فدرال به نادیده گرفتن دولت مجوز. در مارس تهمت امضا دو اجرایی سفارشات طراحی شده برای سرعت بخشیدن به نفت و گاز در پروژه خط لوله. یکی از سفارشات دستور سازمان حفاظت محیط زیست به بررسی یک بخش از آب تمیز عمل می کنند که نیاز به شرکت های بزرگ برای به دست آوردن تایید دولت برای ساخت خط لوله. در اثر این منظور می تواند از بین بردن اقتدار دولت از سازمان های محیط زیست برای تصمیم گیری سرنوشت پروژه های مانند اردن یارو.

“بیش از حد اغلب به شدت مورد نیاز زیرساخت های انرژی است که برگزار می شود با منافع خاص گروه تثبیت بوروکراسی و رادیکال فعالان” مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت: در اعلام سفارش. سازمان حفاظت محیط زیست بررسی است و هنوز در انتظار.

در ضمن اردن یارو مخالفان به احتمال زیاد خواهد شد تا تلاش های خود را برای فشار آوردن به قهوه ای و دیگر اعضای دولت به استفاده از قدرت خود را به زور پروژه را لغو. اون واکر یک عضو از جنوب اورگان افزایش جزر و مد گفت: اشغال دفتر فرماندار رشد از نصب نا امیدی با تمایل به زندگی می کنند تا به او در فصاحت و بلاغت بر ضرورت بحران آب و هوا.

AP_20024797840826-lores-1581109051

تظاهرکنندگان اشغال از رژیم صهیونیستی است. کیت براون در سالم سنگ., در نوامبر. 21, 2019 به تقاضا که او ایستاده در برابر یک پیشنهاد طبیعی مایع خط لوله گاز و صادرات ترمینال.

عکس: اندرو Selsky/AP

“اگر فرماندار براون مراقبت در مورد تغییر آب و هوا تا آنجا که او ادعا می کند به هیچ دلیل او نباید مخالفت اردن یارو LNG امروز. فرمانداران در نیویورک و واشنگتن آمده اند علنا علیه مشابه fracked گاز پروژه” واکر گفت. “آن زمان برای فرماندار قهوه ای به یک آب و هوا رهبر مخالف این پروژه است.”

یکی دیگر از شرکت کنندگان در تظاهرات در قهوه ای, اتاق کار, توماس جوزف دوم Hoopa دره قبیله بود و در میان کسانی که اعتراض داکوتای دسترسی به خط لوله. او و دیگران از Klamath حوضه رودخانه در کالیفرنیا و اورگان معترضان در نزدیکی ایستاده سنگ برای شش ماه در حال اجرا رایگان و شرکت در عمل مستقیم. “بخشی از ما ایستاده بود و به یادگیری و تجربه دست اول چگونه به دفاع از جامعه خود را در برابر یک خط لوله,” او گفت:. اقیانوس آرام اتصال خط لوله است که میله میله به تصویب تحت Klamath رودخانه تاسیسات تعدادی از West Coast بومی ملل از جمله Hoopa.

یوسف گفت: تراز عمومی و خصوصی با نیروهای امنیتی در برابر اردن یارو مخالفان نمی ارعاب او. “ما می دانیم که تاکتیک های خود را. ما می دانیم که فرایند فکر در خود,” او گفت:. سوخت های فسیلی شرکت ها و سازمان های اجرای قانون ممکن است به اشتراک گذاری منابع و اطلاعات gleaned از گذشته شد. اما او پیشنهاد کرد که در پایان روز از معترضان در حال یادگیری از خود در مبارزات قبلی نیز هست. “اگر آنها فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام همان چیزی که ما در ایستاده راک” یوسف گفت: “این تقصیر آنها است.”

این مقاله گزارش شده است در همکاری با نوع تحقیقات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su