یک جاده پر از دست انداز برای ترقی خواهان در غرب ویرجینیا

Kanawha County کمیسر بن Salango یک استقرار انتخاب حمایت سناتور. Joe Manchin امن نامزدی حزب دموکرات را برای فرماندار در غرب ویرجینیا در روز سه شنبه. او را شکست داد استفان اسمیت — 40-year-old سازمان جامعه که زد مترقی-انتخاباتی مردمی — دریافت 39 درصد از آرا با 98 درصد از مناطق گزارش.

اسمیت برنده 33.4 درصد از آرا و دیرین دولت سن. ران Stollings یک محافظه کار دموکرات در آمد و در جایگاه سوم با 13.5 درصد از آرا. Salango خواهد سر به انتخابات عمومی در برابر وقت رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت میلیاردر زغال سنگ نجیب زاده که تغییر به حزب جمهوری خواه در سال 2017 پس از برنده شدن به عنوان یک دموکرات در سال 2016.

بیش از 90 نامزدهای زد کنار اسمیت تحت پرچم “وست ویرجینیا نمی توانید صبر کنید” برای موقعیت های مانند شورای شهر عضویت دادرس قاضی صندلی های محلی هیئت مدیره مدرسه صندلی و شهرستان کمیسیون. تقریبا دو دوجین از نامزدها که زد با غرب ویرجینیا نمی توانید صبر کنید برنده اصلی انتخابات: پائولا ژان Swearengin یک فعال سیاسی و جامعه سازمان; کتی jord (pixie™) عضو دموکرات سوسیالیست آمریکا و سیاست انرژی متخصص زد unopposed و برنده اصلی در 2nd کنگره منطقه; ناتالی کلاین در 1st کنگره منطقه; ده نامزد در حال اجرا برای مجلس نمایندگان; یک شورای شهر نامزد در Wheeling, West Virginia; یک نامزد برای دولت حسابرس و دو در حال اجرا برای دولت سنا.

Swearingen از یک معدنچی ذغال سنگ که به چالش کشیده Manchin در سال 2018 و تایید شد با نام تجاری جدید کنگره و عدالت دموکرات روبرو خواهد شد از سوی دیگر ، شلی مور Capito در ماه نوامبر. یکی از دولت سنا نامزد بروس Ashworth و نه در کل به رقابت در برابر امی Nichole Grady — یک معلم تایید شده توسط غرب ویرجینیا فدراسیون معلمان آمریکا که ناراحت جمهوری وقت و دولت رئیس جمهور مجلس سنا میچ کارمایکل.

نامزدها همه امضا به تعهد هرگز به صلیب اعتصاب خط پنهان کردن از یک بحث و یا شرکت های بزرگ PAC پول است. و بیش از 35 از آن نامزدها از جمله اسمیت امضا بر روی “مردم پلت فرم” — سیاست پلت فرم است که توسعه داده شد از طریق 11,000 مکالمات بین مبارزات انتخاباتی داوطلبان و رای دهندگان بیش از 190 شهر سالن و سپس تصویب در کنوانسیون. آن را شامل ایجاد یک بانک دولتی و یک مالیات بر ثروت کامل قانونی کردن ماری جوانا و دیگر سیاست های مترقی.

هر چند اسمیت در نهایت سقوط کوتاه حرکت خود را مبتنی بر مبارزات انتخاباتی است که مجموعه ای را به ایجاد یک خط لوله از مترقی طبقه کارگر نامزدها به شکست “خوب پیر پسر” بود که بر خلاف هر چیزی که تا کنون اقدام در مدرن, West Virginia تاریخ است. قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست به مبارزات سیاسی در سراسر کشور, کمپین اسمیت در حال آموزش صدها نفر از داوطلبان بسیاری از آنها تا به حال هرگز شده است با درگیر مبارزات قبل برگزار شد و صدها نفر سازماندهی جلسات. “آنها هرگز نمی تواند که از ما دور” اسمیت گفت: رهگیری قبل از انتخابات بسته سهشنبه شب.

همچنین این اولین کمپین در دولت سابقه ای به داشتن اتحادیه و تا به حال بسیاری از اهدا کنندگان فردی که خود را سرمایه گذاری براده به معنای واقعی کلمه شکست غرب ویرجینیا وزیر امور خارجه نرم افزار ارسال.

Salango شروع به پریدن کرد به مسابقه در اکتبر 2019 — تقریبا یک سال پس از اسمیت به طور رسمی راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود را و شروع به چیدن حرکت پس از پیروزی Manchin حمایت مارس. در هفته منتهی به اولیه اسمیت برآورد آنها در ارتباط با بیش از 300,000 ویرجینیایی غرب.

به عنوان مسابقه رو تنگ تر اسمیت دریافت یک موج حمایت از گروه هایی که تا به حال هرگز تایید شده در غرب ویرجینیا والی نژاد قبل از, مانند, Planned Parenthood, Sierra Club, کار, خانواده و انقلاب ما نیز به عنوان گروه های کارگری مانند کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه پرستاران ملی ایران و انجمن ملی مددکاران اجتماعی-WV فصل. اما Salango به حمایت از دولت بزرگترین اتحادیه های کارگری و گروه های کارگری از جمله غرب ویرجینیا AFL-CIO — و به سرعت همسان اسمیت در جمع آوری کمک های مردمی جمع آوری بیش از $700,000 تا پایان مبارزات انتخاباتی.

به جای استفاده از فریم این مسابقه به عنوان یک مبارزه بین راست و چپ اسمیت کمپین گفت: رای دهندگان که مبارزه با آنها چیدن بود “بالا-پایین” در برابر ثروتمند چند و سیاستمداران آنها کمک کند انتخاب کنند. با توجه به اسمیت در حدود 25 درصد از افرادی که به اهدا خود را دموکراتیک اولیه کمپین جمهوری خواهان و یا مستقل و حدود 10 درصد مردم که رای دادند در آخرین سه اولیه انتخابات چرخه.

“سنتی سیاست وجود دارد برای پیشرفت یک تعداد انگشت شماری از مردم و نامزدها و دوستان خود و اهدا کنندگان خود را” اسمیت گفت. “جنبش سیاست ما می دانیم که جهان را در حال رفتن به تغییر یک شبه صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد امروز. ما می دانیم که ما در حال رفتن به نگه داشتن مبارزه برای بقیه زندگی ما برای عادلانه تر دولت و این خواهد بود که یک بخش از این سفر در طول راه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>