یک پسر قلدر و یا جنسیتی دو برابر استاندارد است ؟ بریتانیا Priti پاتل احساس گرما

OZY خبرسازان: غواصی عمیق بر روی نام شما نیاز به دانستن.

Priti پاتل می داند دشوار روابط عمومی. در اوایل 2000s او لابی برای British American Tobacco (خفاش) به عنوان بخشی از نقش خود را در شرکت مشاوره Weber Shandwick. پاتل تیم شد, مسئول کمک به خفاش مدیریت عمومی آن تصویر در طول یک اختلاف در مورد یک کارخانه در میانمار استفاده می شود به صندوق آن دیکتاتوری نظامی با توجه به گزارش های تحقیقی.

او همچنین هیچ غریبه ای به دیگر رذیلت: پس از آن کار پاتل مشغول به کار برای یک مشروبات الکلی شرکت. اما, امروز, انگلیسی, صفحه اصلی, وزیر امور خارجه و عضو پارلمان است پیدا کردن خود در یک ترشی است که حتی چاشنی ترین متخصص مشکل دارند از ماساژ به جلا صحبت کردن امتیاز.

Patel, 47, است رو نصب فشار برای استعفا در میان اتهامات متعدد از قلدری. آقا فیلیپ Rutnam, پاتل بالا مدنی پایین پا به فرار محیط کار و آب و هوا از ترس. “من شده اند هدف از باطل و هماهنگ مطبوعاتی کمپین” Rutman نوشت: در بیانیه ای استعفای خود را.

پاتل را رد کرده است اتهامات سوء رفتار. اما این نخواهد بود که برای اولین بار او بود که متهم نامناسب شلاق: در سال 2015 یک دستیار که تا به حال کار کرده برای او به ارمغان آورد قلدری و آزار و اذیت ادعا می کند که اخراج شدند. مستندات آن حادثه نیز مدعی است که دستیار گرفته بود مصرف بیش از حد دارو و سعی به خودکشی. آن صورت نمی آمد قبل از دادگاه و اداره کار و حقوق بازنشستگی نیست اذعان مسئولیت با توجه به بی بی سی که شکست در این روز پس از Rutman استعفای.

این همه افزایش چسبنده سوال در مورد خط بین بودن “دشوار” رئیس زن و مشروع سوء رفتار است.

آن را بی سابقه برای ارشد عمران بنده به عموم خود را متهم وزیر دروغ سازماندهی و یا تحمل قلدری علیه یک مقام رسمی می گوید: پل آزبورن یک مفسر سیاسی انگلیسی. “این اختلافات اتفاق می افتد — کارمندان دائمی هستند, وزرای موقتی هستند و سیاستمداران اغلب احساس خدمات مدنی وجود دارد برای خنثی کردن آنها به جای ارائه سیاست های خود را,” او می گوید. اما تضاد است که اغلب حل و فصل با تغییر مدنی پهلو به یکی دیگر از بخش بازده و یا عدم افشای توافق نامه.

این بار Rutnam است که مصرف اقدام قانونی علیه پاتل در حالی که دفتر کابینه راه اندازی کرده است یک پرس و جو. آن را حفاری به پاتل گذشته آغاز می شود که در لندن است. متولد شده به فارسی-هندی خانواده پاتل پدر و مادر مهاجرت از کامپالا اوگاندا به هرتفوردشایر در 1960s. آنها قادر به آمده — در طول زمان هنگامی که اوگاندا آسیایی بودند فرار اوگاندا — به عنوان یک نتیجه از خود استعمار شهروند وضعیت. پاتل پدر و مادر برای اولین بار به دست آورده و زندگی در انگلستان با راه اندازی یک زنجیره ای از دکه های روزنامه فروشی. ترکیبی از مطبوعات و سیاست در نهایت شکل پاتل حرفه ای دهه بعد — که انجام آن را به خودتان ذهنیت است که می توان به او مهاجر ریشه.

پاتل در ستاره شمال در محافظه کار نخست وزیر مارگارت تاچر چه کسی او را تحسین برای او عمل گرایی. “او تا به حال یک توانایی منحصر به فرد به درک آنچه که مردم تیک خانوار کنه و کسب و کار کنه. مدیریت اقتصاد متعادل کتاب ها و تصمیم گیری — خرید چیزهایی که این کشور نمی تواند استطاعت” پاتل گفت: در مجموع سیاست در سال 2012. پاتل پیوست, حزب محافظه کار در طول سال.

پس از فارغ التحصیلی او در نقش های مختلف دست زدن به روابط رسانه ای در داخل حزب محافظه کار قبل از ترک برای Weber Shandwick. او برای اولین بار انتخاب به عنوان نماینده در سال 2010 افزایش در نهایت به وزیر امور خارجه برای توسعه بین المللی — قبل از یک رسوایی در اطراف نامعلومی جلسات با مقامات اسرائیلی برش که روی لئامت دادن کوتاه در سال 2017. او برگزار شد دبیر خانه نقش از جولای سال 2019.

پاتل هرگز خودداری از منفور نظرات و او را به حال خود سهم عادلانه از جنگ سیاسی. او یکی از حامیان سرسخت Brexit است رای به لغو ممنوعیت سیگار کشیدن و حمایت برای یک امتیاز بر اساس سیستم مهاجرت — که تحت آن پدر و مادر خود را نمی ممکن است واجد شرایط.

اما زمان اتهامات هستند به اندازه کافی جدی به خطر اندازد حرفه ای و حداقل کار خود را. نخست وزیر بوریس جانسون پرس و جو خواهد کاوشگر که آیا پاتل نقض وزرا کد — و برخی از سیاستمداران خواسته اند که برای تحقیقات به پوشش نه فقط از این حادثه اما کامل مسیر پاتل زمان در دولت است. این ادعاها خواستار توجه در بخشی از آنجا که آنها می آیند در پایان دم از کشت گسترده تر قلدری اتهامات مربوط به نمایندگان مجلس, یادداشت آزبورن.

اما این امر موجب چسبنده سوال در مورد خط بین بودن “دشوار” رئیس زن و مشروع رفتار توهین آمیز — از جمله هر دو چگونه است که نوع رفتار درک شده است و چه کسانی که متهم به تداوم آن پاسخگو هستند. ایالت مینه سوتا ctq مواجه متعدد انتقادات در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از یک “رئیس بد” — حساب های که در درجه اول رانده شده توسط کارکنان سابق ناشناس صحبت با رسانه ها. این نوع نگرانی نیست به نظر می رسد به وجود می آیند به عنوان مقدار مرجع برای کارفرمایان با طبع شناخته شده.

و در حالی که پاتل به سادگی رد اتهامات خود را حامیان دیدن جنسیتی در شکایت. “گزارش وجود دارد از فریاد و فریاد — شما فقط باید به جای این کلمه هیستریک و شما می دانید دقیقا آنچه آنها به معنی” ایان دانکن اسمیت یک رهبر سابق محافظه کاران گفت: خورشید است.

جانسون علنا ایستاده بود پشت Patel, بیش از حد, اما اگر سوالات بیشتر و یا گزارش های مطبوعاتی از زیرخاک در اوردن بیشتر مزاحم داستان او می تواند باید استعفا دهد. که اضافه کردن به جانسون گردش مالی بالا در 10 خیابان داونینگ و نیاز به این نوع چرخش تنها یک روابط عمومی کارشناسی ارشد می تواند احضار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>