آبی تگزاس اجرا می شود از طریق این دره

چرا شما باید مراقبت از

چرا که اگر بتو انجام داده بودند و در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان هیلاری انجام تگزاس در حال حاضر ممکن است آبی.

دره ریو گراند یک محل اغلب فراموش شده و یا گذشت. در قبل از همه گیر بار بازنشستگان (به اصطلاح زمستان تگزاسی) و کالج کودکان و نوجوانان خواهد شد در راه خود را به ارزان پزشکی و جراحی و یا رخصتی بهار, عیاشی در جنوب مرز. در حال حاضر منطقه با نامتناسب فقیر روستایی اکثریت-اقلیت جوامع در حال ویران شده توسط coronavirus.

اما تگزاس سیاستمداران جلوگیری از آن را در خود خطر: این دره در حال ظهور به عنوان یک میدان نبرد بسیار مهم برای دموکرات ها امیدوار به رنگ (قرمز معروف) دولت آبی در ماه نوامبر. نظر سنجی در حال نشان دادن جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گردن و گردن در دولت است. برای دیدن این دره انتخاباتی اهمیت همه یکی است به انجام است که در رقابت سنای اینجا را در سال 2018 زمانی که دموکرات Beto o’rourke از دست داد به جمهوری وقت تد کروز و تنها 3 درصد است.

“آنچه مردم درک نمی کنند این است که [o’rourke] underperformed هیلاری کلینتون سطوح در دره ریو گراند. اگر او تا به حال هیلاری 2016 رای وجود دارد و ادامه داد: با حومه فشار او کردم او را به حال به اندازه کافی رای به تلنگر وزارت امور خارجه می گوید:” Abhi رحمان و ارتباطات و مدیر تگزاس از حزب دموکرات است. “این نوع از چگونه شما برنده تگزاس است.”

و وجود یک tranche از دسترس آرا:

چهار هسته ریو گراند دره شهرستانهای همه رای دهندگان از 46 درصد و یا کمتر در سال 2016 قرار دادن آنها در نزدیکی پایین از کشور است.

که با توجه به منحصر به فرد شهرستان-توسط-شهرستان تجزیه و تحلیل میزان مشارکت رای دهندگان در سراسر آمریکا برای OZY را “چه کسی اهمیت میدهد ؟” پروژه با همکاری شرکت اطلاعات 0ptimus. Hidalgo Willacy کون و کامرون شهرستانهای همه رتبه بندی در پایین 10 درصد از امریکا 3000 plus شهرستانهای وقتی که می آید به مشارکت در هر یک از چهار چرخه های انتخاباتی. “براونزویل [در Cameron County] همواره پایین در هر بشکه وقتی که می آید به منابع” می گوید: Kim Hunter, یک وکیل مهاجرت که در منطقه کار می کند. “همه چیز در مورد دره است بنابراین جدا شده است.”

مردم در حال از دست رفته در انتخابات قبلی بودند نامتناسب دموکرات و نامتناسب مردم از رنگ. و بخش عظیمی از آنها در دره ریو گراند.

هادسون کونق اطلاعات مدیر تگزاس از حزب دموکرات

در ماه مارس قبل از COVID-19 همه گیر شروع آوردن ملت دموکرات صحبت در مورد برنامه های خود را به هدف دره. دولت در حال حاضر انجام یک کمپین امداد در طول اولیه با استفاده از تعدادی mailers برای اولین بار متمایل به گویش محلی آمیخته شدن به زبان انگلیسی و اسپانیایی. آنها قصد داشتند تا زمینه 1,000 کارکنان در سراسر کشور در ماه نوامبر با حداقل یک پنجم از آنها در دره ریو گراند. کسانی که شماره های خاص می تواند تغییر با سقوط بسته به اینکه چگونه اجتماعی فاصله دستورالعمل تغییر تاکتیک های مبارزات انتخاباتی. هنوز هم این حزب همچنین سرمایه گذاری در یک رای دهندگان با هدف قرار دادن مدل برای پر کردن شکاف که در آن حزب ملی بانک اطلاعاتی وجود ندارد و این یک ولی تاکید بیش از حد.

“این اولین بار است که یک حزب دولت ساخته شده است یک ماشین-آموزش مدل شبیه به این می گوید:” هادسون کونق اطلاعات مدیر تگزاس از حزب دموکرات است. “مردم در حال از دست رفته در انتخابات قبلی بودند نامتناسب دموکرات و نامتناسب مردم از رنگ. و بخش عظیمی از آنها در دره ریو گراند.”

کمیته ملی حزب دموکرات به نام تگزاس یکی از آن بالا 10 میدان نبرد متحده برای سال 2020 انتخابات و در حال حاضر سه برابر سرمایه گذاری خود را در کشور از چهار سال پیش. این بایدن کمپین به تازگی شروع به صرف کمی پول در آگهی های تلویزیونی در تگزاس آن را به عنوان به دنبال گسترش انتخاباتی نقشه. اما آن باقی مانده است یک تعهد عظیم تلاش به نوبه خود کم گرایش رای دهندگان در یک دولت است که طول می کشد تا 12 ساعت به رانندگی در سراسر. این کار حتی سخت تر می شود هنگامی که در تلاش برای رسیدن به دره رای دهندگان که اغلب کمتر دسترسی به صفحه اصلی با کیفیت به اینترنت و یا به صورت قابل توجهی موانع زبان.

جمهوری خواهان همچنان به تسلط بر صحنه در دولت است. و آنها در حال کار سخت به رنگ دموکرات مانند بایدن و محمدجواد Hegar — که موفق به کسب نامزدی در هفته گذشته به صورت جمهوریخواه ایالت John Cornyn — به عنوان بیش از حد شدید برای دولت است. “آنها برای ایستادن چپ ایده های مانند دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی در نظر گرفتن دور ما حق دفاع از خود و سیاست های مالیات که کشتن تگزاس اقتصاد” حزب جمهوری خواه از تگزاس رئیس جیمز دیکی گفت: پس از ماه مارس ریاست جمهوری اولیه انتخابات.

نیز وجود دارد یک آزار دهنده رای گیری نگرانی بایدن است که بخصوص در اینجا: او نیست انجام و همچنین کلینتون در میان رای دهندگان لاتین. Hidalgo Willacy کون و کامرون شهرستانهای همه حداقل 88 درصد لاتین.

برای دموکرات ها برنده تگزاس در سطح ریاست جمهوری برای اولین بار از سال 1976 خواهد بود شکر و تخم مرغ در کالج انتخاباتی کیک — آن را به معنای بایدن در حال حاضر برنده بزرگ — اما این امر نشان دهنده یک بحران وجودی برای جمهوری خواهان در اختيار 38 (و در حال رشد) آرا. و در این مسیر اجرا می شود از طریق این دره فراموش شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>