وثیقه اصلاحات ابزار در نظر گرفته شده برای جلوگیری از جرم حبس تنها تکرار تعصبات در سیستم عدالت کیفری

دو سال پیش Demontez کمپبل که می رود توسط Tez دستگیر شد, برای سومین درجه سرقت ناشی از آنچه که او می گوید یک اختلاف داخلی در خانه اش در Hardin County, Kentucky. به عنوان او در حال پردازش یک پیش از محاکمه افسر به او گفت که او تا به حال ارزیابی شده توسط دولت را ارزیابی ریسک الگوریتم های عدالت کیفری اصلاحات ابزار در نظر گرفته شده برای انتشار بیشتر مردم قبل از محاکمه به قید وثیقه.

کمپبل که 29 بود در آن زمان تا به حال سابقه سرقت و اتهامات مرتبط با مواد مخدر هر چند هیچ کدام در آن نقطه خشونت آمیز بود. “بر روی کاغذ این نگاه به عنوان اگر من فقط یک واقعی کیفری سخت به دلیل اشتباهات گذشته” او گفت:. هر چند او در خانه زندگی می کردند در Hardin County, جایی که او دستگیر شد Campbell است از لویی حدود یک ساعت رانندگی دور. اختلاف led مقامات به نظر او یک پرواز خطر است. ترکیبی از عوامل — سن و سابقه عدم رسمی آدرس محلی — منجر به یک خطر متوسط رتبه با توجه به الگوریتم که در کمپبل مورد بدان معنی است که او را مجبور به پرداخت پول نقد وثیقه منتشر خواهد شد.

“وجود دارد هیچ دست برای کمک به وجود دارد فقط با دست اشاره می کند. من احساس می کردم که به اعدام محکوم شده قبل از اینکه حتی اعدام محکوم شده است.”

قاضی تعیین وثیقه در $15,000. “آنها خود را دنبال کنید و به دنبال گذشته خود را به اتهام و تصمیم گیری این چیزی است که او را به انجام برای همیشه'” کمپبل گفت:. در آن زمان کمپبل مشغول به کار در مترو و مجبور به پرداخت حمایت از کودکان هر هفته در لوایح دیگر. “شما نیز ممکن است آن را مجموعه ای در یک میلیون چون من نخواهد بود قادر به ایجاد که” او گفت:. در بالا از فشار مالی Campbell نیز گفت: او پس از سانحه اختلال استرس افسردگی و اضطراب و همچنین استفاده از مواد مخدر مسائل که او گفت: بخشی از چرا او را درهم با قانون در وهله اول.

او شش ماه در زندان اما در مواجهه با خانواده تعهدات و عدم اطمینان از چقدر دیگر او می خواهم که به صرف پشت میله های زندان در انتظار محاکمه او تصمیم گرفت به اعتراف به گناه. او پنج سال از مشروط شدن.

“وجود دارد هیچ دست برای کمک به وجود دارد فقط دست اشاره در شما,” او گفت: ارزیابی ریسک کمک کرد که او را پشت میله های زندان به جای فرستادن او به خانه. “من احساس می کردم که به اعدام محکوم شده قبل از اینکه حتی اعدام محکوم شده است.”

در سال 2011 به عنوان بخشی از عدالت کیفری بسته اصلاحات به معنای کاهش حبس و مرتبط با آن هزینه های کنتاکی شد میان ایالات متحده برای اولین بار نیاز به قضات برای استفاده از ارزیابی ریسک به عنوان بخشی از خود را پیش از محاکمه تصمیم گیری. مشابه ارزیابی خطر باید پس از نشو و نما در سراسر کشور در سال های اخیر به عنوان حوزه های قضایی است که باید تصمیم وثیقه نقدی ناعادلانه است — و به طور بالقوه قانون اساسی — آیا تا به حال به دست بگریبان شدن با شرایطی که در آن به بازداشت افرادی که بیش از حد ضعیف به آمده تا با پول است.

ارزیابی ریسک می تواند به روکش یک رویکرد علمی از یک قاضی اختیار در حالی که تقلیل منتقدان که استدلال می کنند که خلاص شدن از پول نقد وثیقه اجازه می دهد تا افراد خطرناک منتشر خواهد شد. مقدار زیادی از گذشته دادگاه داده است که اجرا را از طریق یک سیستم است که تعیین می کند چه عواملی به نظر می رسد به ارتباط با نرخ های بالاتر از rearrest یا شکست به نظر می رسد برای بعد دادگاه تاریخ است. هر حوزه قضایی تصمیم می گیرد چه عواملی به وزن بیشتر به شدت و الگوریتم ایجاد یک ماتریس تعیین اینکه آیا کسی پایین ریسک متوسط ریسک یا با ریسک بالا. حوزه های قضایی و سپس تصمیم می گیرید که چگونه نمرات استفاده می شود; در بسیاری از مکان آنها داده می شود به یک قاضی به در نظر گرفتن زمانی که تصمیم گیری که آیا و چگونه به آزادی کسی.

به عنوان جامعه وثیقه بودجه در سراسر کشور دریافت غلیان احساسات کمک به انتشار هزاران نفر از مردم دستگیر و ضد خشونت پلیس تظاهرات در پی جورج فلوید کشتن اساسی نابرابری وثیقه اصلاحات اقدامات در حال گرفتن یک نگاه نزدیک تر است.

عدالت کیفری طرفداران اصلاحات را مطرح هشدار در مورد ارزیابی ریسک با این استدلال که این ابزار بر اساس داده سوال برانگیز است که می تواند با دقت پیش بینی کسی اقدامات پس از آنها منتشر می شوند و اغلب تکثیر نژادی و نابرابری در حال حاضر در محل در سیستم عدالت کیفری. چه موفقیت کمی ارزیابی ریسک را به دست آورد شده است تضعیف توسط قضات که به نظر می رسد نادیده گرفتن توصیه ها و قانون گذاران در تلاش برای تشدید نقص خود را. این ایده که ما می تواند با دقت پیش بینی آینده جرم تردید است.

در بسیاری از حوزه های قضایی, ارزیابی ریسک تبدیل شده است “کاملا سیاسی دستکاری راز فرایند” گفت: پیلار وایس, مدیر, جامعه, عدالت, بورس, جنایی عدالت اصلاحات وکالت ، “آنها این ناقص نژادپرستانه classist ابزار است که ادعا می شود بر اساس علم هستند که این سیستم چگونه است تصمیم گیری در مورد مردم آزادی و آزادیهای خود را.”

در ماه های پس از ارزیابی ریسک برای اولین بار ساخته شده اجباری در کنتاکی وجود 13 درصد افزایش در مردم منتشر شده بدون نیاز به ارسال به قید وثیقه با توجه به یک سال 2018 مطالعه است. این اثر بیشتر بود برای کسانی که تلقی می شود کم یا متوسط خطر توسط این ابزار.

اما این اثر به سرعت به تن کردن. “قضات بودند قصد بازگشت به خود را قبل از راه” گفت: Megan Stevenson, یک استاد حقوق دانشگاه جورج میسون و نویسنده این مطالعه است. با آغاز سال 2016 بیش از نیمی از مواد اولیه تاثیر مثبت ناپدید شده بود. اشلی, Spalding مدیر پژوهش در کنتاکی مرکز سیاست های اقتصادی نیز متوجه تمایل قضات به چشم پوشی از نتایج. “آنها فارغ از یافته های این ابزار ارزیابی ریسک,” او گفت:. “در عمل ما شاهد این هستیم که آن است که اغلب نادیده گرفته.” هیچ نظارت برای چه قضات با استفاده از نمرات و هیچ مجازات برای نادیده گرفتن آنها.

نیز وجود دارد که نابرابری نژاد. یک 2019 مطالعه نشان داد که کنتاکی قضات هستند بیشتر احتمال دارد به نادیده گرفتن خطر متوسط نمرات به منظور تنظیم نقدی وثیقه برای متهمان از برای سفید متهمان. “قضات خطر متوسط (برچسب و برای متهمان خطر متوسط بود به عنوان کم خطر و برای متهمان آن را به عنوان سیگنالی بالاتر از خطر” استیونسون گفت.

نمرات اغلب منعکس نادرست قضاوت از آنجا که اطلاعات ابزار فرآیندهای ناقص است. برای مثال کنتاکی را ارزیابی بداند مردم بدون آدرس دائمی به عنوان خطر بالا با این فرض که آنها با شکست مواجه خواهد شد به نظر می رسد پس از آن برای دادگاه تاریخ است. اما با توجه به Shameka Parrish-رایت کنتاکی مدیر سایت برای وثیقه پروژه های مشتریان بی خانمان که اصلا آدرس بازگشت به دادگاه با این سازمان کمک کنند. “الگوریتم نمی خواهد به شما بگویم که” او گفت:. “آماری خطر چیزی است که ما مبارزه با هر روز.”

“آماری پیش بینی dehumanizing. آنها مردم را غارت خود فرد داستان است.”

در عین حال کنتاکی بارها برگزار شده است تا به عنوان نمونه برای ارزیابی خطر: در سال 2016 67 فعلی و سابق منطقه و دولت وکلای توصیف دولت برنامه به عنوان “بسیار موثر است.” پس در اصل با استفاده از یک در خانه ارزیابی ریسک در سال 2013 کنتاکی به حالت اول تبدیل شد به خلبان عمومی ارزیابی ایمنی توسعه یافته توسط لورا و جان آرنولد بنیاد خیریه شرکت سرمایه گذاری. PSA در حال حاضر به طور گسترده استفاده می شود در میان ایالت ها و استان ها که انجام ارزیابی خطر — با وجود این واقعیت است که وجود دارد هیچ تاثیری در چگونه بسیاری از مردم در کنتاکی منتشر شد و یا نژادی و نابرابری در مقایسه با زمانی که دولت با استفاده از خود ابزار.

Parrish-رایت نیز اشیاء به ارزیابی ریسک به دلیل آنها را کاهش می دهد انسان ها به یک عدد است. “آماری پیش بینی dehumanizing,” او گفت:. “آنها مردم را غارت خود فرد داستان است.”

تصور کنید که ارزیابی ریسک به عنوان ابتدایی نسخه از PreCrime سیستم مورد استفاده برای زندانی کردن مردم قبل از آنها ارتکاب قتل در استیون اسپیلبرگ فیلم علمی تخیلی “گزارش اقلیت.” ایده این است که به دنبال در یک متهم در گذشته یک الگوریتم قادر خواهید بود به دقت پیش بینی اینکه آیا آنها مطرح خواهد شد هر گونه تهدید برای امنیت عمومی و یا موفق به بازگشت به دادگاه اگر منتشر شد.

ارزیابی خطر “آن را مانند به نظر می رسد پیش بینی ها از آینده با خشونت بسیار دقیق تر از آنها می توان گفت:” کالین دویل کارکنان وکیل در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد را عدالت کیفری سیاست های برنامه است. این سیستم در “گزارش اقلیت” با اتکا بر clairvoyants به پیش بینی جرایم اما قضات در دنیای واقعی نمی تواند به آینده است. بنابراین ارزیابی و در نهایت به مقدار “خیلی وحشی حدس و گمان” گفت: دویل است.

به دلیل ارتکاب یک جرم است و چنین اتفاق نادر آماری همبستگی در داده ها به اندازه کافی قوی برای پیش بینی دقیق در مورد یک فرد مجرد است. “آنها واقعا خوب برای کل سیاست گذاری تصمیم گیری” گفت: دانشگاه گرجستان قانون پروفسور ساندرا Mayson مانند چه نوع از متهمان به سادگی می توان منتشر شد بدون دیدن یک قاضی. “آنها به طور کامل ناتوان از شناسایی قابل توجهی خطر به اندازه کافی در یک مورد فردی به حکم پیشگیرانه بازداشت.”

بسیاری از افرادی که برچسب در معرض خطر نخواهد بود rearrested pretrial. در Cook County, Illinois, برای مثال 99 درصد از متهمان تلقی معرض خطر توسط مردم ارزیابی ایمنی منتشر شد اما قبل از محاکمه نیست, اتهام جدید جرایم خشونت آمیز — تقریبا همان به اشتراک گذاری آن با متوسط یا پایین نمرات.

در ضمن داده است که ارزیابی ریسک ابزار ساخته شده را تشکیل می دهند “زباله در زباله از” دویل گفت. ایجاد ظاهرا اخباری ارزیابی انجام شده توسط تغذیه در آنجا دادگاه داده که ممکن است به یک الگوریتم است. طراحان و سپس نگاه کنید که چه نوع از ویژگی های مرتبط با افزایش شانس rearrest یا شکست به نشان می دهد تا برای دادگاه.

داده های اساسی است این است که در حال حاضر غرق در تعصب نژادی: دستگیری, اتهام با قرار وثیقه مقدار و صدور حکم همه بیشتر به شدت تحت علیه مردم سیاه و سفید هنگامی که در مقایسه با مردم است. پس از آن وجود دارد این است که کیفیت داده های خود را: آن است که اغلب سرند با خطا به دلیل آن وارد شده است به عنوان داده های اداری توسط کارمندان و دیگر nonscientists به عنوان مخالف به جمع آوری به منظور ایجاد یک ابزار پیچیده.

چه چیزی بیشتر داده ها ایجاد نمی کند روابط علی; در عوض, آن را به سادگی همبستگی بوده است. این روند در نتیجه منجر به اتکا به برخی از عجیب و غریب عوامل است. کلرادو, در خانه, ابزار طول می کشد به در نظر گرفتن که آیا کسی که یک تلفن همراه و اینکه آیا یا نه آنها خود را اجاره و یا خانه های خود. یک ابزار در حال استفاده در راکلند اوهایو شامل وطنی مسابقه شخصیت و سوالات در مورد مسائل خانواده و احساس خشم.

حتی قبل از بازداشت در حال ضعیف شاخص. کسی که دستگیر شده است که هنوز هم در نظر گرفته شود تا گناه و اثبات جرم و دستگیری منجر به محکومیت. “دستگیری چیزی است که شما انجام دهید” Mayson گفت. “دستگیری چیزی است که دولت به شما می کند.”

از دست رفته دادگاه تاریخ لزوما به این معنی نیست که کسی که در حال فرار بود و می تواند طیف وسیعی از توضیحات: آنها می توانست با توجه به تاریخ اشتباه ممکن است نقل مکان کرد و یا در یک بیمارستان یا زندان در زمان شنوایی خود را. کار مراقبت از کودک و یا unaddressed بهداشت روانی و یا استفاده از مواد مخدر مسائل نیز می تواند در حال حاضر موانع برای رسیدن به دادگاه.

“اگر شما در حال ساخت حبس تصمیم گیری صرفا بر اساس خطر تنها آنچه شما می خواهم به انجام است قفل تمام نوجوانان و بزرگسالان جوان و اجازه دهید آنها را زمانی که آنها به نوبه خود 30.”

سن عامل به شدت در ارتباط با ارتکاب جرم و جنایت, اما قرار دادن آستین ، وزن آن در ارزیابی خطر خواهد عملکرد غیر عملی دستورات. “اگر شما در حال ساخت حبس تصمیم گیری صرفا بر اساس خطر تنها آنچه شما می خواهم به انجام است قفل تمام نوجوانان و بزرگسالان جوان و اجازه دهید آنها را زمانی که آنها به نوبه خود 30” گفت: استیونسون از دانشگاه جورج میسون.

در حالی که وجود بسیاری از ویژگی های ارزیابی ریسک است که در مکان های بسیار وجود دارد که در این فرایند است که همچنان مات. هنگامی که هانا Sassaman سیاست مدیر در عدالت اجتماعی سازمان بسیج رسانه پروژه شروع به تلاش برای قرار دادن با هم یک پایگاه داده از همه ارزیابی ریسک در سراسر کشور عمل دادگاه خواهد کاهش درخواست های خود را برای اطلاعات. روزنامه نگاران به نظر نمی رسد به هر گونه شانس بیشتری. در برخی از حوزه های قضایی نبود حتی روشن که به تماس و یا اطلاعات آنلاین منتشر شد.

بسیاری از افرادی که به موضوع این الگوریتم ممکن است هر گونه ایده چگونه آنها مورد بررسی قرار گرفت در چه زمینه و چه توصیه شد. در بعضی از نقاط نمرات نیست و حتی با توجه به این متهم وکیل و یا خوانده در دادگاه باز. “اگر ما می توانید پیدا کردن چگونه می توانید افرادی که در حال قضاوت در یک جلسه می دانید چه ارزیابی ریسک گفت: در مورد آنها؟” Sassaman گفت.

حتی متهمان که تلقی پایین یا متوسط خطر ممکن است به صورت افزایش نظارت به عنوان شرط آزادی آنها مانند نظارت الکترونیکی, صفحه اصلی, سلول یا قابل فهم با یک افسر آزادی مشروط گفت: Sassaman. کسانی که نمی توانند مطابق با کسانی که محدودیت خطر rearrest و نیاز به رفتن را از طریق فرآیند ارزیابی ریسک بیش از همه دوباره.

با توجه به شواهدی که ارزیابی ریسک شکست خورده اند به تاخت و تاز در پایان به قید وثیقه بسیاری از عدالت کیفری طرفداران اصلاحات می خواهید برای موسسه های مختلف سیستم به طور کامل: یکی که در آن اکثریت قریب به اتفاق مردم منتشر می شوند قبل از محاکمه و کسانی که دادستان می خواهید به بازداشت یک جلسه کامل قبل از اینکه زندانی شده است.

در سال 2018 بیش از 100 سازمان های امضا شده بر روی نامه ای به رهبری, رهبری, کنفرانس مدنی و حقوق بشر ترسیم نگرانی با ارزیابی ریسک و شش توصیه برای کاهش آسیب آنها می شود از جمله یک تماس برای “خصمانه جلسات” قبل از اینکه کسی بازداشت شده است و یا با توجه به شرایط نظارت.

در اکثر وثیقه جلسات متهمان توسط وکلای که به سختی دریافت به دانستن نام آنها و رسیدگی به بیش از, در عرض چند دقیقه. یک خصمانه شنوایی خواهد اجازه دفاع به نمایندگی قانونی که می تواند انجام کشف و ارائه مدارک و شهود.

“ساده ترین مکانیزم برای بهتر شدن pretrial نتایج روش” دویل گفت. “اگر یک دادستان و یک قاضی در حال رفتن به زندانی کردن کسی پیش از محاکمه شما باید به طور قابل توجهی شنوایی و قانع کننده در مورد آن شخص خطرناکبودن.”

“این باعث می شود آن را به مالیات بر زندانی کردن کسی که” دویل اضافه شده به جای حبس بودن “به طور پیش فرض تصمیم گیری است.”

به منظور تسهیل در آن جلسات بیشتر مردم نیاز منتشر خواهد شد ، “نود و پنج درصد از افرادی که در حال آمدن به تماس با سیستم حقوقی در pretrial فاز را می توان با خیال راحت منتشر شد گفت:” Sakira طبخ و عدالت و اصلاحات مدیر برنامه در رهبری کنفرانس. برخی ممکن است نیاز منتشر خواهد شد با شرایط او گفت: اما کسانی که تنها باید برای اطمینان از بازگشت آنها به دادگاه و یا برای محافظت از ایمنی عمومی — که او تعریف دقت به کاهش احتمال خطر برای یک فرد شناخته شده در آینده نزدیک.

در پاسخ به طرفداران’ نامه آرنولد بنیاد منتشر شده بیانیه ای موافقت خود را با بسیاری از نامه اصول. این گذشته فوریه Pretrial عدالت موسسه که قبلا تایید شده استفاده از ارزیابی ریسک در بیانیه ای گفت: که این ابزار دیگر می تواند بخشی از آن را اصلاح کردند.

“من انجام همه این چیزهایی ساختمان, مثبت, چیزهایی که بر روی کاغذ من پیش از محاکمه ارزیابی احتمالا اظهار داشت: من می خواهم به انجام.”

اما در کنتاکی به نظر می رسد اشتهای کمی برای رفع خطر ارزیابی; بلکه قانونگذاران در حال هل دادن بیشتر به entrench معایب خاص خود است. در بهمن ماه سال گذشته لایحه ای معرفی شد و در مجلس به دستور که افراد با خطر بالا نمرات بود بازداشت پیش از محاکمه و آزادی برای کسانی که با نمرات پایین دیگر واجب است. اما هرگز رای دادند از کمیته به طور موثر کشتن این لایحه برای میان.

“احتمالا وجود دارد نه بسیاری از پایین آویزان میوه” استیونسون گفت: “در شرایط قادر به کاهش حبس بدون افزایش نرخ جرم و جنایت است.” او افزود: “آن را به عنوان ساده به عنوان تنها اتخاذ یک ارزیابی ریسک و چیزهای زیادی اتفاق خواهد افتاد.”

همه چیز تغییر کرده برای Tez کمپبل ، پس از او از زندان آزاد شد او شروع به رفتن به الکلی های گمنام و بعد از آن وارد یک مرکز درمانی. در حالی که وجود دارد او از دست رفته یکی از دادگاه تاریخ و صادر شد یک نیمکت حکم و یک پیوند از $1,500. او به خارج از کنتاکی وثیقه پروژه که پرداخت اوراق قرضه. “این زندگی من را نجات داد” او گفت:. “من احساس من تا به حال کسی در کنار من است.”

امروز او آپارتمان خود را و یک شغل ثابت به عنوان یک ساخت و ساز flagger. او همچنین رهبری یک مهارت های زندگی کارگاه در وثیقه پروژه. او می خواهد برای رفتن به مدرسه برای تبدیل شدن به یک مددکار اجتماعی و احتمالا فراموش اعتیاد به مواد مخدر, مشاوره. “من انجام همه این چیزهایی ساختمان,” او گفت: “همه چیز مثبت است که بر روی کاغذ من پیش از محاکمه ارزیابی احتمالا اظهار داشت: من می خواهم به انجام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im