91M مردم ضربه بزنید این برنامه دوستیابی سرنوشت

چرا شما باید مراقبت از

این بیماری همه گیر است مجبور به این رمانتیک دوستیابی برنامه برای کشف مسیرهای جدید.

  • دوستیابی برنامه Happn با استفاده از منطقه جغرافیایی ابزار برای از نو خلق کردن شانس برخورد و در حال حاضر 91 میلیون کاربر در 17 کشور جهان است.
  • بنیانگذار Didier راپاپورت پیش بینی یک مرحله جدید از هوش مصنوعی را تحت تاثیر قرار, دوستیابی آنلاین, اما با زندگی واقعی سحر و جادو اضافه شده در.

چشم ما ملاقات در سراسر نوار شلوغ. ما در انتظار در خط در کنار یکدیگر است. ما تنها دو نفر حلق آویز کردن در آشپزخانه در یک مهمانی. او به طور تصادفی نشسته در کنار من در یک بازی.

یا: ما همسان در آتش زنه و در حال حاضر ما در حال گرفتن ازدواج است.

روابط جعلی آنلاین هیچ تفاوتی ندارد به کسانی که جعلی offline اما مرد هستند چگونه-ما-ملاقات داستان بیشتر خسته کننده است. نرم افزار دوستیابی واقعا عملی و نه در همه با صدا غذا خوردن سرنوشت. به جز یکی.

من می خواستم به زندگی واقعی دوباره به قدمت فضا.

Didier راپاپورت

Happn یک برنامه (البته) با استفاده از منطقه جغرافیایی به شما نشان می دهد افراد دیگر در این برنامه که از مسیر شما عبور. دختر ناز شما قفل شده است و چشم ها در مترو دلیل این که شما به خواندن همان کتاب, اما هرگز سخن گفت ؟ در سال گذشته شما مجبور به توسل به Craigslist در اتصال از دست رفته. Happn هدف این است که — اگر شما هر دو تابع — شما را به دو دیوانه بچه ها با هم.

DidierRappaport_happn_sanslogo

“من در بر داشت که سایتهای دوستیابی بودند بیش از حد مجازی است. مانند یک فروشگاه می گوید:” Happn بنیانگذار Didier راپاپورت از دفتر خود در پاریس. “من می خواستم به زندگی واقعی دوباره به قدمت فضا است.” راپاپورت 65 بنیانگذاران عظیم ویدئو های سایت Daily Motion توصیف خود را به عنوان کسی که همیشه “باز است.” هر چند او همیشه با تمرکز بر تکنولوژی در زندگی حرفه ای خود را یک روز در طول نامربوط و گفتگو در مورد امکانات منطقه جغرافیایی او متوجه آن می تواند عبور از مسیرهای با قدمت. بود که جرقه برای او.

“داستان عاشقانه در مورد تصادف,” او می گوید. “یک روز شما در مقابل کسی که خود را تبدیل خواهد شد یکی.” ایده پشت Happn نیست که آن را قطعا شما را دوست دارم — آن را فقط به شما کمک کند با کسی. بقیه عمر خود را است تا به شما.

شما ممکن است در واقع قفل شده اند چشم با مردم ملاقات شما در Happn — که 91 میلیون کاربر ثبت شده و بازارهای خود را در 17 کشور — اما زمانی که آن را راه اندازی در سال 2014 شما می خواهم که در فاصله 250 متر از آنها. بیش از زمان برنامه به معرفی راه های جدید برای اتصال آنلاین مانند CrushTime یک بازی که در آن شما می توانید ببینید چهار نزدیکی پروفیل و حدس می زنم که یکی را دوست داشت عکس خود را به منظور مطابقت با آنها.

این نزدیکی فیزیکی جنبه بدان معنی است که Happn باید مراقب باشند در مورد امنیت هرگز نشان دادن کاربران خود را منطبق’ محل دقیق و سختگیرانه در مورد ممنوعیت افرادی که آزار و اذیت دیگران است. این نرم افزار همچنین کاربران می فرستد مشاوره در مورد چگونه به رفتار راپاپورت توضیح می دهد که برای کمک به آموزش مردم استفاده می شود به می گویند ارسال ناخواسته, کیر گلفت, که “شما نمی توانید در دنیای دیجیتال چه شما نمی خواهد در زندگی واقعی انجام دهید.” آنها همیشه با اضافه کردن ابزارهای جدید برای منحرف کردن scammers از جمله این ماه صورت به رسمیت شناختن. و برای بسیاری از مردم عاشقانه جرقه واقعا کار کرده — راپاپورت حتی دعوت شده به مراسم عروسی از افرادی که ملاقات در برنامه است.

و تحقیقات نشان می دهد که کاربران را به طور معمول مردم در برنامه است که تشخیص آنها از زندگی واقعی است. “این فقط جالب است که شما می توانید عبور از مسیرهای با کسی مثل هشت یا نه بار و واقعا هرگز حتی دیدن آنها و یا درک کنند که آنها را” توضیح یک موضوع مصاحبه در سال 2017 مطالعه چگونه کاربران در مورد احساس Happn استفاده از داده های مکان.

app

اما به عنوان agoraphobic راوی از پرفروش سال 2018 رمان زن در پنجره فکر پس از دانلود برنامه: “اگر شما در میانهی شب عبور مسیرهای با هر کسی ؟ اگر شما برای همیشه لطفا برای حرکت به همان چهار هزار نفر به صورت عمودی مرتب فوت مربع و هیچ چیز فراتر از آنها است؟” این سوالی است که در این بهار به طور ناگهانی چون مربوط به خیلی بیشتر کاربران است.

یک برنامه مبتنی بر تصادفی ستاره عبور مسیرهای با غریبه ها کار می کند کمتر و زمانی که همه به دام افتاده است در آپارتمان خود را با جهانی همه گیر کار از خانه و تنها در حال ظهور هر چند روز يك بار به صورت ملزومات است. مانند بسیاری از کسب و کار Happn مجبور به انطباق با گسترش محدوده که در آن نرم افزار تشخیص نزدیکی مسابقات به 120 کیلومتر به منظور نگه داشتن کاربران از داشتن به در خیره پراکنده لیست از مسابقات است. آنها در حال برنامه ریزی برای حفظ این نظام حتی به عنوان همه گیر می گذرد — اما مرتب شده بر اساس فاصله شما نشان برای اولین بار مردم در این نزدیکی هست و در نهایت گسترش دایره خود را.

“قبل از COVID وضعیت تنها 3 درصد از کاربران ما گفت که آنها مشتاق به استفاده از تماس های تصویری,” او توضیح می دهد. در حال حاضر این تعداد 60 درصد و از برنامه تسهیل مجازی ویدئو تاریخ.

راپاپورت می بیند دوستیابی آنلاین به عنوان موجود در دو دوره متمایز — دسکتاپ بود که در مورد مشخصات کامل و تلفن همراه است که همه در مورد سرعت و گزینه های نامحدود. به عنوان دوستیابی تلفن همراه حرکت رو به جلو او امیدوار AI شروع خواهد شد برای پر کردن در یک بار-جامع پروفایل دسکتاپ سن با استفاده از منطقه جغرافیایی به شهود است که شما هر دو به مقدار زیادی به عنوان مثال و به شما راه هایی برای شروع یک گفتگو. “بسیاری از مردم خجالتی هستند,” او می گوید: “آنها نمی دانند که چگونه برای شروع یک گفتگو.” حتی با آن شخص که قفل شده چشم با سراسر شلوغ مترو ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>