90 روز نامزد را استفانی Matto مذاکرات ‘ترسناک’ لحظه بیرون آمدن به خانواده

جاده به پذیرش. استفانی Matto از 90 روز نامزد: قبل از 90 روز باز در مورد او سخت تجربه در آینده به عنوان دو جنسی به خانواده اش — و جهان — میان او عاشقانه با اریکا اونز.

“من قبلا مورخ زنان معمولی رفته در تاریخ — چیزهایی که تمایل به محو شد و من همیشه فقط احساس مانند آن خواهد بود آسان تر به ادامه معرفی به خانواده من و فقط من خانواده در نیاز به دانستن اساس” the YouTuber 28 ساله گفت: ما هفته به طور انحصاری در حالی که ترویج TLC سری در سه شنبه, 3 مارس. “اما من فکر می کنم یکی از چیزهایی که مهم است که من به در نشان می دهد در حال آمدن است به خانواده و تلاش برای در آغوش که من در نهایت پس از نگه داشتن آن برای مدت طولانی است.”

استفانی اعتراف کرد برای ما وجود دارد که “دلایل خاص” او تصمیم به پنهان کردن تمایلات جنسی خود را از خانواده اش که او نشان داد مورد بررسی قرار خواهد داد در فصل جدید است. “بسیاری از مردم ممکن است تعجب که چرا من تصمیم به انجام آن در حال حاضر و در تلویزیون است ؟ آن را بسیار دیوانه اما من یک فرد دیوانه,” او گفت:. “من احساس می کردم این بود که مانند پاره Band-Aid, کردن, مانند, نهایی میاد بیرون. شما نمی توانید به عقب در حال حاضر شما فقط کردم به آن را انجام دهد. شما باید برای پرش به سمت راست.”

90 Day Fiance Stephanie Matto Comes Out to Family
استفانی Matto حسن نیت ارائه میدهد از استفانی Matto/Instagram

TLC شخصیت نیز اشاره کرد که چگونه “ترسناک” آن بود به این طرف خودش را نه تنها با خانواده بلکه جهان است. استفانی اشاره کرد که چگونه او “نبود 100 درصد مطمئن مردم چگونه واکنش نشان می دهند.” (کانال YouTube خود در حال حاضر دارای بیش از 350 ، 000 مشترکین و او نیز بیش از 10 ، 000 پیروان توییتر.)

“وجود دارد که مردم شده اند پس من رسانه های اجتماعی برای مدت زمان طولانی و من مطمئن هستم که آنها احتمالا بسیار گرفتار کردن گارد” او به اشتراک گذاشته. “و پس از آن نیز خانواده خود واکنش— تصویب خود را به معنای زیادی به من. بنابراین من می خواهم به احساس پذیرفته شده است.”

90 Day Fiance Stephanie Matto Comes Out to Family
استفانی Matto

استفانی عشق داستان با اریکا در ادامه به آشکار شدن در فصل چهارم از 90 روز نامزد: قبل از 90 روزکه با لگد کردن در فوریه 23. در spinoff سریال آمریکایی شریک سفر خارج از ایالات متحده به رابطه خود با خود مهم دیگر پس از ملاقات آنلاین.

استفانی و اریکا ریخته گری در سری واقعیت تاریخی است به عنوان آنها به نظر زن و شوهر به نظر می رسد نشان می دهد.

“ما در آغاز [صحبت] در Instagram. آن را عجیب و غریب” استفانی گفت: ما در روز سه شنبه. “من یک مقدار زیادی از پیام های ارسال شده به صندوق پستی من و گاهی اوقات من فقط از طریق دلیل های زیادی را باید برای باز کردن. اما او بلافاصله به من ایستاده بود چرا که او بسیار standout فرد است. او روشن و صورتی و بنفش و من با کلیک بر روی مشخصات خود را و از آن همه فقط snowballed از وجود دارد.”

پس از آغاز عاشقانه آنلاین خود را بیش از یک سال پیش استفانی تصمیم به سفر به استرالیا برای ادامه دیدن او نامزد. “عینی صحبت من عاشق استرالیا” استفانی گفت ما. “اگر این امکان بود — اجازه دهید فقط می گویند فرضی — به حرکت می کند وجود دارد, من می خواهم به آن را به دلیل آن را در یک جای خنک.”

90 روز نامزد: قبل از 90 روز پخش در TLC یکشنبه در 8 p. m. ET.

با گزارش توسط جو دریک

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de