90 روز نامزد را Jorge است ‘باز’ بعد از زندان و Anfisa طلاق

به دنبال به جلو به آینده است. 90 روز نامزد‘s Jorge نوا در حال حاضر در حال خدمت و دو و نیم سال زندان محکوم دستگیر و برای در اختیار داشتن ماری جوانا در سال 2018 اما او امیدوار است که همه چیز دنبال خواهد شد تا زمانی که او می شود.

“یکی از اولین چیزهایی که من تا به حال برای مقابله با ترک خانواده و ترک ارتباط من است. که سخت بود. که بسیار دشوار بود” Jorge, 31, نشان داد از طریق مصاحبه از زندان در طول چهار شنبه, آوریل 27 قسمت از 90 روز نامزد: Self-قرنطینه. “آخرین باری که من دیدم Anfisa [Arkhipchenko] روز قبل از اینکه من رو زندانی. شب قبل از من آمد به زندان ما تا به حال بحث و همه چیز خوب پیش نمی رفت. من فکر می کردم با رفتن به سعی کنید به همه چیز کار می کنند و آنها نیست. که در آن بود.”

Jorge و Anfisa, 24, که ملاقات و گره خورده گره در طول فصل 4 هنوز هم از نظر قانونی ازدواج کرده اما دیگر با هم.

Jorge Nava Open to Looking for Love Again After He Leaves Prison Divorces Anfisa Arkhipchenko
Jorge نوا و Anfisa Arkhipchenko. حسن نیت ارائه میدهد از خورخه نوا/Instagram; YouTube

“احتمالا حدود دو ماه بعد از من در زندان بود ، او در واقع به من گفت که او نمی تواند با من کنه. او آرزوهای من 12 سال در زندان اساسا تلاش برای خلاص شدن از من” کالیفرنیا بومی گفت: در طول خاص است. “ما هنوز هم صحبت در گوشی. من سعی کردم به کار در این رابطه بدون توجه به آنچه. من سعی کردم.”

Jorge نشان داد او از ایالتی آریزونا پیچیده در شهر فینیکس, آریزونا در 26 روز است و “به دنبال عشق دوباره” اگر آن را یک اولویت است.

“من احساس می کنم مانند عشق است که حداقل از فهرست اولویت چون من فقط باید به من و زندگی با هم و مطمئن شوید که من خوب به عنوان یک فرد قبل از من قادر به شخص دیگری چیزی” که خوشبختانه تا کنون بعد از آن ؟ آلوم گفت:, و اضافه کرد که برای اولین بار او نیاز به از نظر قانونی پایان دادن به ازدواج به عنوان Ansifa در حال حاضر در رابطه با شخص دیگری.

“من به پایان رسید تا پیدا کردن از طریق اینترنت است که او با کس دیگری. که قطعا صدمه دیده است. آن را واقعا شکست قلب من” او گفت:. “آخرین باری که من با صحبت Anfisa او از من پرسید اگر من می دانستم که در حال حاضر که او با کس دیگری. من به او گفت من می دانم و به عنوان به زودی به عنوان من از زندان آزاد شد, من قصد دارم به طلاق کند. حداقل در حال حاضر من قوی تر ذهنی. من قوی تر از لحاظ عاطفی. من از طریق بسیاری از تغییرات در اینجا در زندان است.”

90 روز نامزد: Self-قرنطینه پخش در تی ال سی در روزهای دوشنبه 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>