90 روز نامزد دیوید دوست دارد بزرگ Ed ‘به عنوان یک فرد” اما می شود Creeped از

90 روز نامزد ستاره داوود Toborowsky وزن در بازیگران. واقعیت star, 51, باز کردن به طور انحصاری به ما هفتگی کشمکش افکار خود را بر دیگران نشان می دهد به طور خاص Ed بزرگ “اد” قهوه ای.

“تا آنجا که به ازدواج, من واقعا احساس می کنید برای روزماری [وگا]. من دوست دارم Ed بزرگ به عنوان یک فرد” دیوید مشترک با آمریکا در حالی که ترویج 90 روز نامزد: خود قرنطینه. “گاهی اوقات او می گوید: چیزهایی که من خزش اما من فکر می کنم آن را فقط به خاطر او ناراحت کننده است چرا که او استفاده می شود نه برای دوستیابی.”

Ed بزرگ, 54, ابرو مطرح شده در طول پنج شنبه, مارس 5, قسمت زمانی که او خواسته رز, 23, اصلاح پاهای او. او گفت: ما او معنی نیست که هیچ گونه آسیبی ندارند.

90 Day Fiance David Likes Big Ed But He Creeps Him Out
دیوید Toborowsky و اد. حسن نیت ارائه میدهد از دیوید Toborowsky/Instagram; TLC

“من بیدار شد صبح یکشنبه گذشته و نبود یک صبح خوب چون همه متنفر آمد” اد گفت. “من تا به حال خواسته رز اگر او را اصلاح و مردم واقعا ناراحت است. و من با داشتن یک گفتگو با دختر من تیفانی و او را مانند, ‘پدر, نگاه, که کاملا طبیعی است. من زندگی می کنند در سن دیگو. همه به ساحل می رود, مردم, لیزر خود.’ … پس این بود چیزی که من واقعا استفاده می شود.”

دیوید و آنی Suwan همچنین به روز رسانی در چگونه آنها در مورد احساس دیگران در فصل 4 از قبل از 90 روز.

“من شنیده ام شایعه است که او ممکن است با سه بچه با پسر عموی خود” دیوید گفت: در مورد اذان Tefouکه در حال حاضر با نیکول Nafziger در Morrocco. “در صورتی که من فکر می کنم نیکول پارس است تا درخت اشتباه. شاید او را پیدا کردن شخص دیگری در حالی که او وجود دارد و پیدا کردن عشق واقعی. که درست نیست عشق است.”

90 Day Fiance David and Annie Suwan Big Ed Creep Out
دیوید Toborowsky و آنی Suwan حسن نیت ارائه میدهد از دیوید Toborowsky/Instagram

او همچنین اظهار نظر در جی اسمیت و اشلی Martson بودن را با هم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“نگاه اگر آنها می توانید آن را از طریق قرنطینه آنها را به روز بهتر و در عین حال به آمده و سپس” او گفت:. “هر آنچه که آنها انجام می دهند, من امیدوارم که آنها از آن راضی است.”

برای اطلاعات بیشتر از دیوید و آنی تماشای ویدئو منحصر به فرد بالا.

90 روز نامزد: خود قرنطینه برای اولین بار در TLC جمعه, مارس 20 در 9 p. m. ET.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im