90 روز نامزد را دانیل و محمد در حال ساخت یک دوستی’ پس از طلاق

در شرایط خوب? 90 روز نامزد‘s دانیل Mullins باز کردن در مورد که در آن او و شوهر سابق او را محمد Jbaliایستاده سه سال پس از خود را تند و زننده جدایی.

در یک قسمت از 90 روز نامزد: Self-قرنطینه که پخش شده در چهار شنبه, مارس 20, دانیل, 47, نشان داد که او در تماس با همسر سابق. “ما طلاق 34 ماه بعد از ازدواج ما. من دیده نشده محمد در سه سال,” او گفت:. “او به من رسیده است حدود یک ماه پیش و ما شده اند چیت چت در اینجا وجود دارد.”

او ادامه داد: “ما باید ببخشند هر یک از دیگر و ما در حال ساخت یک دوستی. او از این است که در جاده ها رانندگی با کامیون. من بیشتر نگران خود را به خوبی به عنوان یک دوست و آن را ترسناک به خارج وجود دارد توسط خودتان با این همه در رفتن.”

danielle mohamed 90 day fiance friends post divorce
محمد و دانیل در 90 روز نامزد TLC

دانیل در ضمن quarantining با هفت نفر دیگر در میان coronavirus همه گیر از جمله پسر او و باردار خود را نامزد. او به عنوان یک ضروری کارگر از او مراقبت برای افراد با معلولیت های ذهنی در خانه های خود.

پس از دانیل ملاقات محمد حاضر کرد و از تونس به اوهایو به رابطه خود کار می کنند. خود را عاشقانه در پخش فصل 2 از 90 روز نامزد و 90 روز نامزد: خوشبختانه تا کنون بعد از آن ؟ .

طرفداران TLC حق رای شاهد نشیب و فراز زندگی از دانیل و محمد رابطه از جمله تقلب و رسوایی که درگیر اوهایو بومی ابتلا به محمد چت آنلاین, چت با زنان دیگر. دانیل حتی مبادرت به محمد تبعید کردند.

پس از ابتدا به دنبال ابطال در اکتبر سال 2016 او اعطا شد طلاق در مارس 2017. “من صحبت کردن, دانیل, همه من می دانم این است که من طلاق” محمد گفت: در Facebook تصویری روز طلاق خود را نهایی شد. “او تا به حال یک وکیل صحبت کردن برای او. قاضی گفت: آن را انجام داده است و ما در حال طلاق. آنها پرسید: اگر من می خواهم طلاق و یا ابطال من گفت: آن را برای من است.”

90 روز نامزد: Self-قرنطینه پخش در تی ال سی در روزهای دوشنبه 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>