90 روز نامزد را اد در پاسخ به واکنش بیش از او درخواست افزایش به اصلاح

90 روز نامزد: قبل از 90 روز ستاره Ed بزرگ “اد” قهوه ای ابرو مطرح شده که او خواسته روزماری “رز” وگا به اصلاح پاهای او را در طول پنج شنبه, مارس 5, قسمت, اما او اصرار دارد او معنی نیست که هر گونه آسیب.

“من بیدار شد صبح یکشنبه گذشته و نبود یک صبح خوب چون همه متنفر بیرون آمد” اد 54 گفت: ما هفته به طور انحصاری در جمعه, آوریل 3. “من تا به حال خواسته رز اگر او را اصلاح و مردم واقعا ناراحت است. و من با داشتن یک گفتگو با دختر من تیفانی و او را مانند, ‘پدر, نگاه, که کاملا طبیعی است. من زندگی می کنند در سن دیگو. همه به ساحل می رود, مردم, لیزر خود.’ … پس این بود چیزی که من واقعا استفاده می شود.”

90 Day Fiances Big Ed Responds to Backlash Over Him Asking Rose to Shave Her Legs
Ed بزرگ در ’90 روز نامزد.’ TLC

سن دیگو مقیم نیز زیر آتش برای درخواست افزایش یافت, 23 را تست بیماری مقاربتی باعث ارتباط آنها را به نوبه خود برای بدتر است. از آن پس او رشد کرده و نزدیک با دختر خود و تکیه بر خود را برای پشتیبانی.

“او از قضاوت در مورد من. او مانند ” بابا حقیقت را در سال 2020 است. اگر شما را بدست تست قبل از اینکه شما را ترک ایالات متحده هنگامی که شما وجود دارد شما می خواسته اند Rose, “هی, من می خواهم شما را به این آزمون انحراف’ از آنجا که من پس از آن من به او نشان داد آنچه من,” او گفت ما. “که من فکر می کنم بیشتر از چیزی که مناسب برای انجام. من اصلا رسیدگی است که بسیار خوب است.”

اد تایید کرد که او در زمان تست بیماری مقاربتی “بلافاصله” پس از بازگشت به ایالات متحده و آن را به عقب آمد ،

90 Day Fiances Big Ed Responds to Backlash Over Him Asking Rose to Shave Her Legs
تالار اد و رز در ’90 روز نامزد.’ TLC

“دختر من به من بهترین مشاوره ممکن است اما از آنجا که من در صحبت کردن به او در آن زمان نمی توانستم که برای دریافت بازخورد از او گفت:” ما. “بنابراین من آرزو می کنم من می خواهم به کار گرفته اند که بسیاری متفاوت است. اما ما ساخته شده است تا پس از آن همه خوب است.”

پس از جلسه آنلاین اد در زمان 23 ساعت پرواز به فیلیپین برای دیدن گل رز در فرد برای اولین بار.

“اولین بوسه بسیار سریع بود. نبود هر چیزی بیش از حد دیوانه” گفت: ما در روز جمعه. “اما همانطور که ما می دانیم هر یک از دیگر از آن خیلی بهتر است.”

این روزها زن و شوهر هستند “قطعا در عشق” با توجه به اد. “ما هر دو بسیار خوشحال گفت:” ما.

90 روز نامزد: قبل از 90 روز پخش در TLC یکشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>