90 روز نامزد را اشلی و جی پشت هم و کار کردن چیز “


90 Day Fiance Ashley Jay Are Back Together
جی اسمیت و اشلی Martson بازدید دولچه زیبایی شناسی در تاریخ 22 مارس 2019 در شهر نیویورک است. شاتر

عشق دادن فرصت دیگری ؟ 90 روز نامزد آلوم اشلی Martson و جی اسمیت آشتی کرده اند یک بار دیگر پس از پر سر و صدا سال ها که دیدم Martson فایل برای طلاق دو بار و دریافت سفارش محدود در برابر شوهرش.

زن و شوهر موجب حدس و گمان است که آنها ممکن است خود قرار داده و نشیب پشت سر آنها زمانی که Martson, 33, و اسمیت, 22, مشترک تعدادی از فیلم ها از خود در روز یکشنبه, مارس 22 صرف زمان با هم در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله میان زمان بیماری همه گیر کوروناویروس. در یکی دیگر از کلیپ ارسال شده در پنج شنبه, مارس 19 جامائیکا بومی بوسید همسر خود جدا بر روی گونه و نوشت: “شاید این قرنطینه است که بد نیست بعد از همه.”

پس از لاسی ویدئوها فرستاده طرفداران TLC سری به شوک از یک منبع تایید به ما هفتگی است که به طور انحصاری اسمیت “نقل مکان کرد پشت در” با Martson و جفت است “کار همه چیز و [بازگشت] با هم.”

90 Day Fiance Ashley Jay Are Back Together
حسن نیت ارائه میدهد جی اسمیت/Instagram

این زن و شوهر شده و از طریق wringer پس از ظاهر شدن در فصل 6 از 90 روز نامزداست که برای اولین بار در اکتبر سال 2018 است. Martson که اسمیت در حالی که در تعطیلات در جامائیکا در ابتدا برای ثبت طلاق در ژانویه 2019 پس از هشت ماه از ازدواج. کمتر از دو هفته پس از ارسال مدارک این Martson انصراف خود را پر کردن و جفت به طور خلاصه وصله تا رابطه خود را. در آوریل 2019, Martson زمینه برای بار دوم پس از اسمیت گفته بود به او بی وفا و سه ماه بعد او به دنبال یک منظور حفاظت در برابر او.

Martson کاهش یافته و هر دو ضابط سفارش و دوم خود را طلاق تشکیل پرونده در ماه جولای سال 2019 پس از اسمیت دستگیر شد برای شکستن حفاظت از نظم و زن و شوهر تصمیم به رمان دیگری را امتحان کنید. سه ماه بعد از پایین به نام آن واریز شده و در عین حال دوباره زمانی که اسمیت که گفته شد یکی دیگر از زن باردار. او بعد از تایید به ما که “هیچ کس حامله است.”

“من پریشان دوباره هستم و چیدن قطعات و انجام بهترین من به حرکت در” Martson گفت: در تماس در ماه اکتبر. “من می دانم که من فقط خودم را مقصر وضعیت من در دوباره. آن را هیچ یک گسل اما خود من است. من با خیال راحت می توانید می گویند من یک بار و برای همه انجام می شود با جی.”

با وجود اعتماد به نفس بیانیه Martson بستری در دسامبر 2019 که او هنوز هم در عشق با او جدا است. TLC ستاره مشترک یک عکس از خودش با ریمل مژه و ابرو های در حال اجرا پایین چهره او اشاره کرد که از آن گرفته شد و پس از او دوم از تقسیم اسمیت.

“من هرگز احساس درد در زندگی من” او پذیرفته شده از طریق Instagram در آن زمان است. “برای این روز من هنوز هم صدمه دیده است. من هنوز هم او را دوست دارم. من فقط باید آمدن به شرایط با این واقعیت آن را بیش از و من میخوام باشه. بنابراین از همه شما که در حال مبارزه لطفا می دانم که این احساسات موقتی هستند و شما را به خودتان. زمان واقعا التیام زخم. وجود ندارد بیشتر از اشلی و جی. من ترک این پست با زمان نهایی من صحبت می کنند در ما و یا ازدواج. این مورد به یک سال جدید و من آماده برای شروع یک فصل جدید و نگاه نکن.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im