اگر ترجیح می دهید طراحی با کیفیت پایینتری داشته باشید و از ماندگاری باتری بهتری برخوردار باشد ، سامسونگ را ترجیح می دهید ، اما اگر ظاهر AirPod های نمادین اپل را ترجیح می دهید و می خواهید پوسته پوسته شوید ، پس از آن به سراغ Pro بروید.

    بررسی ما را ببینید
    جایگزین ورزشی برای کیفیت صدا: Bose SoundSport رایگان بی سیم
    طراحی واقعا بی سیم Bose SoundSport
    Bose SoundSport رایگان بی سیم
    قیمت را ببینید
    Amazon.com
    Earbuds را تایپ کنید
    محوطه نیمه باز
    بی سیم واقعا بی سیم
    خاموش شدن صدا
    بله
    مبدل پویا

    اگر در جستجوی گوشواره های واقعا بی سیم با کیفیت صدای بهتر از بقیه هستید ، بیشتر از Bose SoundSport Free جستجو نکنید. طراحی گوش آنها نسبت به مدل Galaxy Buds سامسونگ کاملاً بی سیم ، حجیم تر است ، و مورد آنها به اندازه جمع و جور نیست ، اما مشخصات صدا بسیار مطلوبی و بی طرف دارند. طراحی نیمه باز آنها به آنها کمک می کند تا جادارتر به نظر برسند ، در صورتی که کیفیت صدای غوطه ور تر را نسبت به ایزوله شدن خوب صدا ترجیح می دهید ، یک امتیاز است. کنترل های آنها می تواند برای استفاده متاسفانه مشکل باشد و عملکرد باتری آنها نسبتاً متوسط ​​است ، اما آنها هنوز هم بهترین گوشواره های بلوتوث بلوتوثی هستند که ما تا به امروز آزمایش کرده ایم.

    اگر می خواهید چیزی با طراحی براق تر و کم حجم تر داشته باشید ، سامسونگ را تهیه کنید ، اما اگر از دقت صوتی عالی برخوردار هستید ، Bose را می خواهید.

    بررسی ما را ببینید
    بهترین گوشواره های بی سیم زیر 100 دلار: Anker SoundCore Liberty Air 2 بی سیم
    طراحی واقعا بی سیم Anker SoundCore Liberty Air 2
    Anker SoundCore Liberty Air 2 بی سیم
    قیمت را ببینید
    Amazon.com
    روش آزمون v1.4
    7.2
    طریقه استفاده مخلوط
    6.8
    صدا خنثی
    7.7
    رفت و آمد / مسافرت
    8.0
    ورزش / تناسب اندام
    6.9
    دفتر
    5.6
    بازی بی سیم
    5.5
    بازی سیم کشی
    6.6
    تماس های تلفنی
    گوش را تایپ کنید
    محوطه بسته شده
    بی سیم واقعا بی سیم
    خاموش شدن صدا
    بله
    مبدل پویا

    بهترین گوشواره های زیر 100 دلار که ما تاکنون آزمایش کرده ایم Anker SoundCore Liberty Air 2 هستند. آنها مانند سلف های خود به نظر می رسند ، اما با چند اصلاح و همچنین برخی از افزودنی های خوش آمدید. کیفیت ساخت این گوشواره ها به طور قابل توجهی بهبود یافته است ، زیرا آنها احساس محکم و قادر به زنده ماندن از چند قطعه تصادفی و بدون هیچ مشکلی می کنند. همین مورد را می توان در مورد پرونده شارژ همراه گفت ، که اکنون پنج بار اتهام اضافی را در خود جای داده است ، در حالی که خود گوش های گوش 6.4 ساعت با یک بار شارژ طولانی دارند. حتی چیزی به اندازه تغییر از میکرو USB به درگاه شارژ USB-C ، لمس بسیار خوبی است.

    این گوشواره های گوش نسبتاً متعادل اما کمی سنگین است. اگر این سبک شما نیست ، اکنون Anker یک برنامه همراه همراه دارد که به شما امکان می دهد صدا را از طریق تعدادی از پیش تنظیم شده تنظیم کنید. اگرچه این گوشواره های گوش دارای لغو فعال صدا نیستند ، اما هنوز هم قادر به ایجاد جداسازی عالی برای سر و صدا هستند ، به ویژه در میانه ، بسیار مناسب برای جلوگیری از پچ پچ محیط. در صورت نیاز به تماس ، میکروفون قابل عبور است. صدا به صدا درآمده است و میکروفون در جدا کردن صدا از صدای پس زمینه مشکل دارد. در مورد عملکرد بلوتوث ، اکنون آنها از aptX پشتیبانی می کنند ، اما نه با تأخیر کم. در نتیجه ، آنها برای تماشای فیلم و یا بازی ایده آل نیستند.

    اگر در حالی که در بودجه می توانید به یک جفت هدفون گرد و دارای مشخصات کافی احتیاج داشته باشید ، این موارد را باید در نظر بگیرید.

    بررسی ما را ببینید
    بهترین گوشواره های بی سیم ارزان قیمت: Anker SoundBuds Curve Upgrade 2017
    طراحی Anker SoundBuds Curve Upgrade 2017
    Anker SoundBuds Curve Upgrade 2017
    قیمت را ببینید
    Amazon.com
    روش آزمون v1.3.1
    7.2
    طریقه استفاده مخلوط
    7.0
    صدا خنثی
    7.6
    رفت و آمد / مسافرت
    8.2
    ورزش / تناسب اندام
    6.9
    دفتر
    5.4
    بازی بی سیم
    5.3
    بازی سیم کشی
    6.7
    تماس تلفنی
    گوش را تایپ کنید
    محوطه بسته شده
    بی سیم بله
    خاموش شدن صدا
    بله
    مبدل پویا

    بهترین گوشواره های بی سیم ارزان قیمت که تاکنون مورد آزمایش قرار داده ایم ، Anker SoundBuds Curve Upgraded 2019 هستند. آنها راحت تر از بیشتر گوش های تست شده ما هستند ، زیرا نوک گوش آنها در کانال گوش خیلی عمیقا وارد نمی شود. آنها دارای یک طراحی قلاب گوش هستند که از ثبات پایداری برخوردار است. عمر باتری 18 ساعته آنها نسبت به مدلهای گرانتر فراتر است و حتی از یک کیس حمل سخت خوب نیز برخوردار هستند که علاوه بر این در این قیمت قیمت خوش آمدید. آنها همچنین بهترین هدفون برای باس هستند که ما به لطف صدای هیجان انگیز باس آنها ، تا به امروز بررسی کرده ایم.
خرید هندزفری سامسونگ u flex
    در سمت نزولی ، مانند اکثر هدفون های بودجه ، هیچ ویژگی صرفه جویی در مصرف انرژی وجود ندارد ، بنابراین لازم است به یاد داشته باشید که آنها را خاموش کنید در هنگام استفاده یا در غیر این صورت باتری آنها به تخلیه خود ادامه می دهد. آنها همچنین برنامه همراه ندارند ، بنابراین گزینه های EQ شما محدودتر است. طرفداران هدفون های بی سیم واقعاً می خواهند SoundPeats TrueFree / True Wireless را در نظر بگیرند ، که همچنین قیمت بسیار خوبی را ارائه می دهند ، اما اگر به دنبال بهترین هدفون های بی سیم درون گوش در محدوده بودجه هستید ، ضرب و شتم سخت است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>