86 فرشته مشکل به تنظیم مجدد امریکا

خوش آمدید به اولین ما جدید یکشنبه OZY مجله. هر آخر هفته ما سعی خواهد کرد برای قرار دادن جدید “عادی” به واضح تر تمرکز و تحریک و تحریک شما را در همان زمان.

ما در مسئله اول ما در آغوش رهبر جنبش حقوق مدنی Bayard Rustin نوشت که ثابت نیاز برای آنچه که او به نام “فرشته مشکل” — bold متفکران خلاق که به پیدایش بهتر عصر و جامعه عادلانه تر.

به این منظور ما جهانی تیم سرپرستی بسیار تازه و التقاطی لیست 86 “فرشته خرابکاران” که در حال کمک به تنظیم مجدد امریکا و جهان است.ما اول OZY لیست شامل نوازندگان نویسندگان, چهره های سیاسی, ورزشکاران, فعالان و دانشمندان است.

ما امیدواریم که شما از آن لذت ببرید. و در واقع ما خیلی دوست دارم افکار خود را در که ما از سمت چپ و که ما باید حتما در آینده پروفیل.و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Rustin و جنبش عدم خشونت مطمئن شوید که برای اتصال به OZY است وبی-نامزد پادکست موضوع.

فوق العاده یکشنبه. لذت بردن از.

کارلوس واتسون
Editor-in-Chief

*****

فعالان

1. DeRay Mckesson, 34 و بریتنی Packnett Cunningham, 35, گام های عملی. “Liberty” به دست آورده است اول نام وضعیت در زندگی مهم جنبش به خصوص برای کار خود را در تظاهرات در فرگوسن و بالتیمور در حالی که کانینگهام یک فعال اجتماعی توانمند در حق خود که خدمت در دولت اوباما پلیس اصلاحات نیروی کار پیوست, او برای شرکت در بر داشت کمپین صفر یک پلت فرم مبتنی بر تحقیقات سیاست راه حل برای پایان دادن به خشونت پلیس در امریکا است. در یک ملت التماس برای یک نقشه راه برای پایان دادن به نژادپرستی نهادی در سیستم قضایی این است که به عنوان نزدیک به عنوان آن می شود.

49967167021_ce2495bbe3_c

2. Jalen Thompson, 17, زودرس سازمان. اخیر فارغ التحصیل دبیرستان عاشق بازی کردن با سازهای کوبه ای از جمله marimba و زیلوفون و رهبری به ایالت کلرادو در پاییز به مطالعه آموزش موسیقی. او را به دور از تجربه سیاسی سازمان پس از این واقعیت است که او قادر به سازماندهی یک تظاهرات مسالمت آمیز در شهر خود از اوفالن میسوری چشمگیر است — اجازه دهید به تنهایی که آن را درو حدود 2000 نفر است. “این اولین اعتراض من تا کنون رفته به اجازه دهید به تنهایی سازمان یافته می گوید:” تامپسون که از برجسته شده است در MSNBC, the امروز نشان می دهد و CBS Evening News. ادامه مطلب.

3. Tamika مالوری, 40, غرق در جنبش است. “خشونت چیزی است که ما از شما آموخته. اگر شما می خواهید ما را به انجام بهتر و سپس dammit شما بهتر” مالوری گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر در مینیاپولیس در کنار خانواده از اواخر جورج فلوید. دختر نیز که اعضای مؤسس Al Sharpton ملی اقدام شبکه های تمرین صدای speechmaker. مالوری یک شرکت برگزار کننده زنان, مارس, آنها OZY اول به شما گفته در مورد بازگشت در سال 2017 است reemerged در خطوط مقدم جبهه ملی و نژادی و عدالت تظاهرات — اما او هرگز واقعا به سمت چپ.

4. عمروعاص Zargar, 27, صدای پشت میله های زندان. دقیقا پنج دقیقه در جایگزین روز عمروعاص Zargar می شود به صحبت با همسرش Sirwal. در حالی که Sirwal است که در خانه خود در دهلی نو عمروعاص شده در آسیا بزرگترین زندان Tihar زندان پس از مارس 10. او دستگیر شد و به اتهام تحریک شورش در شمال شرقی دهلی نو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مارس دیدار با دادن یک “التهابی بیان” در این منطقه فقط یک روز قبل از. در آن پنج دقیقه Sirwal و عمروعاص علاوه بر تبادل حقوقی به روز رسانی بیشتر در مورد بحث سلامت و چگونه همه چیز را به عنوان راحت که ممکن است خود را برای آمدن نوزاد. او دستگیر شد زمانی که او سه ماه باردار. ادامه مطلب.

5. Elle Hearns های ترانس زندگی مهم است. مبارزه برای عدالت توسط جامعه تجاوز و جامعه در هم تنیده شده اند از ابتدا. نرخ خشونت هستند troublingly بالا در برابر تغییر جنسیت, سیاه, افراد, از جمله کشته شدن اخیر تونی McDade. Hearns بنیانگذار و مدیر اجرایی مارشا P. Johnson موسسه که مبارزه برای حقوق فراجنسیتی سیاه مردمی است. بومی کلمبوس, اوهایو او تجزیه وقت خود را بین واشنگتن و هارلم.

FaridaNabourema_2018W-embed

6. فریده Nabourema, 30, این سلسله فعال. با وجود زندگی در تبعید در دهه گذشته Nabourema اختصاص داده است و خودش را برای مقابله با نهادی ترومای ناشی از نقض حقوق بشر قوم و خویش و به طور کلی بی عدالتی در بومی توگو. فعال برخوردار حقیقت مانند یک سلاح در رسانه های اجتماعی با استفاده از آن به تجمع برای تغییر رژیم مانند تعجب و کمند. ادامه مطلب.

7. آلیشیا Garza, 39, خارج از بازی. Co-founder of the Black Lives Matter جنبش — او Facebook پست پس از Trayvon مارتین قاتل تبرئه شد راه اندازی شعار — Garza پیشگام یک وکالت سبک بر اساس اطراف رد سنتی تاکتیک های کار در خارج موجود ساختارهای قدرت و اجتناب از ساخت اتصالات (و شاید به ناچار سازش) با سیاستمداران است. این عجیب و غریب اوکلند بومی نیز اصلی در سیاه آتی آزمایشگاه یک سازمان طراحی شده برای کشت و فلکس قدرت سیاه در پای صندوقهای رای و در حاکم است.

8. Ericka هارت, 34, عریان شاهد. این nonbinary تمایلات جنسی مربی فعال و سرطان پستان bared آن همه در HARVARDPUBLICHEALTH جشنواره موسیقی در سال 2016 که در آن او به نظر می رسد بی انتها در حالی که دو ماستکتومی زخم برای همه برای دیدن. او در حال حاضر است یک عضو هیات علمی کمکی در دانشگاه کلمبیا دانشکده علوم اجتماعی و دیجیتال به فروش می رساند دوره های آموزشی در همه چیز از نژادی و عدالت اجتماعی به جنسیت 101 در وب سایت خود را.

9. شش Nashville, نوجوانی موفقیت یک شبه. دختران اول متصل در توییتر در پاسخ به یک تماس اقدام در پی پلیس به قتل جورج فلوید. آنها یکی دیگر را نمی دانم اما هر یک می دانستم که او می خواست می شود یک بخشی از این جنبش است. به زودی چت گروهی به رهبری اما رز اسمیت کندی سبز جید فولر نیا کالینز, Zee توماس و Mikayla اسمیت — سنین 14 تا 16 — تصمیم به سازماندهی یک اعتراض. در روز آنها انباشته از 10000 نفر برای یک ملت بزرگترین پیاده روی. ادامه مطلب.

Adam Traore' commemorative march one year after

10. Assa Traoré, 35, ارتباط فرانسوی. “یک کشور بدون عدالت کشور است که خواستار شورش!” Assa Traoré ارسال شده در در رسانه های اجتماعی تنها چند روز پس از جورج فلوید را کشتار وحشیانه در مینیاپولیس و فقط چهار سال پس از برادرش آدما درگذشت در دست پلیس است. “عدالت برای آدما عدالت برای جورج فلوید عدالت برای همه!” و به زودی صدها نفر از مردم swarmed خیابان های پاریس, گوش دادن به تماس خود را. در واقع گزارش ها نشان می دهد که تا کنون بیش از 20 ، 000 نفر که شامل یک سفید قابل مشاهده است جمعیت پیوسته اند در مبارزه با. ادامه مطلب.

11. Xiye باستیدا پاتریک, 18 آمریکا گرتا Thunberg. هر دو در سن پدرو مادری تولتپک مکزیک و او را به خانه فعلی نیویورک شهرستان, پاتریک دیده است نابسامانی های تغییر آب و هوا ناشی از طوفان و خشکسالی نزدیک است. و بنابراین او یک رهبر دانشجویی آب و هوا اعتصاب در آمریکا — با تاکید فوق العاده بر بومی و جوامع به حاشیه رانده شده (او را بخشی از بومی Otomí-تل تک قبیله). با توجه به نامتناسب تاثیر تغییرات آب و هوا بر مردم رنگ صدای او تنها در حال تبدیل شدن مهم تر است.

12. Husenjan Asqer اواسط 40s, صدای بی صدایان. او اویغوری جامعه برجسته ترین زبانشناس نویسنده از محبوب ترین اویغوری-چینی فرهنگ لغت و تا اوایل سال 2019 شد یک عضو حزب کمونیست چین. او به نظر می رسد در تلویزیون دولتی های حزب را در چشم انداز. سپس او ناپدید شد و نام خود را به نظر می رسد در لیست اویغوری روشنفکران بازداشت شده توسط مقامات چینی. خواهر او معتقد است که چون او در یک فرهنگ لغت از تاریخی اویغوری سایت حزب تلقی تحقیقات خود را به جامعه فرهنگ فتنه. در ماه آوریل منتشر شد اما همچنان تحت بازداشت خانگی. فرهنگ لغت خود را به عنوان یک انتقادی پل بین Uighurs و جریان اصلی چینی و در عین حال او مشکوک توسط هر دو طرف: Uighurs انتقاد از او برای کار خود را با این حزب در حالی که این بازداشت نشان می دهد که حزب به او اعتماد نمی کنه یا نه. Asqer است که در صورت نهایی اویغور معضل: تلاش برای یکپارچه سازی می تواند به معنای گرفتار شدن بین دو صندلی.

13. Aalayah Eastmond, 19, یک نوع متفاوت از پارک بازمانده. پس از بازمانده تیراندازی در پارک فلوریدا دبیرستان Eastmond مطمئن بود که او می خواست به صحبت می کنند اما هنگامی که او شروع نیاز به یک صدای مثل او شد و حتی بیشتر مشهود است. “من به رسمیت شناخته شده عدم تعادل بین صداها و سفید و صدای همکلاسی های من ، این احساس وظیفه من به صحبت کردن و حتی بیشتر,” او می گوید. امروز Eastmond یک مدافع پیشرو در مبارزه برای تفنگ پیشگیری از خشونت نه فقط در اطراف تیرباران های دسته جمعی مانند او تجربه کرده اما همچنین نامتناسب راه هایی که در آن خشونت اسلحه اثرات حاشیه سیاه و قهوه ای و جوامع است. “مردم موفق به تحقق بخشیدن به که تیرباران های دسته جمعی هستند و تنها 2 درصد از خشونت اسلحه و خشونت اسلحه علت مرگ برای جوانان است.” شما ممکن است شنیده ام Eastmond نام به عنوان اغلب به عنوان کسانی که از برخی از همکلاسی های او, اما بیش از حد عمدی است zig در بخشی از نامتعارف فعال. او سازماندهی تمرکز بر “پله به عقب و ایجاد فضا برای دیگران که مانند من. آن را در مورد های فضایی و به اشتراک گذاری پلت فرم من.”

کسب و کار مردم

2018 New York Times Dealbook

14. Thasunda قهوه ای Duckett, 46, مصرف بیش از وال استریت. مدیر عامل تعقیب بانکداری مصرف کننده و یکی از چند زن سیاه و سفید مدیران در صنعت مالی Duckett اتحاد و پشتیبانی طرح های اقتصادی با هدف تقویت آفریقایی آمریکایی شغل و کسب و کار — در حالی که همچنین صحبت کردن در مورد نژادپرستی در محل کار و چگونه او را از طریق شکست خوب اوله پسران شبکه بانکی. هر دو ثروت و بانکدار آمریکایی را به نام یکی از قدرتمند ترین زنان به تماشای, و او به تازگی منصوب به نایک هیئت مدیره نشان می دهد که او صنعتی قدرت ستاره است که در اینجا به ماندن بگیرید.

15. جواهر Burks جزایر, 31, قرار دادن, سیاه, دلار به کار می کنند. به عنوان پلیس و سیاست های مؤتلفه مجسمه جست و خیز میان امریکا نژادی حساب در اینجا یک آمار را در نظر بگیرید که می شود در آمریکا در باب ساختار قدرت: صرف 1 درصد از شرکت های که امن سرمایه و بودجه را سیاه بنیانگذاران. وارد سلیمان رئیس گوگل برای راه اندازی یک موقعیت تازه ایجاد شده و طراحی شده توسط فن آوری های غول پیکر برای کمک به توانمند سازی طیف متنوعی از راه اندازی است. جزایر نیز شریک مدیریت در Collab سرمایه یک صندوق سرمایه گذاری است که پشتوانه سیاه متعلق به کسب و کار — ساخت یک مسیر به ثروت پایدار برای جامعه ای که فاقد آن است. ادامه مطلب.

16. الکسیس Ohanian, 37, r/StepAside. فعالیت نیاز به متحدان و Ohanian شوهر از ستاره تنیس سرنا ویلیامز و از بنیانگذاران ق led به عنوان مثال با ترک صندلی هیئت مدیره خود را به راه را برای یک فرد از رنگ (جایگزینی خود به پایان رسید تا بودن مایکل Seibel, مدیر عامل شرکت و یک شریک در Y ترکیب). مطرح شده در مریلند Ohanian در ابتدا تصور زندگی به عنوان یک وکیل قبل از تبدیل شدن به یک کارآفرین شروع متعدد شرکت ها و سرمایه شرکت پس از فروش Reddit در سال 2006.

17. ادگار Villanueva, 43, بازاندیشی انسان دوستی. او به عنوان گل رز در غیر انتفاعی و بنیاد جهان بیانوبا نگه داشته و از دیدن همان چیزی که: سفید تصمیم گیرندگان dishing از پول نقد به عمدتا سفید سازمان. به عنوان یک بومی آمریکایی او اغلب احساس خارج از محل. در حال حاضر یک مشاور کمک می کند که philanthropies اهرم نژادی عدالت تلاش های او یک مدافع برتر برای قرار دادن مسابقه در خط مقدم بودجه تصمیم گیری. کتاب خود Decolonizing ثروت, کالبدشکافی چگونه بودجه سیستم از وام به هدیه تداوم سفید برتری کامل مناسب برای زمان بیداری عمومی در برده داری و نژادپرستی نظاممند. بیانوبا می گوید: “رهبران “فکر می کنم در مورد استفاده از پول به عنوان دارو برای حرکت آن به آن و سرمایه گذاری آن را در راه است که پرورش شفا در جوامع است.”

Day Two Of The World Economic Forum (WEF) 2018

18. رابرت اسمیت, 57, بدهی های بازنشستگی ، میلیاردر مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صندوق ویستا سهام شرکای عظیم امواج پس از حمایت $34 میلیون بازنشسته بدهی کل فارغ التحصیلی کلاس Morehouse در سال 2019. او یک crowning مثال از کارآفرینی, پس از حضور مارتین لوتر کینگ مارس در واشنگتن به عنوان یک نوزاد قبل از افزایش به کارآموز در مشهور Bell Labs کسب اختراعات به عنوان یک مهندس شیمی و توصیه شرکت هایی مانند اپل و مایکروسافت در ترکیب و ادغام.

19. وال Emanuel, 29 و آن ترزا Gennari, 29, مدل, شهروندان است. امانوئل اهل لس آنجلس و مدل و رنگ و Gennari سفید سوئدی متولد, مدل, باید با هم مد تبدیل به یک جنبش برای تغییر در حالی که شرکت تاسیس این مدل نقش آژانس که تکرار تنها به لحاظ اجتماعی فعال ، در حالی که محیط زیست شده است در خط مقدم حمایت خود در این جفت ارز اخیرا استفاده شده خود را به حساب های اجتماعی برای جلب توجه به عدالت اجتماعی مسائل از جمله برگزاری نشست امیدوارم سال 2020 سه بخش مجازی رویداد برای کمک به حمایت از فعالیت در اطراف سیاه زندگی مهم جنبش است.

FRANCE-PRESS-MEDIA-PORTRAIT

20. ماریا Ressa, 56 شجاعانه Duterte. آمریکا و فیلیپین سابق سی ان ان, خبرنگار بی باک روزنامه نگار در پشت Rappler, یک رسانه های غول پیکر در فیلیپین شناخته شده برای آن راسخ بحرانی پوشش های فراقانونی ناشی از رئيس جمهور رودریگو Duterte جنگ با مواد مخدر. هفته گذشته او مجرم سایبری افترا و می تواند تا شش سال زندان برای یک داستان است که او شخصا ویرایش یا نوشتن تحت یک قانون بود که در اثر تا پس از داستان منتشر شد. با وجود مواجهه با وضوح انگیزه های سیاسی محاکمه Ressa قول داده است برای ادامه مبارزه برای عدالت و آزادی بیان است.

21. Chinwe Esimai, 41, ضد رشوه خواری صلیبی. سفر خود را به تبدیل شدن به یکی از با نفوذ ترین در جهان بانکداران زمانی شروع شد که او وارد امریکا به عنوان یک نوجوان با پدر و مادر و چهار خواهر و برادر. “من به یاد داشته باشید احساس بسیار خوش بینانه و احساس یک حس قوی از توانایی من برای انجام هر کاری می گوید:” Esimai که نام میانی Ijeoma به معنی “سفر” در او مادری زبان ایگبویی. ادامه مطلب.

22. دارن Walker, 60, دادن متفکرانه. این هفته مدیر عامل بنیاد فورد با صدور اولین از نوع خود “اجتماعی پیوند” در بازار اوراق قرضه شرکت به منظور بالا بردن $1 میلیارد دلار در تلاش برای تقویت بخش غیر انتفاعی از COVID-19 سقوط. “بی سابقه بار تماس به صورت فوق العاده ای راه حل های” واکر نوشت: در اعلام پروژه, آخرین حرکت ابتکاری برای یک رهبر که فقیر و سیاه گی در روستایی در تگزاس است. ماموریت خود را در حال حاضر است که برای کمک به ساخت سازه اجازه می دهد که تحرک برای دیگران.
سلب مسئولیت: بنیاد فورد حمایت کرده OZY متحرک و تولید OZY را شکستن بزرگ تلویزیون نشان می دهد.

این هنرمندان

23. Jay-Z, 50, مغول حرکت می کند. نام شاون کارتر با نام مستعار بیانسه, شوهر, Jay Z رز از فروش نرم افزار در پروژه ها برای تبدیل شدن به اولین hip-hop میلیاردر با توجه به فوربس. و او با استفاده از نفوذ: کارتر به نام مینه سوتا فرماندار به بحث در مورد جورج فلوید مورد به عنوان “یک پدر و یک مرد سیاه و سفید در درد.” در ضمن تیم خود را Roc عدالت اجتماعی سازمان طول می کشد تا علت معترضان و او پشت عدالت کیفری تلاش اصلاحات در سراسر کشور به عنوان یک شریک موسس ون جونز-رهبری اصلاحات داد.

n-b-u-012914Ozy_AvaDuVernay033

24. Ava DuVernay, 47 Auteur از لحظه ای. خارج از دانشگاه در UCLA DuVernay تصمیم به ایجاد علامت خود را در روزنامه نگاری … فقط در زمان برای پوشش یکی از مهمترین دلیل پیچیده محاکمه ’90s: the O. J. Simpson محاکمه. مدیتیشن در مسابقه و شهرت محاکمه هر دو مجموعه سیمپسون رایگان از اتهامات او به قتل خود را, سفید, همسر سابق, نیکول و دوست او ران گلدمن و سوار DuVernay از روزنامه نگاری. او مسیر جدید ساخته شده است که او یکی از چراغ های پیشرو از کمی جامع تر هالیوود با سوزاننده 2016 مستند در جرم حبس 13thظاهر به عنوان یک باید به سازمان دیده بان برای متن در پست-جورج فلوید تظاهرات roiling ملت است. ادامه مطلب.

25. John Boyega, 28 منجر مسئول در لندن است. با پوشیدن یک ژاکت خاکستری, سیاه و سفید hoodie و چرم, دستکش, بازیگر بهترین و شناخته شده برای Star Wars حق رای دادن gazed در جمعیت است که تا به حال مونتاژ در هاید پارک در لندن است. او به عنوان کشف و ضبط بلند گو حرف زدن او تشخص لحظه: شکستن قرار گرفتن الهام و هر دو به دنبال آرامش و عدالت برای جورج فلوید مرگ است. “سیاه و سفید زندگی همیشه اهمیت; ما همواره مهم بوده است!” Boyega, فریاد, اشک نورد پایین گونه ها. ادامه مطلب.

26. لنا Waithe, 36, پرش واسطه. یک بازیگر/طنز/نویسنده/تهیه کننده اخیرا از پی اس سری چی و نیمه اتوبیوگرافیک بیست سالگی در شرط بندی Waithe تبدیل به یک قدرت کارگزار در حالی که باقی مانده اصیل خود و صحبت کردن به صورت سیاه و سفید و همجنسگرایان جوامع بدون رزرو. ما برای اولین بار به شما گفته در مورد Waithe در سال 2015 و او در حال حاضر در خط مقدم مبارزه به طور آهسته از $25,000 از جیب خود به معترضان در خیابان ها — به طور مستقیم از طریق Venmo و نقدی نرم افزار.

27. Kendrick Lamar, 33, اشکالی ندارد. رفتن به یک زندگی موضوع اعتراض در پنج سال گذشته و یک فرصت خوب وجود دارد شما می شنوید جمعیت آواز خواندن همراه در سبک ریتم به “ما Gon’ Be Alright.” شاید بهترین رپر از دهه گذشته Lamar شده است ساخت اجتماعی آگاهانه برای تلفن های موبایل راست از کامپتون که او این دوران را به همتای N. W. A. اما موسیقی — از جمله آینه prescient 2017 انتشار لعنت — صحبت می کند تا حد زیادی برای خود: Lamar است نه ثابت رسانه های اجتماعی حضور ندارند یک تن از مصاحبه است و نه از نوع شما در سنگر. شایعات فراوان در مورد فقط زمانی که خود را در نسخه بعدی ممکن است رها کردن. بدون در نظر گرفتن آن خواهید بود متفکر.

Yaddiya 1

28. جاستین “Yaddiya” Johnson, 33, بازگرداندن سی ریتم بخش است. جانسون بزرگ انجام go-go ديدبان funk متولد خارج از محله در واشنگتن دی سی است که با استفاده از کارائیب درام در پوشش می دهد از موسیقی محبوب است. در میان gentrification شما شروع به شنیدن go-go کمتر و کمتر در خیابان — با بسیاری از صاحبان کسب و کار به طور فعال دلسرد از آن بازی یا برگزاری را نشان می دهد با ساکنان علاقه از سر و صدا و یا جمعیت داد و بیداد کن. در سال 2019 پس از سازماندهی یک موسیقی اعتراضی در کنار سازمان نجات شکلات شهرستان Johnson, راه اندازی LongLiveGoGo به عنوان وسیله ای برای محافظت از موسیقی و اصلی فرهنگ محله. آن را در حال حاضر تکامل یافته را به یک کمپین علیه خشونت پلیس. ادامه مطلب.

29. Dave Chappelle, 46, No, جوک مورد نیاز است. هنگامی که ما نگاه کردن به این همه در دهه های آینده وجود دارد یک شانس خوب ما هنوز صحبت کردن در مورد 8:46. سوزاننده تعجب عملکرد از Chappelle یکی از سیاره معروف ترین و چالاک کمدین بود تقریبا خالی از خنده و بسته بندی شده با خام خشم و غم و اندوه به عنوان او به نظر می رسد روند در زمان واقعی آنچه آن را مانند به سیاه و سفید در آمریکا است. همیشه نژادی رونده و آگاهانه خود را در کمدی (از سیاه و سفید Supremacist به نژادی پیش نویس), Chappelle حال نوسان بیش از حد در طول خط در سال های اخیر با مشت زدن به پایین در برابر گروه های به حاشیه رانده شده مانند ترانس مردم است. در این لحظه او در بر داشت خود را در نقطه شیرین.

30. Killer Mike, 45, احساس خود شهر را سوزاند. آتلانتا بومی فقط منتشر شد RTJ4 در ژوئن 3 با ال-P نیم دیگر از گروه رپ اجرا جواهرات. و زمان بندی نشده است می تواند کامل تر. با آهنگهایی مثل “یانکی و شجاع” مرجع اریک گارنر مرگ در “پیاده روی در برف” به یادآوری است که “هیچ انقلاب تلویزیونی و دیجیتالی” یک فرض است که آنها در حال غذا به امروز لحظه ای از آشفتگی, اما Grammy برنده جایزه مایکل ارائه شده است به لحاظ سیاسی آوازی برای سال. او یک ملتهب برنی ساندرز حامی, گیر افتاد, فلک برای نشستن با NRA و به سخنرانی پرشوری در آتلانتا شهردار کنفرانس مطبوعاتی پس شورش در آتلانتا در پاسخ به جورج فلوید کشتن — اصرار آرامش در خیابان ها.

Norman Reedus And Amanda Seales Visit Extra

31. آماندا Seales, 38 وزن واقعی است. آماندا Seales پانچ Dave Chappelle بلیط. زمانی که در یک سقوط کرد از بین بردن شما را تبدیل به یک refusenik در بسیاری از راه های و کل برنامه. پس از ساخت راه خود را به شرکت میزبان در فاکس واقعیاین کمدین بازیگر نقش مکمل زن, DJ و VJ, خواننده, نویسنده و شاعر گفت: پیچ های آن است. او تا به بسیاری از همان دلایل که Chappelle در درجه اول عدم توانایی بود و خودش را در یک محل کار که نمی دانم چه چیزی یا چه کسی است که خود بود و حتی زمانی که آن را تکان دادن یک لغزش صورتی در چهره خود را. ادامه مطلب.

32. John Legend, 41, and Chrissy Tiegen, 34, قدرت, زن و شوهر است. به غیر از ظاهر که برای اولین بار در همه در لیست “زن و شوهر اهداف” نوازنده و شخصیت تلویزیونی هم شده اند منابع نور و الهام بخش — برای اولین بار در میان COVID-19 شیوع و سپس در برابر پس زمینه از جورج فلوید تظاهرات. “ما صرف پول بیش از حد و بیش از حد از ما اجتماعی انرژی در پلیس مردم در قفل کردن مردم تا” افسانه گفت: به تازگی بازتاب تماس به #DefundThePolice.

33. Jameela جمیل, 34 ، پس از جان سالم به خود نزدیک به مرگ تجربه به عنوان یک نوجوان مدل-بازیگر ترس فرانک در مورد مسائل مانند نژادی استانداردهای زیبایی, نمایندگی, در, رسانه, سلامت روان, بدن مثبت و به تازگی توسط پلیس. “آن نهفته مرتب کردن بر اساس نام تجاری روابط زیرا من در تلاش به عنوان سخت به عنوان من می توانم به چوب به اصول و کار با مشکل مردم” جمیل به تازگی گفته خبرنگار هالیوود از او outspokenness. و آن را با اشتباه مانند زمانی که او به تازگی به اشتراک گذاشته شده (پس از آن حذف شده) یک ویدیو از لویی فرخ — در مورد مشکل یک فرد به عنوان شما می توانید پیدا کنید. حالا که خوب جایی آمده است به پایان جمیل است یک قاضی در HBO حداکثر واقعیت نشان می دهد افسانه ایدر مورد جهان از سالن و voguing.

34. مشترک, 48, رپ با یک هدف. بسیار وجود دارد که شایع نمی تواند انجام دهد. رپر و بازیگر و کارآفرین بوده و در کمدی, عاشقانه, فیلم ها و rap battles. اما او نیز همواره در خط مقدم اصلاحات در زندان دور قبل از تشدید تمرکز ما امروز شاهد آن هستیم. بین پرتاب کنسرت رایگان برای ترویج عدالت کیفری اصلاحات به اصرار زندان آزادی زندانیان میان شیوع کروناویروس زمانی که شما لیست شیکاگو بومی را تمجید مطمئن شوید که شما شامل فعال.

35. Noname, 28, رپر باشگاه کتاب. چه اتفاقی می افتد زمانی که یک اجتماعی آگاهانه رپ که تغذیه با سیستمیک و مردسالار ظلم و ستم از جامعه مدرن تصمیم به شروع یک باشگاه کتاب در توییتر ؟ آن را می شود بسیار محبوب و بسیار سریع است. و سپس آن را نیز بسیار واقعی است. Noname کتاب باشگاه نیست فقط آنلاین گردهمایی دوستداران کتاب. این باشگاه با توییتر با شعار “خواندن مواد برای homies,” اختصاص داده شده است به طور خاص برای, نشاط بخشی, صدای محرومین از جمله نویسندگان از رنگ و کسانی که در LQBTQ جامعه است. Noname اجتماعی آگاهی به تازگی ساخته شده او را به یک هدف از رپر J. Cole اما او با فشار دادن بر روی. ادامه مطلب.

این Politicos

Democratic Presidential Candidates Participate In Debate In Atlanta, Georgia

36. استیسی آبرامز, 46, رای گیری, حقوق Lion. از پرفروش نوعی داستان عاشقانه رمان نویس و مجلس گرجستان رهبر اقلیت به صورت رای گیری حقوق … و شاید حتی معاون رئيس جمهور ؟ پس از ناموفق در حال اجرا برای فرماندار گرجستان در میان 2018 انتخابات مملو از انتخابات بی نظمی و سوال برانگیز رای دهندگان تصفیه آبرامز تبدیل شده فصیح مدافع عدالت در آمریکا نظام سیاسی.

37. Kah والا, 55 مورد ضرب و شتم اما Unbowed. والا جاه طلبی های ریاست جمهوری در کامرون آغاز شد و با یک رویارویی است. آن را در سال 2010 و اپوزیسیون سوسیال دموکرات مقابل برنامه ریزی شده بود به میدان آن دیرین رئیس برای سومین بار در سال بعد از انتخابات در برابر رئیس جمهور پل بیا. والا به چالش کشیده او رهبر حزب به اصل مطلب. زمانی که او خودداری کرد و او را ترک کنید. یک دهه بعد از 55 سال مدیریت مشاور پیشرو چهره کامرونی مخالف است. نادر در این کشور سیاسی رده های رئیس جمهور کامرون حزب مردم مواجه شده است به بازداشت تهدید به مرگ و ضرب و شتم. اما این تنها به تقویت عزم و اراده خود برای پایان دادن به بیا چهار دهه دیکتاتوری. ادامه مطلب.

38. سناتور. Tim Scott 54 جعل جلوتر است. تنها سیاه و جمهوری خواه در سنای آمریکا به یکی از مهیج ترین طبقه سخنرانی در تاریخ اخیر چهار سال پیش در حالی که صحبت کردن در مورد چگونه او هدف قرار گرفته توسط ماموران پلیس او را به دلیل نژاد. و در حال حاضر جنوب Carolinian است که منجر به اتهام به عدالت عمل یک لایحه در مجلس سنا به مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت تشویق ممنوعیت chokeholds و افزایش استفاده از نیروی آشکار است. صدای او یک پیشرو در مسائل مربوط به عدالت کیفری اصلاحات و پروفایل نژادی باقی خواهد ماند و مهم در این روز آمده است.

Coronavirus Vote

39. AOC, 30, احساس. سه حرف است و همه آن طول می کشد به رسمیت شناختن اسکندریه Ocasio-کورتز که دانشجوی سال اول که نماینده افزایش یافته است از متصدی بار به رهبر چپ در ضربه محکم و ناگهانی انگشت — ما برای اولین بار به شما گفته در مورد او در بهار سال 2018 آنچه احساس می کند مانند یک عمر پیش — و نه محو شدن در هر زمان به زودی. در حالی که وال استریت شده است و ریختن پول به تلاش برای سرنگون کردن او در نیویورک مقدماتی روز سه شنبه در این کنگره از برانکس و رئیس قهرمان سبز جدید معامله شده است ضربه زنی دور با تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و برچسب سفید supremacist گروه به تروریست ها.

40. تشکر. کارن باس, 66, بعدی خانم بلندگو ؟ لس آنجلس که کنگره ممکن است بیش از دو بار او فوق همکار سن اما باس فقط به عنوان شن داشتن تیز او چاقو به عنوان ملت اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان رئیس یک دولت قانونی بدن در حالی که منجر به کالیفرنیا مجمع از سال 2008 تا 2010. در حال حاضر در واشنگتن او انتخاب شد از صندلی های کنگره, سیاه, انجمن در سال 2018 و به زودی می تواند مالش آرنج با نانسی پلوسی به عنوان یک کل در دموکراتیک رهبری است.

41. جمال بومن, 44 بعدی AOC? برانکس میانه-مدیر مدرسه که در مسکن عمومی را می تواند جانباز دموکراتیک تشکر. الیوت انگل در نیویورک اولیه در روز سه شنبه. انگل بود به تازگی اعلام کرد که اگر او ندارد اولیه او “نمی مراقبت”در مورد یک رویداد پرداختن به خشونت پلیس. بومن است دوخته نامزدی خود را در حال بیشتر از لحظه ای.

42. Keisha لنس کف 50 شهردار از لحظه ای. آتلانتا شهردار است با برخورد دو موج شدید اعتراضات در هفته های اخیر — جدید ترین آینده در پی مرگ Rayshard بروکس که در پلیس پس از مصرف یک افسر تیزر. کف صحبت کرده است movingly مورد نیاز برای آرامش در هفته های اخیر در حالی که همچنین رک و پوست کنده بحث خود ترس برای کودکان خود در برخورد با پلیس است. او همچنین موشک تا نمودار در پیگیریها به عنوان جو بایدن ممکن است همسر در حال اجرا.

61933431_10156514889711867_3772691911232454656_o

43. LaTosha قهوه ای, 49, ساختمان, رای گیری قدرت. او در سلما با سابقه ای که نمی تواند فراموش شود و فعالیت های آغاز شده در روزمره تنظیم. کار در یک فروشگاه لباس به عنوان یک جوان کالج ترک تحصیل پسر او فرفره به یک جعبه صابون هنگامی که مشتریان از او پرسید که چه او در خواندن پشت پیشخوان. از طریق آن همه او خواند: روحانی و آزادی آهنگ ها, انجیل, و آمریکا با این که “کثیف صدا” — گوشخراش و پر از احساسات او — دانشگاه آبرن معلمان تا به حال سعی کردم به تمیز کردن. “وجود دارد یک سنگینی به صدای من,” او می گوید و به کار او بیش از حد به عنوان بنیانگذاران سیاه رای دهندگان مهم است. ادامه مطلب.

44. چارلز بوکر, 35, Dark Horse. بوکر رشد در یک بخش از لوئیزویل که در آن نه از پدر و مادر خود را به پایان رسید دبیرستان, اما او افزایش یافت و از طریق قانون مدرسه و یک کاپیتول هیل کارآموزی قلاب او در سیاست است. در حال حاضر جوانترین سیاه مجلس در دولت کنتاکی را خانه او حمایت بالا ترقی خواهان در اولیه برابر سابق خلبان جنگنده امی مک گراث. در حال اجرا به McGrath چپ او به خوبی می تواند ظهور به عنوان یک نامزد دموکرات به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ماه نوامبر.

45. جعفر’Ron Smith, 37, داخل بازی. کلیولند بومی یکی از بالاترین رتبه آفریقایی مقامات آمریکایی در کاخ سفید خدمت به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر امور شهری و تجدید حیات. و در حالی که است که باعث می شود او را به یک هدف برای بسیاری از جمله برخی از همکار خود دانشگاه هاوارد آلوم اسمیت دارای نقش کلیدی در همه چیز از عدالت کیفری متمرکز مرحله اول عمل به اداره عفو و بخشش صدها میلیون نفر در وام بدهی های تاریخی سیاه و سفید کالج ها به دولت فدرال است. به علاوه بر خلاف خود نمایش دهنده, رئیس, شما هرگز او را در تلویزیون.

2018 Essence Festival Presented By Coca-Cola - Ernest N. Morial Convention Center - Day 2

46. Sybrina Fulton از غم و اندوه به قدرت است. مادر Trayvon Martin, فلوریدا, نوجوانان که در سال 2012 به قتل در دست یک محله سازمان دیده بان داوطلب کمک جرقه سیاه زندگی مهم جنبش است توصیه هایی به مادران و حمایت در برابر خشونت اسلحه. در حال حاضر دولت سابق کارگران در حال راه اندازی فعالیت های سیاسی, در حال اجرا برای هیئت عالیرتبه دولتی در شهرستان میامی-Dade بر روی یک پلت فرم برای بهبود حمل و نقل محلی و اقلیت متعلق به کسب و کار بهتر در قراردادهای دولتی.

47. Minyon مور, 62, این پشت صحنه بازیکن. بنیانگذار زنان ساختمان برای آینده مور شناخته شده است که بخشی از هیلاری کلینتون به شدت منحصر به فرد دایره درونی و به عنوان یک استراتژیست سابق به جسی جکسون ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی. رئیس دیویی مربع گروه های ایالتی و محلی عمل مور بی سر و صدا در پرورش نسل بعدی رهبران حقوق مدني از پشت صحنه است و یک نویسنده برای رنگی دختران که باید در نظر گرفته شود و سیاستهای واقعی handbook برای زنان به دنبال ایجاد یک تفاوت.

Houston Area Begins Slow Recovery From Catastrophic Harvey Storm Damage

48. هنر Acevedo, 55 بیدار کرد. کوبا مهاجر و هوستون رئیس پلیس رفت و ویروسی در میان جورج فلوید تظاهرات خود را برای سخنرانی پرشوری در حمایت از سیاه و سفید زندگی توجه فعالان راهپیمایی در کنار آنها را در حالی که همچنین خواستار مسالمت آمیز حمایت. اولین اسپانیایی فرد برای رهبری اداره پلیس امریکا چهارمین شهر اکودو است که با استفاده از صدای خود را به اعتصاب های مشترک بین اجرای قانون و کسانی که از جان گذشته برای اصلاحات.

نویسندگان و روزنامه نگاران

49. Charlamagne Tha خدا, 41, صبح زود کباب. در غیر این صورت شناخته شده به عنوان لنارد لری McKelvey جنوبی Carolinian نیویورک تایمز بهترین فروشنده و تهیه کننده و بازیگر و او باعث می شود تا یک سوم از قدرت 105.1 این باشگاه صبحانه پرسیدن سوال دشوار است. چه مجموعه این شخصیت رادیویی از هم جدا شهامت و بی باکی خود را به عنوان به خوبی به عنوان توانایی خود را به مهمانان احساس راحتی. فقط درخواست جو بایدن که تضعیف و گفت Charlamagne که برای رای دادن نیست او را ضد سیاه و سفید و یا زمانی که محافظه کار گوینده Rush Limbaugh در ظاهر نشان می دهد و گفت که او باور ندارد در سفید برتری. او نه تنها ایجاد فضا برای این مکالمات اما با فشار دادن این مسئله است. انتظار خیلی بیشتر قبل از روز انتخابات.

50. وسلی Lowery, 29 نمایش از جایی. روزنامه نگار شد یک نام ملی با گرفتن دستگیر شد در حالی که پوشش فرگوسن تظاهرات پس از آن برنده جایزه پولیتزر برای مستند تیراندازی پلیس برای واشنگتن پست. اما Lowery هرگز کاملا رایگان به ذهن خود صحبت می کنند: قدرت که توان نگهداری یک درب در حضور رسانه های اجتماعی که آنها در زمان احساس بیش از حد کفه را به نفع سیاه زندگی توجه دارد. در حال حاضر او در نقل مکان کرد و تبدیل به یک خبرنگار در جدید نسخه کوتاه از CBS’ 60 دقیقه در Quibi جریان پلت فرم و آزادانه تر باش “از هیچ جا” روزنامه نگاری ، به عنوان او به تازگی گفته نیویورک تایمز اتاق های خبر’ “ارزش اصلی نیاز به حقیقت و نه درک از طرفی.”

51. Jemele Hill, 44, انگشت وسط به قدرت است. این روزنامه نگار ورزشی و دیترویت بومی نمی ظروف سرباز یا مسافر در اطراف. در واقع او را از دست داده و شغل هلویی مشاغل — معلق دو بار و در نهایت اخراج توسط ESPN — چرا که او رنج می برد احمق ها خیلی ضعیف است. مثل شما امیدواریم هر گوینده برنامه ورزشی انجام نمی PR خواهد انجام دهد. و حقیقت این است که او را به حالت تعلیق و در نهایت اخراج کرده بود تقریبا همه چیز را با علنا اعلام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک supremacist و در یک حادثه قبلی مقایسه سلتیکز fanhood برای همدردی با هیتلر. Oh-No-او-نیست لحظات اساس هیل ادعا به ادامه شهرت. یا رسوایی بسته به اینکه کدام طرف از ورزش/سیاسی تقسیم می نشینند. ادامه مطلب.

Robin-2018-by-Gabriel-Solis-2-1020x574

52. رابین DiAngelo, 63, نه چندان شکننده است. آن را سخت به تصور کنید که یک عنوان کتاب بیشتر کاملا مناسب برای ما در حال حاضر از وضعیت سفید, شکنندگی, حتی اگر DiAngelo کاهش یافته است این کتاب دو سال پیش به هر دو تحسین و سنگین نقد است که آن را بیش از حد ساده انگارانه است. اما بهترین فروشنده در حال حاضر فرستاده شده به دانشگاه و استاد به رسانه ها استراتوسفر از تلاش برای توضیح به او همکار سفید مردم آنچه را که آنها نیاز به انجام در حال حاضر است. این شروع می شود با یک فرآیند ساده از بررسی و ارزیابی مزایای سفید به عنوان ناراحت کننده که ممکن است. پس از آن می آید سخت تر گام: به چالش کشیدن و از بین بردن سیستم است که آن را تا.

53. قدیمی, هانا جونز, 44, رفتن به منبع. او برنده پولیتزر برای 1619 پروژه منتشر شده توسط نیویورک تایمزاما آیووا متولد روزنامه نگار کار در مدرسه تبعیض نژادی است فقط به عنوان خوب … و به شدت شخصی او به عنوان کاوش در سال 2016 خود را تصمیم گیری در مورد که در آن برای ثبت نام دخترش در شهر نیویورک است. او همچنین کمک به ایجاد یک گروه به صندوق روزنامه نگاری تحقیقی توسط اقلیت خبرنگاران.

54. آنجلا Saini, 39, تشریحی پیچیده علم است. یک روزنامه نگار انگلیسی, Saini نویسنده برتر: بازگشت از مسابقه علمیک اخلال در تاریخ نژادپرستانه تفکر علمی است که رهبران جهانی سعی در خاموش شدن پس از جنگ جهانی دوم است که به طور مستمر پرورش داده سر زشت خود را بدون در نظر گرفتن. کتاب های دیگر او شامل پست: چگونه علم رو اشتباه زنان و گیک ملت: چگونه هند علم است که مصرف بیش از جهان است.

IGNITION: Future of Media

55. دین Baquet, 63, چشم طوفان. سیاه برای اولین بار اجرایی سردبیر نیویورک تایمز به رهبری امریکا را برتر مقاله در رقص ظریف با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — انتشار یک نقطه عطفی رسیدگی به مالیات خود را dodging و شکستن انواع آسیب رساندن به کاخ سفید, اخبار, در حالی که همچنین کشیدن مشت و آبیاری کردن عناوین بیش از حد اغلب منتقدان که می گویند این بار باید تماس بیل با بیل کندن (یا یک نژادپرست یک نژادپرست) بیشتر است. در ضمن تهمت بوده است و بدون شک برای کسب و کار به اشتراک افزایش یافت کارکنان شورش به تازگی مجبور کردن نظر ویرایشگر اما Baquet چوب در پست حداقل به سال آینده, با, New Orleans, بومی helming یکی از طلبه رسانه ها و موسسات از طریق انتخابات بر خلاف هر گونه دیگر است.

56. میشل الکساندر, 52 جلوتر از زمان. او نویسنده جدید Jim Crow: جرم حبس در سن Colorblindnessیک 2010 بهترین فروشنده است که فلک کشیده خواندن لیست از جورج فلوید تظاهرات موجب جدید نژادی حساب. استاد مدعو در اتحادیه کلامی حوزه علمیه و کمک به نظر نویسنده نیویورک تایمز, حقوق مدنی مدافع درس در مورد مدرن روابط در حال تنها شدن مناسب تر با زمان.

دانشگاهیان

57. Ibram X. Kendi, 37, چگونه به راهنمای. مورخ بهترین فروش نویسنده چگونه به زاد نژادپرستی. از طریق خاطرات مبتنی بر نوشتن Kendi باعث می شود antiracism در دسترس مجبور خوانندگان به بازبینی خود را عمیقا برگزار تعصبات. نیویورک مادری او موسس و مدیر زاد نژادپرستی تحقیقات و سیاست های مرکز در دانشگاه آمریکایی.

hinton

58. الیزابت Hinton, 36, از برج عاج به جامعه است. در سال 2017 Hinton, یک استاد در دانشگاه ییل منتشر شد کتاب او از جنگ با فقر به جنگ با جرم و جنایت: ساخت توده حبس در امریکاکه در آن او به بررسی اجرای قانون فدرال اجرای برنامه های آغاز در اواسط دهه 1960 تدوین یک سیستم جرم حبس از شهروندان آمریکایی است. Hinton می گوید کتاب او الهام بخش او برای انتقال آموزش و پرورش از دانشگاه به جامعه به کار به طور مستقیم با اجرای قانون گروه های اجتماعی و سازمان های غیر انتفاعی. ادامه مطلب.

59. Charlie Cooper, 39, در برابر دستگاه. نویسنده شیوا خشم مربی فعال فرهنگی و منتقد که تحقیقات دهانه از نظریه فمینیستی به هیپ هاپ. اتمام او TED Talk, جایی که او مورد بحث مدرن نژادی, سیاست و چگونه از آن دزدیده شده است از مردم از رنگ ها در این کشور به تاخیر انداختن پیشرفت است.

60. استلا Nyanzi, 46 آهن ، در فوریه اوگاندا سازمان های امنیتی شکست خورده و یک بار دیگر به دفع کردن روحیه انقلابی از استلا Nyanzi یکی از آفریقای مصمم ترین مخالفان پس از حکم دادگاه تبدیل 18 ماه حکم شناس دریافت کرده بود برای “مزاحمت سایبری” رئیس جمهور اوگاندا Yoweri Museveni. او رادیکال و خشونت در رفتار (او یک بار به نام Musevini “یک جفت دیگر از باسن”) به طور قابل توجهی دیده شد این سیستم از ترس گذاشته از زمین تا توسط گریز از مرکز دیکتاتور عیدی امین و تقویت Museveni سابق شورشی رئیس که به سرنگونی او. عادت کرده اند به زندگی از نافرمانی مدنی و آسیب بدنی به عنوان یک سابق روزنامه نگار Nyanzi مداوم در به سخره ملت شماره 1 شهروند برای سال در مورد حکومت ضعیف — عواقب گم می شود. ادامه مطلب.

Screenshot 2020-06-20 at 10.11.17 PM

61. Rachel Elizabeth Cargle, 31, ایجاد شفا فضاهای. این یک استرس زا در بسیاری از سطوح و سلامت روان پزشکان بسیار سخت تر برای دسترسی به بیش از همیشه قبل از, داده می شود, اجتماعی, فاصله, قوانین و محدودیت های مالی است. اضافه کردن که چگونه جوامع از رنگ در حال حاضر چهره تندتر چالش ها در دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی و شما رو یک بحران تمام عیار. Cargle پله از طریق لاولند بنیاد که وجوه با کیفیت بالا, فرهنگی صالح جلسات درمانی برای جوان سیاه. ادامه مطلب.

62. تام Stritikus بدون رزرو. مدیر سابق K-12 آموزش و پرورش در بنیاد بیل و ملیندا گیتس Stritikus است که در حال حاضر رئیس جمهور از فورت لوییس کالج آغاز شد که به عنوان یک بومی آمریکایی مدرسه شبانه روزی و امروز ارائه می دهد رایگان شهریه به صورت بومی دانشجویان آمریکایی. در میان شیوع کروناویروس است که تشدید نابرابری Stritikus پیشگام هوشمند بالا لمسی راه برای ارتباط با دانش آموزان در حالی که کمک به دانشگاه برای افزایش کمک های مالی را هزینه های تحصیلی قابل استرداد و اجرای دوره های آنلاین.

ورزشکاران

63. LeBron James, 35, بیش از Hoops. آیا شما فکر می کنید او را به G. O. A. T. بسکتبال LeBron است که قطعا یکی از همه زمان نوابغ به تماشای زمانی که می آید به صحبت کردن در مورد مسائل مهم اجتماعی است. در حالی که بسیاری از ورزشکاران لنت حمایت خود را به سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, لس آنجلس, Laker گرفته است کار خود را یک قدم بیشتر راه اندازی شده توسط رای گیری گروه حقوق بیش از یک رای در تلاش برای مبارزه با برخی از رای دهندگان سرکوب کمک کرده است که کمک به نهادی نژاد پرستی در امریکا است.

Cincinnati Reds v Seattle Mariners

64. جوی Votto, 36, Mea Culpa. شش-زمان All-Star و 2010 لیگ ملی MVP, Votto شده است یکی از بهترین sluggers در بیس بال در سال های اخیر است. اما Cincinnati Reds ستاره تا به حال یک سوراخ بزرگ در نوسان: مسابقه. و او به آن اعتراف قابل توجه op-ed در Cincinnati Enquirer که در آن او نوشت قبلی خود را دفاع از پلیس ساخته شده او را به “همدستی” در مرگ جورج فلوید و او به درستی درک سیاه و تجربه است. Votto عذرخواهی به هم تیمی های خود از رنگ و متعهد به استفاده از پلت فرم خود را به صورت نژادی و عدالت در حال حرکت رو به جلو است.

65. بابا Wallace, 26 ستاره و محروم. در پی جورج فلوید تظاهرات والاس به نام مؤتلفه پرچم را ممنوع در نسکار حوادث و ورزش را فقط سیاه و راننده موفق شد پس از آن پیروزی های مسابقه در Martinsville, ویرجینیا با ماشین مسابقه بخور در یک #BlackLivesMatter با مضمون رنگ و طرح. او تصمیم جسورانه ای (بعد از همه تقریبا 80 درصد از طرفداران نسکار سفید هستند و به طور سنتی این ورزش بینندگان باید تکیه محافظه کار). اما 2018 دیتونا دوم-جای دان قدرتمند ایستاده, وارد, تاریخچه قدرتمند فرهنگی لحظات در ورزش است.

66. مگان Rapinoe, 34, بنفش خط. یک گلزن بی نظیر برای جام جهانی برنده متحده ملی زنان, تیم Rapinoe صحبت می کند ذهن خود را — به شدت — وقتی که می آید به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حقوق بشر در پرداخت تبعیض و یا هر تعداد از عدالت اجتماعی باعث می شود. او اولین ورزشکار به زانو زدن در طول سرود ملی در سال 2016 در همبستگی با khezri پس از ایالات متحده, فوتبال, ممنوع زانو. اما درست مثل یکی از Rapinoe را خم ضربات آزاد, فدراسیون تبدیل یک گوشه و در هفته گذشته لغو آن زانو بان — و عذرخواهی به Rapinoe. او همچنین می داند که چگونه به عبور: Rapinoe به تازگی بیش از او حساب اجتماعی به عجیب و غریب, سیاه, زن نقاشی با آبرنگ روی گچ Steez به صحبت می کنند به عنوان بخشی از #ShareTheMicNow مبارزات انتخاباتی.

San Francisco 49ers v Buffalo Bills

67. Khezri, 32, گرفتن زانو. از تمام آمار و ارقام در آمریکا زندگی بازنگری در این بی پروا بار Kaepernick ممکن است بزرگترین. سان فرانسیسکو پشتیبان و کارفرمایی بود که ضرب از NFL پس از زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس در سال 2016 و تضاد بین خود صلح آمیز زانو و افسر درک چوین در جورج فلوید گردن قابل توجه است امروز. بنابراین بیش از حد است و داد و بیداد بر خود تظاهرات سکوت در مقابل پست-فلوید خشونت و تخریب است. حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: Kaepernick باید “کاملا” یکی دیگر از شات در لیگ — “اگر او در بازی توانایی” — و فن-گرسنگی لس آنجلس شارژر خانههای گلی خالی به او یک ازمایش. او همچنین به عضویت هیئت مدیره در پلت فرم وبلاگ نویسی متوسط که در آن او خواهد بود نوشتن در مورد مسابقه و حقوق مدنی.

68. Stephen Jackson, 42, که در آن وجود دارد دود. سابق NBA standout با یک اعتبار برای feistiness — و وفاداری شدید — جکسون در بر داشت یک شغل دوم به عنوان فوتی و فوری podcaster همکاری با هم تیمی مت بارنز در همه دود. سپس مرگ خود را نزدیک دوست دوران کودکی از هوستون پروژه های مسکن جورج فلوید. جکسون تبدیل به یک جنبش رهبر به اشتراک گذاری داستان خود را در “دوقلو” (جکسون و فلوید را شباهت غیر طبیعی است) و رفتن در ماه مارس است.

69. Kellen موند, 20, QB1. تگزاس A&M کارفرمایی انداخته است 52 touchdowns بیش از سه فصل در کالج استیشن, اما فقط مهم ترین تلاش های خود را حرفه ای با قطعی گفتن مدرسه خود را به پایین مجسمه سابق تگزاس A&M رئیس جمهور لارنس سالیوان راس یک مؤتلفه به طور کلی قبل از او پیوست دانشگاه. “من نیاز به دیدن عمل” Mond گفت: در میان دوئل دادخواست و تظاهرات در محوطه دانشگاه. اما در یک شهر مانند کالج استیشن, هیچ کس صحبت می کند بلندتر از کارفرمایی.

وکلا

Federal Government To Investigate Shooting Of Unarmed Teen Trayvon Martin

70. بنیامین Crump, 50, Grievers رفتن به. حقوق مدنی قهرمان است که به نمایندگی از خانواده جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery اما او هیچ بنی-آمده-به تازگی نیز به نمایندگی از مسموم کودکان از سنگ چخماق بحران آب و بستگان قربانیان تیراندازی Travyon مارتین و مایکل براون. متولد در نزدیکی فورت براگ, N. C., قدیمی ترین نه بچه ها مادر خود را مشغول به کار به عنوان یک خدمتکار هتل — فروتن تاریخ برای امگا Psi فی رهبر و ایالتی فلوریدا-روت وکیل.

71. لری Krasner, 59, نه چندان رادیکال دیگر. پسر یک یهودی روسی جرم رمان نویس و یک وزیر مسیحی به پلیس شکایت کرد حداقل 75 بار — و قبل از این بود که مترقی مدافع بود جای تعجب منتخب برای تبدیل شدن به فیلادلفیا دادستان منطقه در سال 2018 است. شناخته شده برای نمایندگی از گروه ها مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده و خیال pro bono قبل از آن محبوب شد به طوری Krasner ارائه یک نقشه راه در د تشدید برای ملت از decriminalizing ماری جوانا و نقدی وثیقه به اخراج یک سوم از قتل دادستان و به دنبال جملات کوتاه در درخواست می پردازد.

Sherrilyn Ifill - Baltimore, MD

72. Sherrilyn Ifill, 56, شکستن موانع آموزشی. او با مهاجرت به آمریکا از باربادوس به عنوان یک کودک در کنار پسر عموی او, اواخر, PBS NewsHour لنگر گوئن Ifill. و به عنوان یک بزرگسال, او به دنبال در قدم به قدم از ترگود مارشال برای اولین بار با حضور در دانشگاه مریلند دانشکده حقوق او کمک کرد desegregate و در حال حاضر با عنوان NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق تاسیس کرد. اما Ifill, 56, به سختی زندگی در مارشال, سایه داشتن یک کلید جنگنده در حفاظت از قانون حق رای و اقدام مثبت در آموزش عالی — در میان دیگر مسائل با فشار دادن به خط مقدم میان امریکا جدید نژادی حساب.

73. Joyette M. هلمز, 44, کلانتر جدید در شهر است. این Valdosta بومی و دانشگاه گرجستان گراد honed قانونی و لغو احکام صادره به عنوان یک مدافع در بالتیمور قبل از تبدیل شدن به در 2019 اولین زن و اولین زن آمریکایی آفریقایی دادستان منطقه در طول تاریخ سفید آتلانتا و حومه شهرستان کاب. و در حال حاضر 44 ساله و جمهوری خواه دادستان وارد ملی ویژه پس از دادستان کل کریس کار به نام او دادستان در قتل غیر مسلح سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery با اوباش در اوایل این سال است.

74. قاضی هنری فرانکلین فلوید, 72, گریه کردن از روی نیمکت. این دموکرات منصوب شده است به فدرال نیمکت هر دو جورج دبلیو بوش و باراک اوباما و نشسته در 4 مدار دادگاه تجدید نظر پس از 2011 — لوتی که از او به تازگی معکوس پایین تر تصمیم دادگاه اعطای چهار West Virginia افسران واجد شرایط ایمنی برای عکسبرداری از یک بی خانمان سیاه نوشتن صراحت در تصمیم خود: “این باید متوقف شود.”

75. برایان استیونسون 60 و اعدام نجات دهنده است. بنیانگذار برابر عدالت ابتکار مستقر در مونتگمری آلاباما با موفقیت برنده امداد (و گاهی آزادی از زندان) برای بیش از 135 به اشتباه محکوم زندانیان در انتظار اعدام هستند. او همچنین برنده چندین موارد قبل از دادگاه عالی ایالات متحده از جمله 2019 حاکم حمایت از زندانیان مبتلا به زوال عقل و پیشرو در antipoverty طرح های حیاتی هستند که برای پرداختن به نابرابری در امریکا (جایزه: سازمان دیده بان فقط رحمتحقوقی درام بر اساس خاطرات خود را).

علم و فن آوری ستاره

76. شادی Buolamwini و 30 بیدار AI. یک غنا-آمریکا دانشمند کامپیوتر و دیجیتال فعال در MIT Media Lab, Buolamwini تاسیس الگوریتمی لیگ عدالت, یک سازمان است که با چالش تعصب در تصمیم گیری نرم افزار. او پیشگام تحقیقات نشان می دهد خودکار چگونه به رسمیت شناختن و هوش مصنوعی فن آوری اغلب نمی “دیدن” رنگ و بهینه سازی شده برای افراد غیر سفید پوست مردم — که منجر به فاجعه عواقب ناخواسته برای کسانی که با پوست تیره تر است. از اتومبیل های بدون راننده به مادون قرمز با تکنولوژی به الگوریتم به کمک پلیس تحقیقات خود را خواهد شد بسیار مهم است به درک که چگونه حتی محاسباتی عدالت نیست کور.

SCIENCE__aP_SM_20113740669129-1

77. دکتر علا استنفورد, 49, DIY COVID-19 توهین آمیز است. “من رسیده به [این] شهر و دولت می گوید:” استنفورد ایستاده در فیلادلفیا پارکینگ که در آن او را برای گرفتن یک استراحت از مردم تست برای COVID-19 “از من سناتور ایالت به شهر و پس از آن فرماندار ، هیچ چیز.” در پشت سر هم از فعالیت استنفورد, تماس, تمام, سیاه, دکتر, همکاران در سراسر ایالات متحده است. تماس به عمل آمده دو قسم: آیا آنها باید تست کیت های آنها می تواند یدکی و آنها به نظر می رسد با او در Instagram زنده به کم ارزش کردن اطلاعات غلط در مورد ویروس ؟ ادامه مطلب.

78. Jedidah Isler, فضا, نیروی. ییل-آموزش اخترفیزیکدان مطالعات بیش فعال, فوق العاده عظیم سیاه چاله ها به نام “blazars” در دارتموث دانشگاه — و در حال حاضر هدف گرفته در این خمیازه کشیدن “سیاه چاله” است که در فقدان کامل تنوع در دنیای آکادمیک در حالی که کمک به رهبری #ShutDownAcademia تظاهرات نمایندگی در دانشگاه ها.

79. الکس Bernadotte, 49 مجازی مربی زندگی. نسل اول کالج, دانشجو, Bernadotte هفته اول در دارتموث او را فرستاده وضعیتی وخیم. با وجود داشتن ستارگان نمرات و نزدیک به کامل نمرات آزمون او شدید آماده نشده است. او تا به حال حتی خرید اشتباه اندازه ورق برای او تخت. “آن را مانند من تا به حال شده است در یک کشور خارجی و چپ به حرکت خودم.” در حال حاضر Bernadotte سوراخ که احساس هر روز با فراتر از 12 یک تکنولوژی غیر انتفاعی در اوکلند کالیفرنیا فراهم می کند که مجازی مربیگری به فارغ التحصیلی دبیرستان سالمندان و دانشجویان — با تمرکز بر روی نسل اول دانشجویان و مهاجران است. ادامه مطلب.

80. Kizzmekia کوربت, 34, واکسن جنگجو. مظهر #BlackGirlMagic کوربت نادر است به عنوان یک زن آمریکایی آفریقایی تبار دانشمند در موسسه ملی بهداشت رهبری دولت را به جستجو برای یک واکسن برای پایان دادن به شیوع کروناویروس. او همچنین نشده است ترس را به یک حرفه ای در معرض خطر افشای عدم تنوع در اطراف خود به خصوص زمانی که او به نام رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه فوریه برای عدم دانشمندان از رنگ در coronavirus نیروی کار.

رسانه های اجتماعی ستاره

Selena Gomez Talks With The Morning Mash Up On SiriusXM's SiriusXM Hits 1

81. سلنا گومز, 27, عبور میکروفون…. با یکی از بزرگترین Instagram موارد زیر برخی از 180 میلیون scrollers در همه بازیگر و ستاره پاپ کاملا پلت فرم. بنابراین تگزاس بومی به تازگی تبدیل بیش از کلید به او پادشاهی گسترده به زندگی ماده بنیانگذاران Alicia Garza به منظور گسترش پیام جنبش — در علاوه بر این به صحبت کردن خودش در برابر نژاد پرستی.

82. جی ورساچه, 22, نسل بعدی صدای. مدرن روز حقوق مدنی و رهبران طبقه تجاری خود را به عنوان های زیادی را در رسانه های اجتماعی به عنوان در خیابان. در مناطق که در آن شوخ طبعی شهامت و بی باکی و شهامت جلب بزرگترین پاداش در آن طول می کشد یک استعداد مانند ورساچه را از طریق شکستن. او در خارج وجود دارد اعمال نفوذ خود را 1.5 میلیون پیروان توییتر برای پمپ کردن حقیقت و منابع در طول وحشی بار. می توان آن را به عنوان ساده به عنوان “تاج خیلی زشت من smack that, سگ ماده” و یا به عنوان پیچیده به عنوان او را به صحبت کردن در مورد چرا اجدادی ستایش مهم است. در هر صورت او را یکپارچه انتقال محتوای خود از خنده دار به آموزنده است. ادامه مطلب.

83. شفق قطبی جیمز نمایندگی در قفسه. در مارس بنیانگذار لوازم جانبی برچسب برادر Veilles ارسال شده در Instagram, برچسب خرده فروشان مانند Sephora, هدف, غذاهای کامل و Barnes & Noble و خواسته هر یک به 15 درصد تعهد” — یک وعده به خرید 15 درصد از محصولات خود را از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. James’ فراخوان نبود فقط در مورد سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, جنبش, اما همچنین در مورد نامتناسب تاثیر, سیاه, کسب و کار را تجربه کرده اند از COVID-19 تعطیلی. از این برندها تنها Sephora علنا متعهد اما دیگر خرده فروشان از اجاره باند به Bando و Nox به زودی در زمان تعهد آن را به عنوان ویروسی رفت.

dometi-pongo-portrati-by-rj-el-1165216269-1577972254833 copy

84. Dometi Pongo, 31, Instagram-آماده خبرنگار. در زمان سقوط به رسانه ها اعتماد, وقت آن رسیده است که Pongo, میزبان جدید MTV سری زندگی واقعی جرم و جنایت و MTV News’ نیاز به دانستنیک Twitter و Instagram نشان می دهد تلویزیون فراهم کردن زمینه برای به روز اخبار فرهنگ پاپ. Pongo veers دور از آنچه که اکثر رسانه های پوشش دو برابر را در داستان از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است که به سرعت سقوط رادار از دیگر روزنامه نگاران و به طور موثر تبدیل شدن به یک فعال در حق خود. از پوشش خود را از Laquan مک دونالد, تیراندازی, دریافت کرده است که بهترین ویژگی های رادیو به رسمیت شناختن از انجمن ملی از روزنامه نگاران به گزارش مردمی در مورد Kenneka جنکینز یک جوان 19 ساله که مرده در شیکاگو هتل فریزر او هرگز نتواند به یک اصالت به کار کرد. ادامه مطلب.

85. کیمبرلی به خود جلب کرد و 30 و جدید کام. او انجام داده است آن را به عنوان یک نویسنده و یک مدل سابق رسانه های اجتماعی مدیر شهری موزه هنر, که در آن او با استفاده از موقعیت خود را به تبدیل شدن به یک نیروی عمده برای تنوع در دنیای هنر. از ترتیب کار برای اوباما در کاخ سفید به سازماندهی پروژه ها مانند سیاه, انکوباتور هنر های اخیر کتاب, این چیزی است که من می دانم در مورد هنرو آینده عنوان سیاه آتیتبدیل خواهد شد باید خواند برای تغییر نسل است.

Roxane Gay Signs Copies Of Her Two Novels "Not That Bad" And "Hunger"

86. Roxane, گی, 45, تیغ شوخ طبعی است. “بروید با خواندن کتاب شما pestilent ادم احمق و ابله” گی به تازگی در پاسخ به توییت نژادپرستانه کارگردانی او راه. او در تماس بوده است از تناقضات در فصاحت و بلاغت در طول تمام حرفه ای. او معروف ترین مجموعه از مقالات بد فمینیستیاست یک یادآوری است که هیچ ایدئولوژی ساخته شده است و یا تمرین کاملا ارائه صادقانه دیدگاه به عنوان عجیب و غریب یک زن در میان سفید جنس مخالف روایت از فمینیسم. اما کار خود را متوقف نمی وجود دارد. او نوشته مارول پلنگ سیاه جهان به وجود در جهان mentality magو او را به کاوش جزر و مدی از تصویر بدن در کتاب خود گرسنگی: خاطرات از (من) بدن. او زمان کار ویرایش و گردآوری و میان , گی, مجله , همه در حالی که در حال اجرا یک پادکست در اطراف محور زنان سیاه پوست نفوذ. همجنس باز, سرسختی آشکار است در توییت های خود را به عنوان او به راحتی outwits اساس استدلال و تقویت دیدگاه که به طور مشابه سوال ساختار همه ما در زندگی — همانطور که همه ما باید انجام دهند در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>