8 تابستان باید-دارا برای خنک نگه داشتن

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل این که آیا شما در حال رفتن به خارج و یا اقامت در آن را داغ.

این تابستان است که شبیه هیچ دیگر است. بسیاری از ما در فعالیت های مورد علاقه لغو شده است با توجه به همه گیر و به نظر می رسد مانند بسیاری از ما 2020 summer memories خواهد بود ساخته شده در صفحه اصلی. یک چیز COVID-19 نمی توانید متوقف می شود ؟ از گرمای سوزان. از آنجا که بسیاری از ما خواهد بود homebodies این فصل در اینجا برخی از راه هایی برای خنک نگه داشتن آرام و جمع آوری شده در فضایی خود را.

آسان شادی: فضای شخصی کولر

گاهی اوقات شما نیاز دارید فقط یک نسیم خنک ماندن بنابراین این فوق العاده است برای هر کسی که خسته از فانینگ خود را بر روی دوربین در زوم تماس و یا برای کسانی که می خواهند به سالن در خارج از منزل. کامل با صفحه نمایش LED و یک مخزن آب جداشدنی برای دستگاه های مرطوب کننده این فضا کولر کمک می کند تا با ارائه یک صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین جو است. قیمت برای زیر $35.

را یخ زده میان وعده: پاپ یخ قالب

آیا شما یک فن از فشار بالا میآید ؟ در حال حاضر شما می توانید خود را! ترکیب برخی از میوه های شیرین و آب میوه (یا ماست creamier بافت) را با هم و سپس مسدود کردن آن را در این قالب به صورت کامل منجمد تابستان درمان. من عطر و طعم مورد علاقه? توت فرنگی. قیمت برای زیر $12.

خواب سرد: فلفل قرمز پتو

بیش از حد گرم خواب یک کابوس است به همین دلیل است که من به طور مداوم لگد زدن در لحاف در طول شب. یا من که قبل از من فلفل قرمز پتو. این خنک کننده وزن پتو می دهد من خواب راحت نیاز دارم بدون حرارت اضافی که من نمی. کمترین قیمت زیر 300 دلار.

متن با خیال راحت: تلفن همراه فن خنک کننده

هنگامی که آن را داغ خارج تلفن همراه خود را گرم. زیادی است. و این هیچ سرگرم کننده بازی خود را در 20 بازی از تتریس زمانی که گوشی خود را بیش از حد گرم به لمس است. و یا حتی بدتر زمانی که حرارت نیروهای دستگاه برای خاموش کردن و سرد کردن. ضمیمه این فن خنک کننده به پشت گوشی خود را و شما می توانید FaceTime دوستان خود در خارج هر چه درجه حرارت است. قیمت برای زیر $15.

خشک کردن: خنک کننده حوله

اجتماعی فاصله در اثر کامل پیدا کنم بهترین راه برای خارج شدن از خانه برای رفتن, پیاده روی, در حال اجرا و یا پیاده روی. اما همه عرق از گرما واقعا می تواند من را آهسته. این حوله ها برای ماندن خنک و خشک به عنوان من را دریافت دوز روزانه از هوای تازه قبل از بازگشت به آخرین شراب خواری-سازمان دیده بان. قیمت برای زیر $6.

Wet Hot American Summer: لغزش و اسلاید

بچه ها را دوست دارم این مدرسه مورد علاقه خود را. با آن شما می توانید ایجاد یک حیاط خلوت در پارک آب و آن را امن تر و تمیز و خیلی بیشتر از چیزی که واقعی است. آن را حتی ممکن است به عنوان یک جایگزین برای تابستان اردوگاه سرگرم کننده برای بچه های خود را و شما. قیمت برای زیر $40.

Splashtime: استخر بادی

خنک ماندن آسان است زمانی که شما یک استخر خصوصی به سالن و حتی ساده تر برای لذت بردن از یک نوشیدنی طراوت در حالی که برای خنک کردن از تازه ترین موج گرما. برای کسانی که chillier شب ؟ این استخر بادی نیز می تواند به عنوان یک وان آب داغ. قیمت برای زیر $115.

کلاسیک سنگ شکن: سنگ شکن یخ

این کاره محصول نهایی است که لوازم خانگی خود را در تابستان احساس می کنم مثل یک تابستان. شما می توانید یک برف خوب مخروط یک slushie و یا بهتر رتبهدهی نشده منجمد مارگاریتا با آن است. من می دانم من قصد دارم برای یک توت فرنگی مارگاریتا. قیمت زیر 10 دلار.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de