8 هدیه به از بین بردن سگ خود را

چرا شما باید مراقبت از

چون زن بهترین دوستان نیاز به برخی از pampering.

از آنجایی که من بوده ام به خانه های زیادی در این تابستان, من عاشق سگ من همه را دوباره و دوباره. او و من تا به حال ساخته شده است برخی از خاطرات بزرگ تا کنون. وجود دارد یکی که در آن او شروع به پریدن کرد و در دامان من و سعی کردم به فشار از کامپیوتر من به طبقه یکی که در آن او می ایستد در و پنجره پارس در هیچ چیز و البته تمام کسانی که در زمان او من بیدار تا با نشستن بر بالای من. به صداقت برخی از این خاطرات ممکن است کمتر سرگرم کننده از من فکر می کنم. اما در اینجا برخی از محصولات شما می توانید خرید به متنعم خود را پوچ:

تقلا زمان: لاستیک استخوان طناب اسباب بازی

هنگامی که شما در نهایت خود را به پایان برساند تماس تصویری جلسه شما می توانید یک بازی خوب ol’ بازی یدک کش-از-جنگ با این لاستیک استخوان/طناب دسته کوچک موسیقی جاز. آنچه باعث می شود آن را حتی بهتر است ؟ لاستیک استخوان مناسب برای شریک زمان بازی و زمان بازی بیش از حد!

زمان بازی: پرتاب کننده توپ اتوماتیک

آن را احساس می کند مانند هر بار که من دریافت یک تماس تصویری جلسه, سگ من بلافاصله می خواهد به بازی و که من به انکار خود را چنین سرگرم کننده ؟ این توپ اتوماتیک پرتاب کننده باعث می شود آن را آسان به نگه داشتن توله سگ خود را هنگامی که شما فقط نمی توانید شکستن برای یک بازی واکشی.

گشت و گذار: سگ ژاکت زندگی

برای ما فعال تر حیوانات خانگی, فصل تابستان است که در مورد سواحل و دریاچه. نگه داشتن دوستان چهار پا خود را شناور و امن با استفاده از این ژاکت زندگی و شما فقط ممکن است گشت و گذار با یک دوست.

سرد سگ: مدرن فایبر گلاس توپ حیوان خانگی, تخت

سگ من یک سردستهزنان خواننده اپرا. وجود دارد هیچ چیز او را دوست دارد بیش از به نوازش در خود فضا و نگاه سرد آن را انجام می دهند. این مربوط به اینده سونا می توانید سگ خود را به عنوان سرد و به عنوان راحت به عنوان شما را بدون به خطر انداختن حس خود را از سبک.

هیدراتاسیون ایستگاه: Foldable سگ آب آشامیدنی بطری

هنگامی که شما سگ خود را در یک پیاده روی شما باید به یاد داشته باشید که آن را حتی داغتر برای آنها. نگه داشتن سگ خود را هیدراته و سالم همواره با داشتن آب در دست برای مکث که تازه است.

باغ سونا: بالا سگ بستر خنک کننده

برای ما سالن دوستداران این تاشو تخت خواب سگ فراهم می کند به راحتی و سایه های لازم برای آرام پاتوق در حالی که شما کار خود را در باغ. درمان سگ خود را مانند خانواده سلطنتی با نگه داشتن آنها را راحت در گرما.

مصرف در باز کردن جاده ها: نایلون, توله سگ, صندلی دسته سه تایی

رفتن برای یک درایو یکشنبه? کلیک کنید-آن و یا بلیط امر به سگ خود را بیش از حد. قرار دادن سگ خود را در مهار و دست و پنجه نرم کردن. وجود دارد هیچ چیز بهتر از با بهره گیری صلح آمیز و امن درایو خود را با بهترین سگ.

Drinking Buddies: اصلی آبجو پنجه های هنر و صنعت آبجو برای سگ

این یکی کمی بازیگوش, اما من احساس آن را خنده ما واقعا نیاز دارید. نوشیدن به تنهایی به هیچ وجه سرگرم کننده است. پس هنگامی که آن را فقط شما و سگ خود را در یک ساعت یک مبارک شما هم می توانید نرم افزار باز کردن یکی از سرد. حتی اگر آن را نمی آبجو واقعی شما و حیوان خانگی خود را هنوز هم می تواند باز کردن از پیچ با هم و گپ زدن در مورد روز خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>