8 هدیه برای بازگرداندن آتش در روابط از راه دور

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل دور بودن از هم جدا معنا نیست که شما نمی توانید احساس نزدیک به هم.

وجود دارد هیچ راهی برای sugarcoat آن: حال جدا از شریک زندگی خود را بمکد. اگر چه تکنولوژی ساخته شده است این امکان را برای هزاران نفر از زوج ها برای حفظ روابط از راه دور (LDRs) در سراسر جهان COVID-19 ممنوعیت سفر و پناهگاه در محل سفارشات مجبور تقریبا هر غیر همخانه زن و شوهر را به یک LDR. در حال حاضر بیش از هر زمان زوج را مجبور به تکیه بر راه حل های خلاق برای مبارزه با انزوا و احساس آنها با هم.

آیا شما شده است در یک LDR برای هفته ها و یا سال شما همیشه در جستجوی راه های جدید برای بیشتر احساس متصل می شود. شما به تنهایی نیست. به عنوان کسی که در دراز مدت LDR من هیچ غریبه ای به مایل به بستن شکاف عاطفی. من همه بیش از حد آشنا با درد یک آینده نامشخص از دانستن خانه من وجود دارد در یک فرد زندگی می کند که یک اقیانوس دور از عدم تمایل به شستن آخرین ژاکت من پوشیده بود زمانی که شریک زندگی من مرا در آغوش گرفت.

خبر خوب: با دادن یک هدیه متفکرانه است که یک راه فوق العاده برای به اشتراک گذاشتن چیزی در خارج از FaceTime یا Netflix بکشد ، سال به سال از من صرف بی حد و حصر ساعت تمیز کاری اینترنت در تلاش برای پیدا کردن در حال حاضر احساس می کند که منحصر به فرد و صمیمی حتی زمانی که شریک زندگی من و من در حال هزاران مایل از هم جدا. این LDR هدیه به شما اجازه می دهد و خود را به S. O. به ماندن متصل بدون توجه به جایی که شما هستند.

Kickstart صبح

یکی از اولین چیزهایی که شما هر روز صبح ؟ نوشیدن یک فنجان قهوه داغ یا چای. درست مثل همه ما که پیراهن مورد علاقه ما می پوشند هر هفته هر کس تمایل به ترجیح لیوان. به این مینیمالیستی monogrammed لیوان خود را از راه دور شریک به طوری که آنها می توانید یکی دیگر از یادآوری چقدر شما آنها را دوست دارم هر صبح.

به یاد داشته باشید یک مکان مهم

هدیه برای شریک نیست همیشه باید پوشش داده شده با شکلات و قلب است. هنگامی که شما در یک LDR شما طولانی برای رفتن به یک محل است که برای شما مهم است که هر دو: که در آن شما ملاقات که در آن شما تا به حال تاریخ اول خود را و یا جایی که شما در عشق سقوط کرد. خود را به من بدهید S. O. یک حافظه که محل گرفتن مختصات آن مهر بر روی این منحصر به فرد در keychain.

تتم گرامی حافظه

آیا کامپیوتر S. O. نگه داشتن عشق, حروف, بلیط های فیلم و دیگر یادگاری در یک یادگاری جعبه برای تنهایی روزهای بارانی? جاوید یکی از آن خاطرات را با گرفتن آن در خارج از جعبه برای خوب است. خود را به نوبه خود عهد, عشق, شعر, شعر از خود آهنگ عروسی یا هر چیز دیگری به این کلمات سفارشی از عشق گردنبند. با این هدیه شریک زندگی خود را شما می توانید نگه دارید و نزدیک به قلب خود را هر روز.

راه های بسیاری برای گفتن دوستت دارم

است خود را به S. O. ترک برای یک سال در خارج از کشور ؟ و یا به سادگی رفتن به مدرسه گراد در دولت بعدی? این پیام در یک بطری گردنبند خارج از غرفه را از دیگر انواع طلا و جواهر هدیه. این پیام می آید در سه گونه: “من شما را دوست دارم به ماه و بازگشت” E. E. Cummings’ شعر معروف “من حمل قلب خود را با من” و لوئیس کارول “طلایی بعد از ظهر.” این یک هدیه ماندگار از محبت است که بانک شکستن نیست.

کمی چیز قشنگ و کم Knacks که یک راه طولانی را بروید

به دنبال چیزی کوچک به مناسبت روزهای خاص مانند سالگرد خود را و یا روز شما را ملاقات کرد ؟ تقویم شخصی keychains پیشنهاد کوچک اما دوستداشتنی یادآوری از روزهای مهم برای شما و عزیزان شما.

یک هدیه ای عملی برای مردم عملی

برخی از مردم فقط نمی خواهم کسانی که کلاسیک زن و شوهر هدیه مانند طلا و جواهر و یا قاب عکس. همه ما می دانیم که مبارزه در تلاش برای پیدا کردن هدیه ای است که هر دو عملی و شخصی است. هر کس نمی خواهد می پوشند و تاب گردنبند, اما هر کس نیاز دارد به خوردن. بنابراین S. O. این نام-حکاکی برش هیئت مدیره چیزی است که آنها به شما استفاده از هر روز.

فصل را به نام خود

شاید شما فقط یک وعده حلقه نوع فرد — و این خوب است. وجود دارد مقدار زیادی از مدرن کمتر سنتی طلا و جواهر جایگزین است که می تواند خود را نشان می دهد وعده ارادت به یکدیگر است. برای مثال شخصی این نام دستبند! این محصول به شما می دهد گزینه ای را برای انتخاب سبک و رنگ است که بهترین بازی خود را به زیبایی.

علامت یک لحظه خاص

یکی از بزرگترین احساسات در جهان است پیچش یا حلقه زنی بر روی نیمکت با یک کتاب خوب در کنار شما عزیزان. برای LDR این احساس است که اغلب از دست رفته است. اگر شما نمی توانید به صرف وقت خود را در قرنطینه خواندن در کنار شریک زندگی خود را به آنها هدیه با این روستایی های چوبی چوب. سفارشی کردن آن را با نام, نقل قول های مورد علاقه و یا سالگرد تاریخ برای لمس فوق العاده ویژه.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>