8 درجه یک باید شراب ابزارهای

چرا شما باید مراقبت از

چون همیشه 5 ساعت در جایی.

“این 5 ساعت در جایی.” با هفته مات هم که ما تحمل فصل تابستان stay-at-home سفارشات بیانیه ای که هرگز رنگ واقعی تر. اما خانه نشین معنا نیست که شما باید به لحاظ اجتماعی فاصله مهمانی های شام و یا یک لیوان Cabernet به همراه Netflix بکشد خود را شراب خواری. این که آیا شما نوشیدن بیش از چت تصویری با عزیزان خود را و یا نگه داشتن خود در تابستان امسال این ابزارهای مطمئن برای کمک به شما دریافت بیشتر از شما تجربه نوشیدن.

چوبی شراب با چوب پنبه بستن

بیایید واقعی: بسیاری از مردم در قرنطینه و نمی تواند پایان یک بطری کامل خود را. اما با گران قیمت شراب از شما نمی خواهم ناتمام بطری به هدر برود. صنایع چوبی شراب با چوب پنبه بستن هدیه ای مناسب برای تمام دوستان خود را که در حال نوشیدن یک تابستان امسال است. هرگز اجازه شراب بد دوباره!

سنتی, تنگ

درجه یک علاوه بر این به هر خانه این شراب تنگ باعث می شود نفیس محور. علاوه بر برجسته خود را شیک طعم و جوش هستند و بسیار مفید برای جدا کردن رسوب از شراب و اجازه می دهد که شراب به نفس تا عطر و طعم آن می تواند باز کردن. برای شما در اوایل 20-یه چیزی این یک ابزار مناسب برای اثبات به پدر و مادر خود چگونه بسیاری از فیلم شما هستند.

مخفی فلاسک النگو

بطری شراب بزرگ و سنگین و ظریف — آنها همیشه آسان نیست را به همراه یک پیک نیک. نجات خود را برخی از مشکلات و حمل شراب خود را بدون زحمت از یک بطری شیشه ای با استفاده از این فلاسک دستبند. حجیم و لوازم جانبی در سبک و خوش شانس برای شما, این النگو فلاسک سرب و نیکل رایگان. این همچنین باعث می شود یک هدیه خنده دار را به دوستان خود.

چرم حمل و نقل کردن شراب

فقط به عنوان موارد را به هر کسی که به طور خودکار نگاه اپن, کولر, با این چرم کیسه شراب شما بیرون آمدن از کلاس و پالایش. محکم دست کمرنگ و با گارانتی مادام العمر شما می توانید این کیسه برای همیشه و یا آن را به کسی به عنوان یک هدیه ویژه. شما باید این گزینه به فرد این کیسه با monogrammed حروف.

بطری بازکن برقی

این هیچ راز که باز بطری شراب را می توان به چالش کشیدن به خصوص برای مبتدیان. هیچ کس می خواهد به کسی که در تلاش به جلو و چوب پنبه را در مقابل دوستان خود. با این بطری بازکن برقی شما هرگز به این مبارزه هرگز دوباره. این عملی و آسان برای استفاده از دستگاه خود را تبدیل خواهد شد رفتن به شراب بازکن که آیا شما در حال میزبانی یک حزب و یا تنها با داشتن یک نوشیدنی توسط خودتان.

قطره ای حلقه

همه ما می دانیم لکه شراب. اجازه ندهید که یک ولگرد چکه خود را خراب کردن جدول و یا دریافت بیش از همه خود را از دست. به سادگی با قرار دادن یک قطره حلقه بیش از یک بطری شراب را گردن آن را گرفتن تمام قطرات و شما صرفه جویی در ظروف سرباز یا مسافر. آن را قطعا یک محصول ضروری برای تمام مصرف کنندگان شراب.

چوب پنبه چراغ رشته

هر بطری از شراب است یک حافظه: یک جشن تولد مجازی جشن فارغ التحصیلی و یا به پایان رساندن یک هفته دیگر کار از اتاق خواب خود را. فقط به خاطر اینکه شما در حال اقامت در خانه به این معنا نیست مهم این نقاط عطف زندگی هستند متوقف شده است. تتم همه از بطری خود را با تبدیل آنها را به جدول زیبا دکوراسیون با چوب پنبه رشته چراغ!

“این شراب سی” ثبت نام

آیا کسی پیگیری از آنچه بعد از آن است که به هر حال ؟ آیا زمان حتی وجود داشته باشد دیگر ؟ با این علامت شما می توانید به یک دوست بهترین نوع در حال حاضر — که برای خود صحبت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>