7 راه برای افزایش سلامت مالی شما در حال حاضر

چرا شما باید مراقبت از

یک صندوق اضطراری است ضروری تر از همیشه و پس از ساخت هر دلار حساب کند.

الن ب تازگی چپ او دو خوابه آپارتمان در واشنگتن دی سی به ماندن با خانواده در کانزاس سیتی ، این به او زمان بیشتری را با پدر و مادر و یک فرصت برای گرفتن سهام از نظر مالی.

“من شروع به توجه بیشتر به امور مالی من چند سال پیش اما عدم اطمینان ما همه رو در حال حاضر می افزاید: برخی از ضرورت [به] گرفتن امور مالی من بهتر شکل” الن می گوید. “من احساس می کنم انگیزه بیشتری به برنامه های خاص برای بودجه بندی و صرفه جویی برای غیر منتظره.”

بسیاری از آنها در مواجهه با عدم اطمینان اقتصادی, اما, وجود دارد راه برای استفاده از این دوره به ساحل تا امور مالی خود را. امروز یک “بزرگ زمان ما به بررسی امور مالی و برنامه ریزی بهتر برای گمنام جلوتر می گوید:” مولی برگر مالی مربی مستقر در دنور.

نکته شماره 1: سهام خود را صرف

“دیدن اگر وجود دارد هر چیزی که می تواند قطع یا کوچک شده,” ایران برگر توصیه می کند. نگاه بیش اظهارات کارت اعتباری خود را; بسیاری از شرکت ها یک ابزار آنلاین است که شکستن بیانیه خود را صرف توسط دسته.

از خود بپرسید که چگونه بسیاری از سال از هزینه های شما نیاز به احساس امنیت در این آب و هوا.

لیندسی Bryan-Podvin مالی درمانگر

نکته شماره 2: ریختن برخی از مسائل

شما ممکن است بیش از شما فکر می کنم: به طور متوسط اجاره آپارتمان دو خوابه دارای حدود $30,000 ارزش اموال. بنابراین سعی کنید با استفاده از این شش ماه درهم و برهمی قانون — اگر شما با استفاده از آن در یک سال و نیم از آن می توانید بروید. همچنین می تواند زمان برای تمیز کردن خود را در پستو تخصیص اقلام به فروش و یا کمک مالی. شما می توانید پول نقد سریع از فراغت خود مسائل و شاید حتی صرفه جویی در اجاره پول شما صرف در فضای ذخیره سازی.

نکته شماره 3: پد خود را به صندوق اضطراری

اگر شما کار از خانه بیشتر شما با هزینه کمتر و نه رفت و آمد و یا توپخانه برای که ظهر اسپرسو یا پس از کار کوکتل. بنابراین اگر شما قادر به قرار دادن پول به صندوق اضطراری. اصلا یکی از کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است ؟ نگران نباشید شما به مراتب از تنهایی: یک 2019 مطالعه توسط فدرال رزرو یافت که نزدیک به 40 درصد از خانواده های آمریکایی را مبارزه برای پرداخت هزینه های غیر منتظره 400 دلار هزینه. اما آن را هرگز خیلی دیر شروع به صرفه جویی در.

شروع شده توسط محاسبه ملزومات — اجاره, غذا, آب و برق — و پایگاه اورژانس اهداف پس انداز کردن که ماهانه تعداد توصیه لیندسی Bryan-Podvin مالی درمانگر در آن آربور میشیگان. “از خود بپرسید که چگونه بسیاری از سال از هزینه های شما نیاز به احساس امنیت در این آب و هوا. … پس از آن کار برای افزایش صرفه جویی در پول خود را در صندوق اضطراری,” او می گوید.

AMFAM-2GettyImages-102416342

نکته شماره 4: خندق برخی از اشتراک

نگاهی به هر تکراری اشتراک شما با استفاده از و یا خدمات است که سالانه حق عضویت. صرفه جویی حتی 50 دلار در هر ماه می توانید پس انداز خود را افزایش به میزان 600 $در هر سال! “مثلا من لغو برخی از بروشور مکرر عضویت پس از من نخواهد بود سفر در هر زمان به زودی” ایران برگر توضیح می دهد.

نکته شماره 5: نترس به درخواست کمک

اگر شما در حال تلاش برای نگه دارید تا با اسکناس, آیا برای مشق شب خود را در چه نوع کمک در دسترس هستند. تماس با شرکت کارت اعتباری خود را ابزار شرکت یا صاحبخانه و بپرسید که آیا شما می توانید وقت اضافی به پرداخت جریمه و یا کاهش نرخ بهره خود را.

همان می رود برای وام های دانشجویی. مراقبت عمل متوقف فدرال دانشجو-پرداخت وام به مدت شش ماه بدون بهره. اما اگر شما هنوز هم به کار و قادر به پرداخت “شما می توانید یک دندانه از وام های دانشجویی خود را” توصیه استیسی Tisdale, مدیر عامل شرکت خاطر پول رسانه ها.

برای کسانی که با وام های خصوصی آن “زمان زیادی به رسیدن به شرکت ها به تشکیلات جدید بکار تجاری” او می افزاید: در حالی که تاکید بر نیاز به مقدار زیادی از سوالات بپرسید قبل از ساخت یک حرکت.

نکته شماره 6: محافظت از خودتان را با بیمه

مطمئن شوید که خود را صاحب خانه و یا اجاره بیمه تا تاریخ برای محافظت از خودتان را از هزینه های پیش بینی نشده. در حالی که 95 درصد از مالکان یک سیاست تنها 37 درصد از مستاجرها فراموش اساس یک نظرسنجی توسط موسسه اطلاعات بیمه. “تماس خود را ارائه دهندگان خدمات بیمه و ببینید اگر شما باید پوشش مناسب برای وضعیت شما” برگر توصیه می کند. آن است که اغلب ارزان تر از شما فکر می کنم: سیاست ها می تواند هزینه کمتر در هر ماه بیش از یک فانتزی قهوه برای شما و یک دوست.

بیمه عمر و مالی میراث برنامه ریزی نیز مهم هستند. “اینها کارهایی است که می تواند کمک به ارائه صلح از ذهن دراز مدت نه تنها روز به روز است که می تواند ما را بیشتر احساس آماده” Bryan-Podvin می گوید.

AMFAM larger fix

نکته شماره 7: زمانی که شما صرف نشان دادن ارزش های خود را

کسب و کارهای کوچک در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر. خرید رستوران, کارت هدیه, خرید تناسب اندام استودیو کلاس بسته های کمک به کارکنان صندوق امداد و یا رزرو آینده سالن قرار ملاقات می تواند به همه کمک کند. برخی از رستوران ها پذیرش کمک های مالی به طبخ برای پاسخ اول است که راه خود را به دو برابر ضربه.

Bryan-Podvin می گوید که این بحران موجب شده است او را به فروشگاه hyperlocally را در درون جامعه خود است. “من می خواهم به اطمینان حاصل شود که پول من صرف در حال حاضر بیشتر بر روی مواد غذایی در حال رفتن به محلی کشاورزان purveyors و رستوران ها و من در اوج سخاوتمندانه زمانی که من این کار را,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>