7 سوال ما هنوز پس از ‘لیسانس’ آخر

قسمت دوم از لیسانس آخر سمت چپ برخی از بینندگان با بیشتر از پاسخ به سوالات — و ما هفتگی‘s “در اینجا به دلایل حق” پادکست بررسی گام بعدی برای پیتر وبر.

در حالی که 28 ساله خلبان پیشنهادی برای هانا ان Sluss در طول پنج شنبه, مارس 10, آخر, نامزدی خود را سعادت نمی آخرین طولانی است. یک ماه پس از پیتر رو بر روی یک زانو به پایین به نام آن واریز شده در مقابل دوربین.

“من هرگز در نظر گرفته شده به قلب من برای دو نفر. من هرگز در نظر گرفته شده است که” پیتر گفت: هانا ان با اشاره به او و مدیسون Prewett, که ترک سری قبل از نهایی افزایش یافت مراسم. “و درد که همراه با آن است. من فقط به مبارزه با آن. و من پنهان می کردند هر چیزی از شما. من به شما گفته ام همه چیز. حتی زمانی که من آن را سزاوار نیست شما هرگز به سمت چپ من. شما همیشه از من ایستاده بود. شما همیشه به من داده که دوست دارم.”

23-سال-مدل های قدیمی بود و طبعا ناراحت زمانی که پیتر به او گفت که او نمی تواند به هانا ان او “تمام قلب است.”

“همه من همیشه خواسته است که کسی به من خود را تمام قلب مانند من به آنها,” او گفت:. “شما در زمان دور از من نامزدی. شما در زمان که دور از من چون من به شما اعتماد و این چیزی است که شما همچنان به از من بپرسید به انجام است.”

خود را زیر تقسیم Chris Harrison سفر به آبرن آلاباما برای گفتن مدیسون که پیتر تنها بود. در حالی که این جفت ارز پیوست در لس آنجلس قبل از شنبه را زنده پس از نهایی افزایش یافت , ویژه, وضعیت رابطه خود را هنوز هم در هوا — به خصوص پس از پیتر مادر, باربارا,Weber, ابراز نگرانی خود را در مورد مدیسون.

“ما می خواهیم بهترین ها را برای او” باربارا گفت مدیسون در سه شنبه شب. “من باید به شما بگویم به طور کامل دو نفر متفاوت است. یکی بود و حاضر به سازش و دیگری نه. شما نیاز دارید هر دو به سازش. زودتر پیتر گفت: من به قلب من برای دو نفر. در آن محل تنها به قلب خود را به او و بود که هانا ان. به من البته عشق من رفت به هانا ان”.

این پدر و مادر رضاعی همکاران استدلال کرد که نشان می دهد نیست فقط پیتر سفر. “هنگامی که شما ثبت نام به آمده نشان می دهد مانند این شما به دنبال عشق بیش از حد” مدیسون گفت. “این بود که فقط پیتر به دنبال او ، من کاملا درک به عنوان یک مادر شما در حال رفتن به تفکر در مورد پیتر اما این سفر بیش از حد. این فقط پیتر انتخاب من است. این است که من انتخاب پیتر.”

برای اطلاعات بیشتر در آخر به گوش ما هفتگی’s “در اینجا به دلایل حق” پادکست و نگه داشتن اسکرول:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>