7 ماسک برای نگه داشتن صورت خود را تحت پوشش حمل و نقل به عنوان به زودی به عنوان امروز در آمازون!

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص, درمان, درمان و یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

در حالی که فقط یک ماه پیش شما ممکن است انجام داده اند دو را از دیدن کسی که در فروشگاه مواد غذایی و یا قدم زدن در خیابان با پوشیدن یک ماسک صورت زمان تغییر کرده است. CDC در حال حاضر توصیه می کند که هر زمان شما نیاز به بیرون رفتن در ملاء عام, شما باید چیزی را پوشش بینی و دهان خود را در علاوه بر این به اجتماعی-فاصله. هر اندازه ما را می تواند به کاهش خطر گسترش contagions اندازه گیری ارزش گرفتن!

در حالی که پزشکی-درجه ماسک باید اهدا به بیمارستان ها و پزشکی کارگران در نیاز ما هنوز هم می توانید انتخاب کنید تا دیگر انواع ماسک برای خودمان — و آمازون دارای مقدار زیادی از را انتخاب کنید با مزایای بسیاری از جمله فیلتر کربن فعال. وجود دارد حتی برخی از سرگرم کننده رنگ و طرح! ما را بررسی کنید میدارد زیر در حالی که آنها هنوز هم در دسترس است!

همان روز حمل و نقل! لس آنجلس پوشاک 3-بسته مد سیاه, ماسک

Los Angeles Apparel 3 PACK Fashion Black Mask
آمازون

آن را ببینید!

همان روز حمل و نقل! آن را ببینید: دریافت این لوس آنجلس پوشاک 3-بسته مد سیاه ماسک در آمازون قبل از آنها از فروش! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 10, 2020, اما تغییر هستند.

این فعال کربن الماس قلب ماسک

heart-diamond-mask
آمازون

با پنج لایه محافظ و دو فیلتر کربن فعال, این blinged کردن ماسک ممکن است ارائه عمده حفاظت — این که آیا شما بیرون رفتن برای یک کاغذ توالت اجرا و یا برخورد با مزاحم حساسیت زا.

آن را ببینید!

دریافت برای هر دو جنس چاپ دهان, پوشش, Bling, الماس, با شروع در فقط 11 دلار در آمازون! آن را دریافت کنید در اوایل مارس 21 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 7, 2020, اما تغییر هستند.

این کربن فعال پلنگ ماسک

leopard-mask
آمازون

چه کسی دوست ندارد یک کمی پلنگ ؟ این فیلتر ماسک شدید سرد و ساخته شده است هرگز به ترک علامت خود را در چهره!

آن را ببینید!

دریافت WhatWhynot پلنگ چاپ ماسک برای فقط 10 دلار در آمازون! آن را دریافت کنید در اوایل مارس 17 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 7, 2020, اما تغییر هستند.

این فعال, کربن در فضای, ماسک

space-mask
آمازون

لایه حفاظت? بررسی کنید. فیلتر کربن فعال? بررسی کنید. راحتی پارچه? بررسی کنید. قابل تنظیم بینی کلیپ ؟ بررسی کنید. فوق العاده مسحور و رنگارنگ طراحی فضای است که ما به معنای واقعی کلمه به دنبال مانند ستاره ؟ چک کنید!

آن را ببینید!

دریافت Carwayii فضا الگوی ماسک برای فقط 11 دلار در آمازون! دریافت آن را به عنوان اوایل در مارس 12 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 7, 2020, اما تغییر هستند.

این کربن فعال پنجه چاپ ماسک

paw-print-mask
آمازون

این یکی برای همه شما دوستداران حیوانات وجود دارد! نمایندگی خود را خزدار همراه (و یا یکی از شما می تواند اتخاذ زودی) با استفاده از این رنگین کمان فیلتر ماسک!

آن را ببینید!

دریافت رنگین کمان پنجه چاپ ماسک فقط برای $12 در آمازون! آن را دریافت کنید در اوایل مارس 23 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 7, 2020, اما تغییر هستند.

این کربن فعال, گل, ماسک

dahlia-mask
آمازون

ای آبی سیر, نارنجی, خاکستری و سفید رنگ با هم تداخل دارند در کوکب طراحی ما را خوشحال. ساخت ما را حتی شادتر است که چقدر با پوشیدن آن ممکن است به ما کمک کند و هر کس در اطراف ما!

آن را ببینید!

دریافت گل کوکب, گل, ماسک برای فقط 8 دلار در آمازون! آن را دریافت کنید در اوایل مارس 22 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 7, 2020, اما تغییر هستند.

این چسبناک گرمسیری, ماسک

red-palm-mask
آمازون

این ماسک در واقع می آید در یک دسته کامل از الگوهای مختلف و طرح های, اما گرمسیری این یکی به خصوص گرفتار چشم ما. این باز در داخل برای هر فیلتر و یا لنت بیش از حد!

آن را ببینید!

دریافت بزرگسالان هر دو جنس چسبناک قابل شستشو نخل قرمز, ماسک برای فقط 17 دلار در آمازون با حمل و نقل رایگان! آن را دریافت کنید در اوایل مارس 15 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, شنبه, 9 آوریل سال 2020 اما در معرض تغییر است.

فروشگاه ماسک های بیشتر در اینجا و فروشگاه همه آمازون معاملات روزانه در اینجا!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de