6 Must-Haves برای پوست سالم

چرا شما باید مراقبت از

چرا که هر کس باید صرفه جویی در پوست خود.

بخشی از بودن یک فرد بالغ در حال ساخت یک روال مراقبت از پوست … یا حداقل این چیزی است که مردم به من بگویید. تابستان امسال وقت آن است که همه ما متعهد به مراقبت از بزرگترین ارگان در (یا من حدس می زنم در) ما بدن: پوست ما. در اینجا یک زن و شوهر از محصولات برای شروع ما در پوست سالم سفر.

آلی طبیعی ضد آفتاب

شما ممکن است مصرف تابستان vacay که شما فکر می کنید شما می تواند اتفاق می افتد درست در مورد در حال حاضر, اما شما هنوز هم نیاز به محافظت از خود را از خورشید حتی اگر آن را فقط در حیاط خلوت خود را. صدمه دیده است نیست که از کرم های ضد آفتاب نیز ارگانیک تولید می شود.

مینی الکتریکی پاک کننده صورت

با استفاده از مورد علاقه خود را پاک کننده صابون و کف کردن پوست خود را با این برقی پاک کننده صورت برای پایان دادن به روز خود را. به طور منظم پاک نگه می دارد لکه ها و جوش های دور!

مرکبات و سرو افترشیو

اگر شما ماندن در خانه و با توجه به خلاص شدن از قرنطینه ریش شما قطعا نیاز به رفتن به برخی از اصلاح. این یکی بوی فوق العاده و ترفند برای جلوگیری از سوزش پوست بعد از بزرگ اصلاح.

وگان, Lavender Spa نمک

خود را نشان می دهد پوست برخی از عشق با یک حمام آب گرم با آبگرم نمک! استرس و اضطراب را نشان می دهد تا بسیار پر کننده بر روی پوست خود را, بنابراین شما می توانید با استفاده از این آبگرم نمک به از نو خلق کردن آبگرم خود را در خانه. از حالت فشرده خارج کنید و در آرامش و آسایش خود را در وان حمام.

افریقایی, سیاه, صابون

باید تحریک پوست ؟ افریقایی, سیاه, صابون بزرگ است تسکین دهنده صابون برای کاهش آکنه فرونشاندن سوزش پوست و ترک شما احساس کاملا تمیز. چه می تواند بیشتر لذت بخش?

گیاهی آکنه, ماسک

همه ما می دانیم ماسک برای شما خوب هستند اما این ماسک آثار شگفتی! توسط لایه های مرده پوست سلول ها و افزایش ارضا روی صورت, گردش خون, ماسک می آورد که در تابستان نور است که شما ممکن است از دست رفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im