5 صداهای که بازنشانی امریکا

چرا شما باید مراقبت از

چون بازنشانی امریکا به معنی جدید پیدا کردن پدران موسس.

Audre Lorde را در سال 1984 مقاله “کارشناسی ارشد ابزار هرگز از بین بردن خانه کارشناسی ارشد” بررسی چگونه کسانی که با بهره گیری از سیستم موجود ممکن خواهد شد و یا ظرفیت برای خراب کردن آن. در روزهای اخیر به عنوان نیاز برای بازسازی و یا حداقل قابل توجهی نوسازی — به “خانه” جامعه آمریکا تبدیل شده است تا کنون بیشتر آشکار معماران انتخاب حیاتی خواهد بود. در اینجا پنج صدای لحظه ای که ما فکر می کنم شما باید بدانید.

SamuelSinyangwe copy

ساموئل Sinyangwe

یک فعال و دانشمند داده Sinyangwe, 30, یکی از بنیانگذاران کمپین صفر یک سازمان ملی متمرکز بر پایان دادن به خشونت های پلیس. در حالی که شما او را در رسانه ها کمتر از موسسان Deray McKesson و بریتنی Packnett کانینگهام که ساخته شده نام خود را در زندگی مهم جنبش در طول سه ماهه تظاهرات Sinyangwe آوردن این آمار به این مبارزه است. او کمک کرد ایجاد بانک اطلاعاتی جامع از خشونت پلیس در این کشور برای هموار کردن راه برای راه حل های جامع. این گروه به تازگی منتشر شده آن #8CantWait مبارزات انتخاباتی به ویژه هشت سیاست رفع است که تحقیقات نشان می دهد ارتباط با یک قطره در افغانستان.

2018 Essence Festival Presented By Coca-Cola - Ernest N. Morial Convention Center - Day 2

Brittney کوپر

Cooper, 39, یک نویسنده و مربی فعال فرهنگی و منتقد که تحقیقات دهانه از نظریه فمینیستی به هیپ هاپ. در دانشگاه راتگرز استاد چشم باز TED بحث او بحث نژادی و سیاست از زمان و چگونه از آن دزدیده شده است از مردم از رنگ ها در این کشور به تاخیر انداختن پیشرفت است. لوئیزیانا بومی های اخیر کتاب به درستی به عنوان سخنور خشم.

WASHINGTON, US - SEPTEMBER 26: American University professor Dr

Ibram X. Kendi

Kendi, 37, یک مورخ و نیویورک تایمز پرفروش ترین نویسنده چگونه به زاد نژادپرستی. از طریق خاطرات مبتنی بر نوشتن Kendi باعث می شود antiracism در دسترس مجبور خوانندگان به بازبینی خود را عمیقا برگزار تعصبات. نیویورک مادری او موسس و مدیر زاد نژادپرستی تحقیقات و سیاست های مرکز در دانشگاه آمریکایی. Kendi گیاهی و سرطان بازمانده.

XRvHwKQf_400x400

Elle Hearns

مبارزه برای عدالت برای جامعه, جامعه و جامعه در هم تنیده شده اند از ابتدا. نرخ خشونت هستند و حتی بالاتر در برابر تغییر جنسیت, سیاه, افراد, از جمله کشته شدن اخیر تونی McDade. Hearns بنیانگذار و مدیر اجرایی مارشا P Johnson موسسه که مبارزه برای حقوق فراجنسیتی سیاه مردمی است. بومی کلمبوس, اوهایو او تجزیه وقت خود را بین واشنگتن و هارلم.

ezgif.com-webp-to-jpg

Thea Monyeé

شفا بخشی ضروری از مبارزه برای عدالت و هنرمند و درمانگر Monyeé با تمرکز بر درمان از طریق مبارزه با استعمار از شادی و لذت در بسیاری از کارهای او از جمله او پادکست شکل دادن به تغییر. لس آنجلس ساکن است نویسنده مورموری از یک MadWoman: غیر متعارف خاطرات و حال کار بر روی تبدیل شدن به یک مجوز درمانگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>