5 چیزهایی که در مورد بن افلک را Costar Ana de Armas

Costar اتصال. بن افلک و خود را در آب های عمیق costar Ana de Armas خال خال شد در کوبا راه رفتن در اطراف شهر و در مناظر.

این دو بازیگر که فیلم هیجان انگیز برای انتشار در ماه نوامبر سال 2020 عکس شد با هم قدم زدن از طریق هاوانا در روز پنج شنبه 5 مارس.

این جفت ارز نیز دیده می شود با داشتن شام با هم در de Armas’ بومی کشور است. طرفداران مشترک جرقه بزند از این دو نما به صورت عکس در کنار مشتریان از رستوران ، ستاره ها نیز در زمان یک عکس با آشپز در استقرار ناهار خوری که روزانه ایمیل های به دست آمده در روز جمعه 6 مارس.

جداگانه فن مشترک یک تصویر از Affleck, 47, و , ورزش, بازیگر, 31 در یک موزه هنری در شهر همان روز.

5 Things to Know About Ana de Armas
Ana de Armas در این فیلم اکران برای ‘چاقو را در تاریخ 14 نوامبر سال 2019 در لس آنجلس ، استیو کوهن/شاتر

سفر به آمریکای جنوبی می آید چند هفته پس از فیلمبرداری برای آب های عمیق پیچیده شده در فوریه. درام فیلم برداری شده بود عمدتا در نیواورلئان که در آن costars خال خال شد صرف حلق آویز کردن خاموش تنظیم شده است.

از آرگو بازیگر که به تازگی به اشتراک گذاشته شده در Good Morning America که او “نه در هر [آشنایی] وب سایت” سهام دختران, بنفش, 14 و Seraphina, 11, و, پسر, ساموئل, 8, با همسر سابق جنیفر گارنر. سابق زن و شوهر ازدواج کرده بود از سال 2005 تا 2015.

در زیر ما دور تا پنج چیز به دانستن در مورد بازیگر جدید costar.

1. او جوان تر از افلک

De Armas است که 31 سال است. او و لیگ عدالت بازیگر باید 16 سال فاصله سنی بین آنها است. افلک است 47 و de Armas تبدیل خواهد شد 32 روز 30 آوریل سال 2020 است.

2. او یک پیوند دختر بچه

این بازیگر است که در آینده جیمز باند, فیلم, هیچ وقت به مرگ. او در حال پخش است پالوما در این فیلم اکشن. او همچنین ستاره دار در چند دیگر فیلم های اکشن از جمله 2019 را چاقو راکه او موفق به دریافت نامزدی گلدن گلوب برای.

3. او متولد کوبا

The Blade Runner 2045 ستاره متولد کوبا در سال 1988. او مورد مطالعه در تئاتر ملی مدرسه هاوانا در طول سال دبیرستان. قبل از فارغ التحصیلی او به نظر می رسد در اولین فیلم باکره رز در سال 2006.

4. او به بازگشت به میهن

هر زمان که او سفر به کوبا, بازیگر نشان داد که او نمی آورد و هر لباس ، در عوض او به ارمغان می آورد موارد مردم از خانه کشور نیاز است. “من رفتن چمدان پر از لباس یا دارو یا لوازم—هر آنچه که مردم نیاز—و دوباره خالی” de Armas گفت Vanity Fair در مارس آن سال 2020 موضوع است.

5. او را برداشت تا زبان انگلیسی در چهار ماه

اسپانیایی-زبان ستاره تا به حال به سرعت وفق دهند هنگامی که او در بر داشت خودش را در هالیوود که به معنای یادگیری زبان انگلیسی در زمان ثبت. “مردم بپرسید که” آیا شما در یادگیری زبان انگلیسی به سرعت?’ گفتم: “از آنجا که زندگی در آن وابسته,'” او به یاد می آورد به Vanity Fair.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de