5 مورد علاقه فرقه Natori بند در فروش در حال حاضر در Nordstrom

مجازی خرید سینه بند می تواند استرس زا باشد! اما اگر شما نیاز به یک جدید در حال حاضر شما هیچ انتخاب دیگری اما به آن را انتخاب کنید آنلاین. شما نمی تواند کاملا مطمئن شوید که اگر این جا مناسب است تا زمانی که بند می رسد در درب خود را — اما راه هایی وجود دارد که شما می توانید دقیق خریداران در هنگام خرید همراز.

کلید نمره یک چشم بند است برای پیدا کردن بهترین-نام تجاری قابل اعتماد در دسترس است — و به نوبه خود به نظرات مشتریان خود را برای هدایت قدرت خرید! شما به راحتی می توانید پیدا کردن این دسته کوچک موسیقی جاز در هنگام خرید بند از Natori. این فرقه مورد علاقه شرکت است که به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از Nordstrom مشتریان به طور مداوم با بیحوصلگی حرف زدن در مورد. و همه از کتاب پرفروش خود را در فروش در حال حاضر — برخی تا 40% off! بررسی پنج مورد علاقه میدارد از خیره کننده خود را انتخاب کنید در زیر!

این تی شرت, پستان بند

Natori Understated Underwire T-Shirt Bra (Black)
Natori انجام نگرفته Underwire تی شرت سینه بند (سیاه و سفید) Nordstrom

پایه T-پیراهن بند ضروری است و این مهم است که آن را صاف و بدون درز در زیر هر چیزی که شما در حال پوشیدن. این گزینه چک همه ما جعبه!

آن را ببینید!

دریافت Natori انجام نگرفته Underwire تی شرت سینه بند (در اصل $66) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $40, موجود در Nordstrom!

این فرم را فشار تا سینه بند

Natori Bliss Perfection Underwire Contour Bra (Cinnamon)
Natori سعادت و کمال Underwire حد فاصل بند (دارچین) Nordstrom

این بند کاملا خطوط و آسانسور شما برای ظریف نگاه شرجی — به خصوص در زیر هر چیزی V-گردن!

آن را ببینید!

دریافت Natori سعادت و کمال Underwire حد فاصل بند (اصل 68 دلار) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $51, موجود در Nordstrom!

این بند دار تی شرت, پستان بند

Natori Pure Luxe Underwire T-Shirt Bra (Orchid: Elderberry)
Natori خالص لوکس Underwire تی شرت سینه بند (Orchid/ Elderberry) Nordstrom

این تی شرت سینه بند اضافی کمی دلربایی به آن به بند دار تسمه. حتی اگر این نوع از بند تمایل به جانبی استاندارد آن ضرری ندارد به چیزهایی ادویه تا یک بیت!

آن را ببینید!

دریافت Natori خالص لوکس Underwire تی شرت سینه بند (در اصل $72) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $54 موجود در Nordstrom!

این همه وقت پرفروشترین, پستان بند

Natori Feathers Underwire Contour Bra (Hyacinth/ Violet Glow)
Natori پر Underwire حد فاصل بند (سنبل/ بنفش براق) Nordstrom

3,000 Nordstrom داوران معتقدند که آنها کاملا با وسواس این بند. ما عاشق پیچیده جزئیات توری روی تسمه و دو طرف — و که در آن ایده آل است برای مجازی تاریخ شب!

آن را ببینید!

دریافت Natori پر Underwire حد فاصل بند (اصل 68 دلار) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $40, موجود در Nordstrom!

این عمیقا با تخفیف تی شرت, پستان بند

Natori Pure Luxe Underwire T-Shirt Bra (Stonewash: Dark Night)
Natori خالص لوکس Underwire تی شرت سینه بند (Stonewash/ شب تاریک) Nordstrom

این رنگارنگ را در Natori را لوکس تی شرت سینه بند در فروش برای یک قیمت باور نکردنی. ما به سادگی می پرستمش آن!

آن را ببینید!

دریافت Natori خالص لوکس Underwire تی شرت سینه بند در Stonewash/ شب تاریک (در اصل $72) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $43 موجود در Nordstrom!

سبک شما نیست ؟ اتمام مجموعه کامل از سینه بند و لباس زیر از Natori موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected]usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>