3 در 4 کارگران می خواهید به ماندن از راه دور پس از همه گیر — اما کارفرمایان آماده است ؟

چرا شما باید مراقبت از

محل کار اختلال ممکن است دائمی.

فقط در یک ماده از روز coronavirus تحت فشار قرار دادند و مردم در داخل خانه های خود شتاب دیجیتال تحول در سراسر محل کار در سراسر جهان.

گرفتن کارگران از خانه های خود و بازگشت به دفاتر است که ثابت کند سخت تر است. بر اساس یک نظرسنجی جدید که توسط محققان در هند مبتنی بر محل کار شرکت خدمات Ionotrics و سن دیگو–جهانی بر اساس تجزیه و تحلیل محل کار:

77 درصد از نیروی کار می خواهد برای ادامه به کار از خانه حداقل بخشی از زمان هنگامی که این بیماری همه گیر است.

که 132 درصد افزایش از قبل از coronavirus بحران با توجه به کار از خانه تجربه نظرسنجی که در آن بیش از 2600 نفر از کارمندان در سراسر جهان شرکت کردند. مهاجرت بزرگی از مراکز شهری ممکن است کمک به این تغییر.

اما شرکت های آماده برای انتقال?

اخیر گارتنر بررسی 99 افسران ارشد مالی و سرمایه گذاری رهبران نشان می دهد که “اکثر تيم هنوز در تلاش برای تصمیم گیری چه عواملی آنها باید استفاده کنید برای تعیین زمان و نحوه بازگشایی” خود را در فضاهای اداری. چهل و چهار درصد مطمئن نیستید که چگونه کارکنان خواهد شد بازگشت به کار.

الکساندر Bant, عمل, معاون پژوهشی گارتنر برای سرمایه گذاری و سرزنش هرج و مرج در “فقدان برنامه ریزی است.” هنوز هم او می گوید: اکثر شرکت ها به نظر می رسد آماده برای ادامه عملیات بدون داشتن کارکنان در هر زمان به زودی. تنها 4 درصد از CFOs در مطالعه گارتنر گفت: “سازمان خود نیاز به کارکنان بلافاصله پس از بازگشت به دفتر می گوید:” Bant حتی هنگامی که دولت و مقامات محلی تایید بازگشایی فیزیکی امکانات.

در ضمن اگر کارمند تقاضا برای کار از خانه گزینه ها همچنان به رشد فیزیکی برخی از دفاتر ممکن است نیاز به بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>