18 از بهترین مثلث عشق در تاریخ تلویزیون و فیلم

چه کسی دوست ندارد یک داستان عشق ؟ برخی از بزرگترین فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از طریق این سال تمرکز بر روی فقط که: دختر می افتد در عشق با پسر و سپس سقوط در عشق با بهترین دوست خود را بیش از حد, به عنوان مثال.

که خط داستان مکرر در صنعت سرگرمی — شده است و برای سال. یکی از معروف ترین مثلث عشق از همه زمان در محل داوسون کریک. زمانی که این مجموعه راه اندازی شد در سال 1998 جوی (کتی هولمز) بود و در عشق با او بهترین دوست, Dawson (James Van Der Beek). پایان فصل 1 جفت شد در اتاق خواب خود را. آنها در حال کردن رابطه در فصل 2 و فصل 3, او در نقل مکان کرد. به نوبه خود از او خواست که خود را بهترین دوست, پیسی (Joshua Jackson) را پس از او نگاه کنید. که منجر به شروع از مثلث.

خاموش ارتباط بین جوی و داوسون و جوی و پیسی و همچنین کثیف دوستی بین داوسون و پیسی انجام شده از طریق نشان می دهد برای باقی مانده فصل و در نهایت تبدیل به بزرگترین سوال پیش از سال 2003 آخر: چه کسی او را انتخاب می کنید ؟

شایعه است که آن را ایجاد کرده بود و دلیل کافی برای ادامه این روند در دیگر مجموعه های تلویزیونی و همچنین فیلم.

در فیلم, مواد لازم برای موفق مثلث عشق کمی متفاوت از آنجا که زمان بسیار کمتر برای ایجاد دو داستان جداگانه. که گفت: گاهی اوقات آن را گسترش بیش از چند فیلم یعنی گرگ و میش.

در طول دوره پنج, فیلم, بلا (کریستن استوارت) پاره شد بین آن مرد که خوب نیست برای او ادوارد (رابرت پتینسون) یا دوست نزدیک او که تا به حال شده است در مورد او دیوانه از آنجایی که آنها بچه های یعقوب (Taylor Lautner).

حرکت را از طریق گالری زیر به بطور منظم احساس برخی از به یاد ماندنی ترین مثلث عشق در تاریخ تلویزیون و فیلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im