17 مارک بهترین کرم ضد لک (معجزه گر) برای رفع لکهای پوست + خرید

استفاده از این کرم بعد از ۳ هفته، رنگ چهره را شفاف تر ، صاف تر و یکنواخت تر می کند. بعد از انتخاب بهترین محصول مناسب پوست خود با چند کلیک ساده در فروشگاه اینترنتی اُردمی صاحب یکی از انواع کرم ضد لک مناسب خود شوید. برای خرید ضد لک مناسب پوست خود کافی است از مشورت رایگان مشاوران پوست اردمی یا پزشک استفاده کنید. از کرم ضد لک گیاهی گرفته تا شیمیایی همگی توسط برندهای متفاوتی تولید شدهاند که بهتر است قبل از خرید با آنها آشنا باشید و با پزشکتان نیز مشورت کنید.

4) کرمهای ضد لک نه تنها لکه های قدیمی و کهنه پوست را از بین می برد، بلکه مانع از بروز لکه های جدید بر روی پوست نیز می شود. در هفته اول استفاده، این کرم به مدت 1 تا 3 ساعت بر روی پوست بماند و سپس شسته شود و به تدریج این میزان بیشتر شده ، به گونه ای که از شب تا صبح بر روی پوست بماند.

این محصول موجب بهبود تیرگی های پوست ناشی از تابش نور خورشید و پیشگیری و رفع انواع لک از جمله لک های ناشی از بارداری و افزایش سن می گردد. پرتوهای خاص نور خورشید بهویژه UVA و UVB ، سرما، آسیبهای مکانیکی و آلودگی، همگی عواملی هستند که باعث واکنش شدید پوست میشوند؛ واکنشی التهابی که به بروز قرمزی و تورم همراه با درد منجر میشود. درصورتیکه استفاده از ضد آفتاب را نادیده بگیرید، نور خورشید میتواند منجر به آسیبهای جدی به پوست شود و به ماندگاری عارضهی پوستیتان کمک کند. به علت وجود ترکیبات آربوتین درکرم ضدلک و سفید کننده بیجو از پوست در برابر نور آفتاب محافظت می کند.

مالکیت اصلی این برند در اختیار شرکت صنایع شیمیایی فرتاک لوتوس است. توضیح علمیاش را هم اگر بخواهید این لکها بر اثر تولید بیش از اندازهی رنگدانهی ملانین بر روی صورت به وجود میآیند و ملانین نیز بر اثر قرار گرفتن زیر آفتاب مستقیم به وجود میآید. پماد زینک اکسید یکی از انواع بهترین پماد برای جای جوش صورت است که مانع تشکیل چربی اضافی روی پوست میشود (چربی اضافی پوست را برطرف میکند) و میتواند پوست را سفت کند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم ضد لک معجزه اوریفلیم دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.