11 وبلاگ که قانون درجه: Rebel Wilson, Gerard Butler و بیشتر

نظم در دادگاه! Rebel Wilson, Gerard Butler و ستاره بیشتر تلاش دست خود را در مطالعه و تمرین قانون قبل از آنها ساخته شده آن را در هالیوود است.

قبل از تحکیم جای خود را در میان برخی از پرطرفدارترین نامها در صنعت فیلم Butler برگزار شد و موقعیت بالا در جامعه قانون در اسکاتلند و دانشگاه. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه گلاسکو با درجه ممتاز در سال 1992 او را به یک یاران با معتبر حقوقی در ادینبورگ قبل از اینکه در نهایت پس قلب او و به دنبال حرفه بازیگری.

در اکتبر سال 2018 این فرشته سقوط کرده و ستاره نشان داد در این اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت که او صرف یک ترکیب هفت سال آماده سازی برای تبدیل شدن به یک وکیل. “فقط مقدار مناسب از زمان به ظروف سرباز یا مسافر آن همه” ساقی شوخی در آن زمان است.

ویلسون برای او بخشی از تلاش برای برقراری تعادل در دو مسیر او از خواب زیر در حالی که تحصیل در دانشگاه نیو ساوت ولز در استرالیا. این نیست عاشقانه بازیگر منعکس شده در تجربه تحصیل در رشته حقوق در حالی که همچنین در حال کار بازیگر در طول یک مارس 2019 ظاهر on The Late Late Show With James Corden.

“من هرگز تمرین [قانون] برای پول” ویلسون توضیح داد در آن زمان است. “درجه قانون پنج سال در مجموع و من در حال حاضر در استرالیا, تلویزیون, توسط, مانند, سال دو. من بازی بسیاری از شخصیت های گنگ پس مردم بسیار اشتباه در مورد آنچه که من انجام شده بود در این قانون قرارداد امتحان … اما من آن را در زمان بسیار طولانی برای رسیدن به مدرسه حقوق شما را به مطالعه واقعا سخت است, بنابراین من فکر کردم من به عنوان ممکن است به خوبی آن را به پایان برساند حتی اگر من در حال حاضر نوع معروف است.”

در حالی که برخی از ستاره ها به دنبال از طریق در مطالعات گسترده خود را تا پایان کار دیگران پیدا مطالعه کمی بیش از حد به چالش کشیدن. رشیدا جونز به حال جاه طلبی های بلند از تبدیل شدن به یک وکیل در حالی که او یک دانش آموز در دانشگاه هاروارد اما بستری مستقل چند سال بعد که او ایمان از دست رفته در این قانون در طول بدنام O. J. Simpson قتل محاکمه در 1990s.

“او خاموش کردم و من نمی توانستم باور داشت:” انجی ترایبکا ستاره توضیح داده شده در فوریه 2014. “من فکر می کردم چه نقطه از گذراندن هشت سال در مدرسه اگر سیستم قضایی است که شکسته است؟”

پایین ببینید که مشهور به دنبال به دست آمده و قانون درجه!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im