10 آیات در مورد طلاق, Gabrielle Union و بیشتر در Dwyane وید Doc

کاملا رک. Dwyane Wade کردم و واقعی در مورد خود تلخ طلاق از Siohvaughn Funchesخود یو پی اس و فراز زندگی با Gabrielle Union و بیشتر در خود ESPN, مستند, D. وید: زندگی غیر منتظره که پخش شده در چهار شنبه, مارس 23.

38 ساله و سابق NBA ستاره ازدواج خود را بالا مدرسه یار Funches در سال 2002. پس از استقبال دو فرزند با هم — زئیر و Zaya. پس از پنج سال از ازدواج های دو نفره تقسیم و شروع به تند و زننده بازداشت نبرد. در اب راه رفتن را شروع به دیدن اتحادیه, 47, طولانی نیست پس از ازدواج خود را به پایان رسید. پس از چند سال آنها در زمان استراحت خود را با توجه به خواسته فرصتهای شغلی. در طول تقسیم وید و دوست آجا Metoyer تصور یک کودک خاویر.

“من تا به حال یک کودک با شخص دیگری و من تا به حال به او بگویید. سخت ترین چیزی که من تا به حال به انجام است و بگویید Gabrielle Union است که من تا به حال یک کودک با کس دیگری” وید گفت: در توضیحات. “من و دروغ گفتن فقط از طریق رفت چیزی است که شما هرگز می خواهید برای رفتن را از طریق و ما هنوز از آن بیرون آمد. نه این که آن را آسان بود و لحظه ای دیگر که به من نشان داد زندگی می تواند متفاوت باشد.”

وید و اتحادیه گره خورده گره در 2014. پس از آن را بر روی بازیگر چندین دچار سقط جنین این دو تبدیل به رحم جایگزین به استقبال پدر Kaavia در نوامبر سال 2018 است.

“من شما را در یک وضعیت غیر ممکن است و برخی از چگونه شما به من کمک کرد بیرون آمدن از آن قوی تر” وید بوده در مورد اتحادیه در آوریل 2019 از طریق Instagram. “با تشکر از شما برای این مادر است که شما در حال حاضر برای ما معجزه Kaavia. با تشکر از شما برای پله و بالا بردن آن پسر درست مثل آنها خود بودند. با تشکر از شما برای آمرزنده و مهربان من. با تشکر از شما برای روزانه photoshoots. با تشکر از شما برای سرگرم کننده است. با تشکر از شما برای ماجراجویی. با تشکر از شما برای نگه داشتن آن ، با تشکر از شما برای هل دادن من به یک کسب و کار بهتر ، با تشکر از شما برای کمک به من در بهتر شدن پسر. با تشکر از شما. با تشکر از شما. با تشکر از شما. من شما را دوست دارم.”

حرکت را از طریق 10 وحی از توضیحات در مورد اتحادیه اروپا, بسکتبال و بیشتر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>