که C-Arm باید خرید کنم ؟

[ad_1]

امروز شما می توانید در مواجهه با بسیاری از گزینه های زمانی که تصمیم به خرید یک تلفن همراه c-arm. اگر چه بسیاری از آنها مناسب برای اکثر روش های, برخی ممکن است خاص خوب برای روش شما انجام دهد. البته نظر اول باید مالی. شما قطعا نمی توانید خرید $150,000 واحد اگر بودجه خود را حداکثر در $50,000. بیایید نگاهی به برخی از گزینه های.

اگر شما تصمیم گرفته اند که شما را تنها در نظر گرفتن یک جدید c-arm در این زمینه محدود است به تولید کننده عمده مانند GE-OEC فیلیپس زیمنس و Ziehm همه کسانی که در تولید محصولات عالی. همچنین ثانویه تولید از جمله شرکت هایی مانند Genoray و Comed هر دو سازمان های کره ای با ما حضور که ارائه محصولات عالی. اگر چه شما ممکن است به عنوان راحت با توجه به یکی از این محصولات میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر رانندگی با هیوندای و کیا را – به این دلیل است که آنها یک محصول خوب در یک قیمت رقابتی تر است که انجام شبیه به خود ما و رقبا.

این اندازه کامل همراه c-اسلحه در محدوده قیمت از $70 ، 000 به $275,000. انتخاب های خود را از ویژگی های طیف وسیعی از واحد های که ارائه پایه فلوروسکوپی برای درد روش های مدیریت به واحد طراحی شده به جای قلبی و عروقی و یا عصبی-عروقی روش. جدید بالا پایان واحد در حال حاضر مجهز به پانل مسطح دیجیتال آشکارسازهای در محل سنتی تصویر intensifiers. مشاهده زمینه طیف وسیعی از 9″ به عنوان بزرگ به عنوان 15″. تصویر مانیتور نیز با وضوح بالا صفحه نمایش مسطح استفاده می شود در رابطه با عملکرد بالا نرم افزار. بدیهی است که به عنوان ویژگی های تبدیل شدن به قوی تر می کند, قیمت گذاری, بنابراین مهم است که برای تعیین دقیقا چه چیزی مورد نیاز است و چقدر شما می توانید قبل از شروع به دنبال.

مدل شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن GE-OEC 9900 سری Philips Veradis Neo, BV Pulsera و BV Endura های زیمنس Arcadis خط و جمع و جور L و Ziehm چشم انداز و خط, از خود راضی. این Genoray خط شامل ZEN-2090 نرم افزار و ذن-7000. Comed ارائه می دهد KMC-950.

اگر شما تصمیم گرفته اند که شما نمی خواهید به سرمایه گذاری قابل توجهی در سیستم جدید شما ممکن است بخواهید به در نظر به طور کامل مرمت شده متعلق به قبل از واحد است. حقیقت این است که نه خیلی زیاد است واقعا تغییر با c-arm فلوروسکوپی فن آوری است. شما می توانید خرید واحد تولید در سال 1990 به صورت یک کمی به عنوان $12,000 یا مدل اواخر واحدهای ساخته شده در سال 2008 برای $90,000 و با توجه به امکانات و نرم افزار. تنها تفاوت بین این واحد است که آنها ممکن است مانیتور CRT تصاویر ممکن است یک ترد به عنوان یک واحد جدید اما قطعا کافی برای رسیدگی به بسیاری از روش های. آنها یا تولید Dicom اطلاعات و یا می توان مجهز با دستگاه های قادر می سازد که هر دو دوره ذخیره سازی و توزیع هر دو بیمار اطلاعات و تصاویر.

وجود دارد بسیاری از واحدهای به از را انتخاب کنید. محبوب ترین عبارتند از: OEC 9800, OEC 9600, OEC 9400, OEC 9000, OEC 7700/جمع و جور است. فیلیپس BV Pulsera BV Endura, BV, 300, BV, ترازو, BV, 29, BV 25. زیمنس Arcadis, Siremobil جمع و جور L Siremobil Iso-C Siremobil جمع و جور Siremobil 2000. این Ziehm کوانتومی, ویستا Exposcop 7000, Exposcop CB7-D.

انتخاب تامین کننده برای مرمت سیستم ممکن است تقریبا به عنوان مهم به عنوان انتخاب صحیح واحد. مهم مسائل شامل دریافت یک پیشنهاد دقیق با مشخصات داشتن یک تکنولوژی راه اندازی این واحد و ارائه آموزش در مورد چگونه آن را به کار گیرند. مطمئن شوید که سیستم دفترچه راهنما گنجانده شده است, برآورد, برای, در داخل تحویل اتهامات و اطلاعات گارانتی. قراردادهای خدمات به طور کلی طیف وسیعی از $8,000-$15,000 در سال اثبات ارزش ضمانت نامه پوشش. مطمئن شوید که تامین کننده فراهم می کند یک FDA 2579 فرم نمایش اطلاعات سیستم ارائه می شود برای ما دولت های محلی و سازمان های نظارتی.

تصویربرداری جدول نیز ممکن است لازم باشد اگر خرید یک c-arm به صورت یک مرکز است که با استفاده از c-arm در گذشته است. وجود دارد بسیاری از های مختلف به از را انتخاب کنید اعم از 4-پای اقتصاد جداول به چند حرکت با غواصی هیئت مدیره (سگدست) سبک بالای جداول. این c-arm جداول در محدوده قیمت از $2,500 به بیش از $35,000.

در نهایت این امر می تواند عاقلانه برای انتخاب یک عضو انجمن بین المللی فروشندگان تجهیزات پزشکی و کنندگان (IAMERS) به ارائه تجهیزات خود را. اعضای این سازمان مشترک به ارائه محصولات با کیفیت و صادقانه تضمینی در حالی که حفظ بالاترین سطح از اخلاق و خدمات به مشتریان. اگر شما با توجه به تامین آنها است نه یک عضو شما فقط ممکن است تعجب که چرا آنها نمی کنند و یا نمی توانند شرکت کنند ؟ نه هر کس می تواند واجد شرایط هستند و حدود 150 عضو در سراسر جهان.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>