کتاب چیست؟

  1. نسخه ای از یک اثر ادبی که به صورت دیجیتالی ارائه ، ذخیره ، توزیع و خوانده می شود. در تضاد با یک کتاب چاپ شده است.
  2. وسیله الکترونیکی که وظیفه اصلی یا اصلی آن نمایش کتابها به صورت دیجیتالی است.

برای جلوگیری از سردرگمی ، در مقاله های مرکز راهنما به دستگاه الکترونیکی به عنوان دستگاه کتابخوان کتاب و کارهای ادبی به عنوان کتاب الکترونیکی (یا پرونده الکترونیکی) اشاره خواهیم کرد.

کتاب الکترونیکی یک نسخه الکترونیکی یک کتاب است. شما می توانید به محض اینکه هزینه آن را پرداخت کرده اید ، خواندن کتاب را شروع کنید ، بنابراین انتظار تحویل وجود ندارد. کتاب های الکترونیکی همچنین راحتی از نظر اندازه و قابلیت حمل را ارائه می دهند. می توانید کل کتابخانه خود را روی یک لپ تاپ یا دستگاه دیگر ذخیره کنید.

کتاب های الکترونیکی در قالب های مختلفی عرضه می شوند و هر قالب دارای ویژگی های خاص خود است. کتابهای الکترونیکی موجود در eBooks.com همیشه در هر قالب موجود نیست ، بنابراین لطفاً صفحه محصول را بررسی کنید تا قالبهای موجود برای آن کتاب خاص را بررسی کنید. اما سه فرمی که در حال حاضر ارائه می دهیم خواننده آنلاین ، PDF و EPUB ما هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت بین این قالبها ، لطفا راهنمای قالب ما را بررسی کنید .

کتابهای الکترونیکی را می توان به صورت آنلاین در مرورگر خود خواند ، بدون نیاز به نرم افزاری اضافی. اما برای بارگیری کتاب الکترونیکی ، باید یک قطعه کوچک از نرم افزار رایگان که به عنوان کتاب الکترونیکی معروف است ، بارگیری کنید. نرم افزار خاصی که به آن نیاز دارید بستگی به نوع دستگاه مورد نظر شما برای خواندن دارد (به عنوان مثال یک دستگاه دستی یا روی رایانه شما). برای مشاوره در مورد انتخاب خواننده مناسب ، راهنمای دستگاه ما را بررسی کنید .

https://is.gd/UWCfps    https://rebrand.ly/63635 https://bit.ly/39rotpz     https://tinyurl.com/t28h65r
  https://t2m.io/wAVuqEff   https://cutt.ly/ytTVSv6   https://plink.ir/z8n7ohttps://b2n.ir/760537  
  https://u.nu/dh4uz   https://cutit.org/M8VxB   https://cutit.org/M8VxB   http://rlu.ru/2FpnT
       

منبع:
http://gg.gg/h2lz8