کاهش تردد در جاده‌های کشور

[ad_1]

مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به کاهش ۱.۲ درصدی تردد در جاده‌های بین شهری، از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج- تهران و ترافیک نیمه‌سنگین در محور شهریار – تهران خبر داد.

بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.
در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار 255 تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل 1.2درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین16.4درصد و اوج تردد بین ساعت 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 3 تا 4 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.
آخرین وضعیت جاده‌های شمالی از ترافیک روان در محور هراز، چالوس،فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت)حکایت دارد.
آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج- تهران حدفاصل مهرویلا تا پل کلاک و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار – تهران محدوده شهرقدس خبر می‌دهد.

 

 

فصل اقتصاد /

[ad_2]

Source link