کاربرد گوشت کوب برقی یک کاره در صنعت


مندی ناگلیچ
گوشت کوب غوطه وری SDRUG07 / SHUTTERSTOCK
فیس بوک توییتر پینترست پست الکترونیک
یاد بگیرید که چگونه قبل از شروع خرید میکسر غوطه وری را انتخاب کنید. این راهنمای خرید آسان گوشت کوب غوطه وری به شما کمک می کند تا ابزار آشپزخانه ای مناسب را پیدا کنید.
هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

گوشت کوب غوطه وری یک ابزار قدرت مطلق در آشپزخانه است که می تواند تقریباً به هر ظرف از برنامه تا دسر کمک کند. در حالی که راهرو آشپزخانه در فروشگاه بزرگ شما ممکن است احساس شلوغی کند ، وقتی شما چند عامل را در نظر می گیرید ، خرید مدل مناسب ساده است. این نکات را دنبال کنید و یک گوشت کوب دستی طولانی و فوق العاده متنوع را خواهید داشت که ارزش هر پنی را دارد.

چرا به گوشت کوب غوطه وری نیاز دارم؟
گوشت کوب های غوطه وری می توانند سوپهای شما را خامه تر کنند ، شیرهای میوه ای و میوه ای مایونز سبک تر شوند – همه سریعتر از آنکه بتوانید یک تکه نان را نان تست کنید. در واقع ، استفاده بی پایان برای این ابزار آشپزخانه وجود دارد . این مخلوط كن ها هنگام نیاز به پوره كردن وسایل داغ ، مانند سوپ یا سس ها ، مفید هستند ، زیرا می توانید آنها را درست در گلدان مخلوط كنید ، بدون آنكه لوله مایعات گرم را به آن منتقل كنید.

آیا گوشت کوب های دستی و گوشت کوب های غوطه وری یکسان هستند؟
بله! این ابزار همچنین به عنوان گوشت کوب چوب یا گوشت کوب گره نیز شناخته می شود. (ما دوست داریم که آخرین شخصیت باشد زیرا دستگاه مانند جادو کار می کند!)

غوطه وری در مقابل گوشت کوب سنتی
اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که اگر از گوشت کوب غوطه وری برای تعویض گوشت کوب countertop استفاده می کنید. گوشت کوب های غوطه وری سبک تر هستند ، تمیز کردن راحت تر و فضای کمتری در آشپزخانه از یک گوشت کوب کلاسیک راحت تر است ، اما بسیاری از مدل ها قدرت چندانی ندارند.

اگرچه بسیاری از گوشت کوب های غوطه وری غوطه وری را برای خرد کردن یخ به بازار عرضه می کنند ، ما دریافتیم که گوشت کوب های سنتی مانند این برای این کار بهترین هستند. گوشت کوب غوطه وری با موتور قوی قادر به از بین بردن میوه های یخ زده است ، اما نه سطوح سخت سنگی مانند مکعب های یخ.

بند ناف در مقابل بی سیم
آیا آشپزخانه شما تعداد زیادی فروشگاه دارد یا فقط کافی است یک قهوه ساز داخل آن قهوه ساز باشد؟ گوشت کوب های غوطه وری در هر دو نسخه بند ناف و بی سیم عرضه می شوند. مدل های بی سیم تمایل به کمتر قدرتمند و کار بهترین در مواد به راحتی blendable مانند سس مایونز خانگی و یا پوشش .

سرعت و قدرت
بیشتر گوشت کوب های غوطه وری که مناسب بودجه هستند فقط یک یا دو تنظیم سرعت دارند. برای بیشتر استفاده ها به چیزی دلباخته تر از آن احتیاج نخواهید داشت. اگر قصد دارید هویج خام یا میوه یخ زده را خرد کنید — به دنبال مخلوطری باشید که حداکثر 200 و 250 وات را تقویت کند.

ببینید چه سرآشپزی مشهور ، گوشت کوب غوطه وری را به عنوان وظیفه آشپزخانه مورد علاقه خود انتخاب کرده است.

آیا تمیز کردن آن آسان است؟
بعضی از گوشت کوب های غوطه وری را می توان در ماشین ظرفشویی شستشو داد ، در حالی که برخی دیگر نیاز به شستن خاص با دست دارند. اگر تمیز کردن آسان برای شما مهم است ، به دنبال لوازم ایمنی ماشین ظرفشویی بروید و خودتان را از اسکراب صرفه جویی کنید.

گوشت کوب های غوطه وری چقدر هستند؟
این بستگی به گوشت کوب غوطه وری دارد که شما انتخاب می کنید. ما عاشق Cuisinart Smart Stick ( 70 دلار ) هستیم که یک گوشت کوب با کیفیت بالاتر و دارای ویژگی های اضافی است و از وسایل جانبی اضافی مانند ماسک ، بشقاب 4 لیوان و پوره سیب زمینی استفاده می شود. در واقع ، این گوشت کوب غوطه وری مورد علاقه Test Kitchen است !

اگر Cuisinart متناسب با بودجه شما نیست ، دیگر نیازی به نگرانی نیست. Taste of Home’s Kitchen Kitchen همچنین نمرات بالایی به گوشت کوب دستی 2 سرعته KitchenAid ( 40 دلار ) و گوشت کوب دستی Chefman 300-Watt ( 30 دلار ) داده است.

گوشت کوب دست هوشمند Cuisinart Smart Stick
70 دلار
کاربرد گوشت کوب برقی یک کاره

میکسر دستی 2 سرعته KitchenAid
40 دلار
اکنون خرید کنید

گوشت کوب دستی Chefman 300 Watt
30 دلار
اکنون خرید کنید

گوشت کوب دست هوشمند Cuisinart Smart Stick
70 دلار
اکنون خرید کنید

میکسر دستی 2 سرعته KitchenAid
40 دلار
اکنون خرید کنید

گوشت کوب دستی Chefman 300 Watt
30 دلار
اکنون خرید کنید

گوشت کوب دست هوشمند Cuisinart Smart Stick
70 دلار
اکنون خرید کنید

میکسر دستی 2 سرعته KitchenAid
40 دلار
اکنون خرید کنید

گوشت کوب دستی Chefman 300 Watt
30 دلار
اکنون خرید کنید
لوازم جانبی وجود دارد؟
گوشت کوب دستی برای انجام یک کار ساخته شده است: مخلوط کردن. اما بسیاری از مدل های جدید دارای ضمیمه هایی هستند که می توانند مانند یک پردازنده مواد غذایی برش خورده یا مانند یک میکسر دست و پا بزنند. نسخه هایی با لوازم جانبی بیشتر هزینه بیشتری خواهد داشت و سایر وسایل آشپزخانه را جایگزین می کند. گوشت کوب های بدون لوازم جانبی ساده ترین استفاده و ذخیره هستند.

اکنون که می دانید چه چیزی را جستجو کنید ، انتخاب گوشت کوب جدید غوطه وری خواهد بود. وقتی ابزار آشپزخانه جدید خود را تهیه کردید ، یکی از دستور العمل های مورد علاقه ما که از گوشت کوب چوب استفاده می کند ، گوشت کوبید .

چگونه می توان گوشت کوب غوطه وری را انتخاب کرد که مناسب شما باشد
سوپ گل کلم و سوپ فلفل قرمز