کارایی مچ بند هوشمند در باشگاه


تیم تحریریه FITRATED | 25 فوریه 2020 – 3:44 بعد از ظهر

اگر در جستجوی مچ بند هوشمند تناسب اندام هستید ، احتمالاً متوجه شده اید که تعداد زیادی گزینه در آنجا وجود دارد. شرکت هایی مانند Fitbit تمایل دارند که بر مکالمه مسلط شوند ، اما بسیاری از مارک های مچ بند هوشمند بدنسازی دیگر وجود دارند که شایسته نگاه هستند.

بسیاری از مارک های غیر Fitbit به پیروان اختصاص داده اند ، و بسیاری از مچ بند هوشمند ها به طور مداوم از امتیازات بالایی برخوردار می شوند. این خبر عالی برای مصرف کنندگان است: این بدان معناست که گزینه هایی برای هر بودجه وجود دارد. خبر نه چندان عالی وقتی نوبت تصمیم گیری می رسد: چگونه فردی از گزینه های به ظاهر بی پایان انتخاب می کند؟ آیا شما با نام بزرگ می روید و یک Fitbit را انتخاب می کنید؟ اگر بودجه خود را تعیین کردید چگونه می توانید یک مدل را انتخاب کنید؟

خوشبختانه ، ما پاسخ هایی داریم.

این راهنمای مچ بند هوشمند تناسب اندام مبانی مچ بند هوشمند تناسب اندام ، از جمله ویژگی ها ، برنامه ها و عملکردهای مچ بند هوشمندی را پوشش می دهد. اما در ابتدا ما می توانیم موارد دلخواه خود را در نقاط قیمت محبوب و ویژگی های خاص تقسیم کنیم.

شارژ Fitbit 2
شارژ Fitbit 2

رتبه بندی: 84٪

مشاهده قیمت
پنج مچ بند هوشمند برتر ورزشی که بهترین توصیه شده ما هستند
مدل
رتبه بندی

پیگیری ضربان قلب

مچ بند هوشمندی خواب

GPS

بلوتوث

کارایی مچ بند هوشمند

بررسی ها

بهترین کیفیت عالیبرای سلامتی کاملبهترین مقاومت در برابر آب
شارژ Fitbit 2
شارژ Fitbit 2
Garmin Vivosmart 3
Garmin Vivosmart 3
Garmin Vivoactive HR
Garmin Vivoactive HR
Xiaomi Mi Band 2
Xiaomi Mi Band 2
Garmin Forerunner 935
Garmin Forerunner 935
84٪

مشاهده قیمت
70٪

مشاهده قیمت
72٪

مشاهده قیمت
78٪

مشاهده قیمت
88٪

مشاهده قیمت
فهرست مطالب
خرید با قیمت
سرانجام ، قیمت یکی از دسته های مهم مچ بند هوشمند های بدنسازی است. بسته به ویژگی های مورد نظر خود می توانید در هر جایی از 40 تا چند صد دلار هزینه کنید. اگر بودجه سختگیری دارید ، هنوز می توانید چیزهایی را پیدا کنید که اصول اساسی مانند مچ بند هوشمندی مراحل خود را به شما ارائه دهد. کمی بیشتر خرج کنید و بتوانید مچ بند هوشمندی ضربان قلب را بدست آورید ، حتی بیشتر از این هزینه کنید و GPS یا امتیاز آب بیشتری کسب کنید.

در صورتی که این امکان برای شما باشد و اگر واقعاً خودتان را از استفاده از دستگاه استفاده می کنید ، صرفه جویی می کنید تا دستگاه موردنظر خود را بدست آورید. با توجه به همه این موارد ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی که می توانید با قیمت مناسب تری از بودجه دریافت کنید ، بیاندازیم.

نحوه خرید مچ بند هوشمند تناسب اندام
به سادگی وصل شدن به “مچ بند هوشمند های تناسب اندام” به موتور جستجو نتایج ذهنی را ایجاد می کند. واقعیت این است که شما باید قبل از شروع کار ، به آنچه می خواهید و نیاز دارید فکر کنید. باید از خود بپرسید که آیا می خواهید مواردی مانند نظارت بر ضربان قلب یا GPS یا انواع فعالیتهایی که معمولاً انجام می دهید را بخواهید.

در اینجا برخی از موارد ابتدایی که باید هنگام شروع جستجوی خود در نظر بگیرید.

سبک
مچ بند هوشمند تناسب اندام مچ محبوب ترین است ، اما این تنها گزینه نیست. اگر مطمئن نیستید که می خواهید همیشه مدام چیزی را دور مچ دست خود بپوشید ، ارزش آن را دارد که به برخی از گزینه های دیگر توجه کنید. می توانید مچ بند هوشمندی هایی بصورت حلقه یا گردنبند بدست آورید ( Ringly یک حلقه دوست داشتنی را ایجاد می کند). حتی می توانید مچ بند هوشمند هایی را پیدا کنید که فقط به لباس شما چسمچ بند هوشمنده شوند.
اگر می خواهید یک مچ بند هوشمند فعالیت مچ دست داشته باشید ، هنوز برخی از گزینه های سبک عالی در دسترس شما است. چندین دستگاه عالی به نظر می رسند و از طریق مچ بند هوشمندهای قابل تغییر قابل تنظیم هستند. سایر دستگاه ها کم کیفیت هستند و به نظر نمی رسد مچ بند هوشمندی چشمگیر باشند.

نکته دیگر این است که آیا شما می خواهید یک مچ بند هوشمند داشته باشید ، که احتمالاً کمتر به تناسب اندام و بیشتر در حفظ ارتباط شما متمرکز خواهد شد. با این حال ، بسیاری از مدل های جدید ترکیبی از مچ بند هوشمند های بدنسازی و ساعت های هوشمند هستند ، به این معنی که گزینه های بیشتری از همیشه دارید.

همچنین، نگه داشتن راحتی در ذهن! احتمالاً می خواهید آن را 24/7 بپوشید ، بنابراین باید به اندازه کافی راحت باشد که بخوابید و با طول آستین های مختلف و غیره بپوشید. برخی از مچ بند هوشمند های بزرگ برای کسانی که مچ دست کوچکتر دارند یا برای افرادی که آستین بلند دارند ، بسیار ناراحت کننده هستند. دیگران ممکن است فقط نسبت به شما احساس خوبی نداشته باشند. قطعاً در دستگاههایی با سایش طولانی مدت در ذهن داشته باشید.

نمایش دادن
صفحه نمایش بخش مهمی از مچ بند هوشمند تناسب اندام شما است و به خوبی می توانید سبک و کارایی دستگاه های مورد نظر خود را بررسی کنید. نمایشگرها دارای طیف وسیعی از گزینه ها و مشخصات است از جمله:

بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی: راهنمای خرید 2019
دکمه های جانبی
رنگ یا سیاه و سفید
دید در شرایط مختلف نور
اندازه صفحه نمایش
علاوه بر ظاهر صفحه نمایش ، یافتن یک مورد که دارای رابط بصری است ، حائز اهمیت است. هیچ چیز بدتر از هزینه کردن پول برای یک مچ بند هوشمند فانتزی تنها برای مقابله با استفاده از آن وجود ندارد. برخی از دستگاه ها دارای یک منحنی یادگیری شیب دار هستند اما پس از شناختن آن هنوز قابل استفاده هستند ، اما برخی دیگر لمس ، حشره دار یا بسیار پیچیده هستند و به صرفه نیستند. تجربه کاربر کاملاً مهم در لذت شما از دستگاه شما است – در غیر این صورت احتمالاً زودتر از موعد در کشو تمام می شود.

امکانات
از ویژگی های مچ بند هوشمند های بدنسازی می توان به مواردی مانند فعالیت و مچ بند هوشمندی خواب و مانیتور ضربان قلب اشاره کرد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. ویژگی های مچ بند هوشمند های بدنسازی معمولاً تصمیم شما را می گیرد یا می شکند. این ایده خوبی است که در جستجوی اولیه فقط آنچه را که از مچ بند هوشمند تناسب اندام خود می خواهید ایجاد کنید.

بخشی از ویژگی های در نظر گرفته شده همچنین ممکن است شامل داده ها و معیارها باشد. اگر به دنبال مچ بند هوشمندی هستید که نقش مهمی در آموزش ، بهبود سلامتی شما یا برطرف کردن نگرانی هایی از قبیل مشکلات مربوط به وزن یا خواب داشته باشد ، داده ها و مچ بند هوشمندی هایی که با آن همراه هستند باید در لیست شما نسبتاً زیاد باشد.

مربوط به داده ها (و همچنین تجربه کاربر) ، یکی دیگر از ویژگی های مورد علاقه شما بازخورد یا انگیزه است. برخی از مچ بند هوشمند های بدنسازی و برنامه های مرتبط آنها وظیفه بسیار خوبی برای نگه داشتن انگیزه کاربران با اجازه رقابت با سایر کاربران ، ارائه جوایز مجازی یا ارائه کلمات تشویقی دارند. اگر این مورد برای شما جذاب باشد ، مچ بند هوشمندهای زیادی وجود دارند که یک تجربه واقعاً مثبت را برای کاربر ارائه می دهند.

در مرحله بعدی ، برخی از محبوب ترین ویژگی های مچ بند هوشمند های بدنسازی را تجزیه خواهیم کرد.

پیگیری فعالیت
البته مچ بند هوشمندی فعالیت مهمترین قسمت یک مچ بند هوشمند تناسب اندام است. اکثر آنها مراحل اول و مهم را پیگیری می کنند و اگر این اصلی ترین چیزی است که شما می خواهید ، گزینه های بسیار بیشتری دارید. اگر به دنبال مچ بند هوشمندی هستید که بین فعالیت های مختلف تمایز قایل شده و / یا در واقع فعالیت های مختلفی را دنبال می کند ، می خواهید به توانایی های مختلف مچ بند هوشمند توجه ویژه ای داشته باشید.

چند نکته برای درک در مورد مچ بند هوشمندی فعالیت:

بدون GPS ، مراحل ، مسافت و سایر داده های در حال اجرا / راه رفتن / دوچرخه سواری ممکن است کاملاً دقیق نباشد
همه مچ بند هوشمندها پرواز از پله ها را شمارش نمی کنند – اگر این مسئله برای شما مهم است ، مطمئن شوید که دستگاه شما دارای ارتفاع سنج است و آن اطلاعات را وارد می کند
اگر مچ بند هوشمند ضربان قلب را اندازه گیری نکند ، شمارش “کالری سوخته” فقط برآوردی بر اساس مراحل یا حرکت خواهد بود
اگر شناگر هستید ، مطمئن شوید که دستگاه شما ضد آب است و قابلیت مچ بند هوشمندی شنا را دارد

مچ بند هوشمند ها نمی توانند مواردی مانند فشار را اندازه گیری کنند ، بنابراین ، حتی اگر اکثر الگوریتم های شرکت ها با کیفیت عالی باشند ، مچ بند هوشمند شما هرگز قادر نخواهد بود به شما دقیقاً چند کالری را که سوزانده اید بگویید یا حتی بین یک تمرین سخت تر تمایز قائل شوید (مثلاً اجرا بر روی ساحل) در مقابل یک استاندارد (دویدن در جاده). با این حال ، بسیاری از برنامه ها به شما امکان می دهند آن اطلاعات را به روز کنید ، و برخی مچ بند هوشمند ها به شما امکان می دهند این کار را از روی صفحه نمایش (قبل یا بعد از فعالیت) انجام دهید.

بهترین توصیه ای که ما در این گروه داریم این است که مطمئن شوید مچ بند هوشمندی که مورد نظر شماست می تواند فعالیت های مورد نظر خود را پیگیری کند. این که آیا شما می خواهید آن را برای پیگیری تکرارها ، بازی گلف خود ، یا قایقرانی. معمولاً به این دستگاه های چندپاره ای گفته می شود.

مچ بند هوشمندی خواب
اکثر مچ بند هوشمند های بدنسازی پوشیدنی خواب را مچ بند هوشمندی می کنند. با این حال ، آنها می توانند در کیفیت و دقت بسیار متفاوت باشند. اگر مچ بند هوشمندی تناسب اندام برای شما در مچ بند هوشمند تناسب اندام مهم است ، مطمئناً تحقیق در مورد بهترین و دقیق ترین دستگاه ها انجام می شود.

آنچه در مچ بند هوشمند های مختلف مشاهده خواهید کرد این است که برخی ادعا می کنند هنگام خواب می بینید ، در حالی که برخی دیگر از شما می خواهند هنگام خواب به یک دکمه فشار دهید. برخی از آنها بسیار دقیق هستند ، اما بسیاری از آنها باید از طریق برنامه به روز شوند تا بتوانند اطلاعات مناسبی درباره زمان خوابیدن یا بیدار شدن از اطلاعات داشته باشند. بهترین مچ بند هوشمندی خواب با مطالعه ضربان قلب و حرکات شما در ساعاتی که می خوابید ، می تواند مراحل خواب را تعیین کند.

داشتن حس و الگوی خواب و رفتارهای شما بسیار مفید است ، به خصوص اگر تمرکز شما روی سلامت کلی باشد. با این وجود ، اگر اختلال خواب دارید یا مشکوک هستید که ممکن است بیشتر در جریان باشد ، بهتر است برای اطلاعات دقیق تر به پزشک مراجعه کنید یا یک مچ بند هوشمند خواب اختصاصی پیدا کنید.

GPS
اینکه دستگاه دارای GPS باشد یا خیر ، یک عامل مهم برای بسیاری از دارندگان آینده مچ بند هوشمند تناسب اندام است. این می تواند بسیار مفید باشد ، به خصوص برای دوندگان. می توانید مسیرهای خود را پیگیری کنید ، مسیرهای جدید را امتحان کنید و از داده های پیشرفته تری درباره دوچرخه یا دوچرخه سواری خود استفاده کنید.

در مچ بند هوشمند های بدنسازی دو نوع گزینه GPS وجود دارد:

GPS داخلی : دستگاه مجهز به GPS است
GPS مرتبط : دستگاه برای استخراج داده های GPS با تلفن هوشمند شما جفت می شود
ساخته شدن در GPS به این معنی است که لازم نیست تلفن خود را با خود ببرید. با این حال ، اگر می خواهید GPS داشته باشید ، هزینه آن نیز خواهد بود. مچ بند هوشمند های تناسب اندام با قابلیت GPS هزینه قابل توجهی بیشتر دارند – به خصوص در GPS. آنها همچنین تمایل دارند عمر باتری بسیار کمتری داشته باشند.

اگر در حال خرید دستگاه تناسب اندام مجهز به GPS هستید ، حتماً آن دو ویژگی ( ساخته شده در مقابل مرتبط ) را بررسی کنید و عمر باتری را در نظر بگیرید. این امر به ویژه اگر شما یک مسافت طولانی و یا دونده دنباله دار هستید که می خواهید یک وسیله نقلیه GPS داشته باشید که در کل اجرا شود ، اهمیت دارد.

نظارت بر ضربان قلب
در حالی که بسیاری از مچ بند هوشمند های بدنسازی اکنون از HR با استاندارد استفاده می کنند ، اگر این یک ویژگی مهم برای شما باشد ، باید هم دقت مانیتور و هم داده هایی که از آن دریافت می کنید را در نظر بگیرید. نظارت بر ضربان قلب از حسگرهای نوری حاصل می شود که در اصل پالس های خون در رگ های شما را می خوانند. بهترین مچ بند هوشمند های تناسب اندام HR از پیشرفته ترین فن آوری سنسور برخوردار هستند ، اما نظارت بر ضربان قلب – مانند مچ بند هوشمندی خواب – قابل لمس است.

برخی از بهترین راه هایی که از داده های HR در مچ بند هوشمند های مختلف استفاده می شود ، تعیین مواردی مانند VO2 Max و نمره آمادگی قلبی ، میزان استرس و موارد دیگر است. این یک افزودنی عالی برای دستگاه هایی است که برای تمرکز سلامت کامل مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از جدیدترین دستگاه ها می توانند ضربان قلب شما را بسیار دقیق مچ بند هوشمندی کنند. البته ، به یاد داشته باشید که این اطلاعات نباید محل مراجعه به پزشک شما باشد ، همچنین نباید از داده های خود برای ایجاد تغییرات بزرگ در شیوه زندگی بدون مشورت با متخصص پزشکی استفاده کنید.

برنامه
داشتن یک مچ بند هوشمند تناسب اندام به معنای تعامل با برنامه ای به نوعی است ، بنابراین ایده خوبی است که بدانید این برنامه قبل از ارتکاب شما چیست. Fitbit به طور گسترده ای بهترین برنامه های مچ بند هوشمند تناسب اندام محسوب می شود – به طور مداوم بررسی های خوبی می شود و به روزرسانی های منظم را ارائه می دهد. حتی با این وجود ، می تواند اشکال باشد و تعداد زیادی از کاربران نارضایتی از آن را تجربه می کنند. برنامه ای که دوست دارید مطمئناً ذهنی خواهد بود ، اما خواندن بررسی کاربران و امتحان کردن آن در هر زمان ممکن یک حرکت خوب قبل از خرید است.

برخی از افرادی که از مچ بند هوشمند های بدنسازی استفاده می کنند ، همراه با برنامه مچ بند هوشمند خود از برنامه های دیگر استفاده می کنند – MyFitnessPal یک نمونه است – بنابراین اگر علاقه مند به انجام این کار هستید ، قبل از خرید ، سازگاری را بررسی کنید. علاوه بر این ، ممکن است برخی از ویژگی های خاص مورد نظر شما وجود داشته باشد ، مانند گزینه پیگیری مواد غذایی ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که تحقیقات شما به اندازه خواسته ها و نیازهای شما توجه داشته باشد.

ضد آب در مقابل آب
داشتن دستگاه ضد آب ممکن است برای شما مهم باشد ، در این صورت خوب است بدانید که در واقع اسم هایی مانند “ضد آب” یا “مقاومت در برابر آب” چیست. اگر قصد شنا ، دوش گرفتن یا دویدن در باران با مچ بند هوشمند تناسب اندام خود را دارید ، این تعیین اهمیت دارد.

هیچ وسیله ای کاملاً ضد آب نیست. درعوض ، ممکن است دستگاه ها از سطح مقاومت در برابر آب برخوردار باشند و مشخصات دستگاه شما باید دقیقا به شما بگوید که چقدر مقاوم است. این اندازه گیری معمولاً دارای امتیاز ATM است ، بنابراین مچ بند هوشمند هایی را می بینید که مانند “5 دستگاه خودپرداز” ذکر شده اند ، اما ممکن است در متر نیز توضیح داده شود: “مقاوم در برابر آب تا 50 متر”. این رتبه بندی ها دقیقاً یکسان است.

وقتی صحبت از رتبه بندی آب می شود ، تعداد بالاتر همیشه بهتر است. این امتیاز از 5 ATM / 50M بدین معنی است که اگر دستگاه در حرکت نباشید ، دستگاه در برابر آب تا 50 متر زیر سطح مقاومت خواهد کرد . بنابراین ، اگر یک مچ بند هوشمند تناسب اندام می خواهید که بتواند به طور کامل زیر آب شود و بتوانید با آن لاغر شوید و متاسف نیستید ، حداقل 10ATM می خواهید ایمن باشد. (بله ، شما می توانید با یک دستگاه 5ATM / 50M شنا کنید اما توصیه می کنیم بالاتر بروید.)

در اینجا چند دستورالعمل کلی برای رتبه بندی آب آمده است:

1 دستگاه خودپرداز / 10 متر: مقاومت در برابر پاشش / باران
3 دستگاه خودپرداز / 30 متر: مقاوم در برابر پاشش / باران؛ دوش سریع باشه
5 دستگاه خودپرداز / 50 متر: پاشش / باران مقاوم در برابر؛ دوش گرفتن و غوطه وری تصادفی اشکالی ندارد؛ سبک ، سطح شنا خوب است
10 دستگاه خودپرداز / 100 متر: پاشش / باران مقاوم در برابر؛ خوب برای دوش گرفتن و شنا
باتری + شارژ
عمر باتری مچ بند هوشمند تناسب اندام شما به ویژگی های آن بستگی زیادی خواهد داشت. به عنوان مثال ، دستگاه های دارای GPS معمولاً عمر باتری بسیار کوتاه تری دارند و باید بارها و بارها آن را شارژ کنید. بسیاری از مچ بند هوشمند های بدنسازی 4-5 روز با یک بار هزینه ادامه می دهند. هنوز دیگران از باتری های استاندارد CR2032 استفاده می کنند و فقط باید هر چند ماه یکبار تغییر کنند. هنگام تصمیم گیری ، زمان شارژ را نیز در نظر بگیرید.

اطلاعیه
هنگامی که نوتیفیکیشن های مربوط به دستگاه شما به میان می آید ، دو نوع وجود دارد که ممکن است در نظر بگیرید: اعلان های هوشمند از طریق تلفن شما (متن ها ، تماس های از دست رفته ، برنامه ها و غیره) و اعلان های غیرفعال یا هشدار. بسیاری از مچ بند هوشمند های بدنسازی امروز خط بین مچ بند هوشمند و مچ بند هوشمند تناسب اندام را محو می کنند ، بنابراین دستگاه های زیادی می توانند شما را متصل کنند. نکته جالب در مورد این نوع دستگاه ها این است که دلیل دیگری برای ترک تلفن هنگام کار در خانه است.

یادآوری های غیرفعال بودن یا زنگ های خاموش اضافی می توانند برای کمک به شما در مسیر ماندن بسیار مفید باشند. برخی از دستگاههایی که انواع مختلفی از اعلان ها را ارائه می دهند نیز به شما امکان می دهند هشدارهایی را تنظیم کنید تا به شما یادآوری شود که در جایی هستید ، داروها مصرف کنید یا در فواصل مختلف حرکت کنید. در این دسته از گزینه های زیادی وجود دارد ، بنابراین ارزش این را دارد که یادآوری یا هشدار دهنده برای شما مهم باشد را بررسی کنید.

 1. شارژ Fitbit 2
  ما عاشق علاقه زیادی به Fitbit Charge 2. قیمت مقرون به صرفه است ، عالی به نظر می رسد ، و از ویژگی های مفید آن مربا است. این شرکت از نظر داوران و مشتریان به طور مرتب امتیازات خوبی کسب کرده است (به هزاران بررسی 5 ستاره در آمازون مراجعه کنید) ، و بسیاری آن را بهترین محصول Fitbit تا به امروز می دانند. ما از وسایل اضافی مانند نفس کشیدن عاشق استفاده می کنیم. لوازم جانبی فوق العاده نیز هستند.

بیشتر بخوانید:

بررسی کامل ما در مورد Charge 2 را در اینجا پیدا کنید
ببینید چطور در برابر Alta HR جمع می شود
اکنون برای شارژ 2 خرید کنید
لازم به ذکر

Charge در اکتبر امسال با نسخه تازه اعلام شده Charge 3 به روز می شود! تمام ویژگی های Charge 2 را به علاوه مقاومت در برابر آب و طراحی و ویژگی های به روز شده دریافت کنید. آن را بررسی کنید و از قبل اینجا را تنظیم کنید .

مشاهده قیمت

 1. Garmin Vivosmart 3
  Vivosmart 3 سریعترین مچ بند هوشمند تناسب اندام در آنجا نیست ، اما یک دستگاه محکم است که ترفندهای بسیار جالبی دارد. قابلیت مچ بند هوشمندی استرس در این مچ بند هوشمند فوق العاده است و در کل بسیار عالی عمل می کند تا به شما در تمرکز بر سلامتی کلی کمک کند. همچنین در برابر 50 متر در برابر آب مقاوم بوده و تکرارها و مجموعه هایی برای وزنه برداری را شمارش می کند. این ویژگی های بهداشتی جامع ، آن را برای گزینه های جدیدی برای مچ بند هوشمند های بدنسازی که می خواهند به سمت یک سبک زندگی کلی سالم تر کار کنند ، گزینه ای عالی است.

بیشتر بخوانید:

یک بررسی کامل از Vivosmart 3 را اینجا ببینید
ببینید چطور در برابر Fitbit Charge 2 جمع می شود
قیمت فعلی Vivosmart 3 را مشاهده کنید
مشاهده قیمت

 1. Garmin Vivoactive HR
  Vivoactive HR یک ساعت تناسب اندام هوشمند فوق العاده است که یک تن مچ بند هوشمندی را انجام می دهد که سایر دستگاه ها این کار را نمی کنند. البته شنا را دنبال می کند ، اما گلف را نیز دنبال می کند – که بسیاری از مچ بند هوشمند ها این کار را نمی کنند. این همچنین شامل GPS Garmin ، نظارت بر ضربان قلب ، و

مقدار زیادی از اطلاعیه ها و داده ها. و ، این یک باتری طولانی مدت (حداکثر 8 روز!) دارد.

بیشتر بخوانید:

بررسی کامل ما در مورد HR Vivoactive را بخوانید
نحوه مقایسه آن با Fitbit Blaze را بررسی کنید
هم اکنون برای Garmin Vivoactive HR خریداری کنید

مشاهده قیمت

 1. Xiaomi Mi Band 2
  مچ بند هوشمند های بدنسازی ارزان قیمت می توانند یک رپ بسیار بد را بدست آورند. بنابراین ، ممکن است جای تعجب داشته باشد ، اما در واقع چندین مچ بند هوشمند بدنسازی در رده زیر 50 دلار وجود دارد. بسیاری از آنها ، مانند Mi Band 2 ، در واقع دستگاه های بسیار محکمی هستند. Mi Band 2 کار را انجام می دهد: مراحل ، خواب و ضربان قلب را مچ بند هوشمندی می کند. این باتری با ماندگاری طولانی است و در برابر آب IP67 مقاوم است (در واقع ضد پاشش). برخی از اعلان ها و زنگ های هشدار را ارائه می دهد و پوشیدن آن راحت است. با توجه به قیمت ، گزینه مناسبی برای افراد با بودجه یا کسانی است که فقط می خواهند برخی از داده های اساسی در مورد رفتارها و سلامتی خود را داشته باشند.

گزینه های دیگر زیر 50 دلار:

فلش نادرست
مشاهده قیمت

5- گارمین پیشرو 935
Garmin برای GPS شناخته شده است ، بنابراین جای تعجب ندارد که بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام GPS از آنها بدست می آید. در حقیقت ، اگر دستگاه GPS خوبی را می خواهید ، با هیچ یک از مچ بند هوشمند های Garmin اشتباه نمی توانید. ما Forerunner 935 را انتخاب کردیم زیرا این یک مچ بند هوشمند تناسب اندام برتر است. مطمئناً شما مبلغ بیشتری را پرداخت خواهید کرد ، اما این موضوع همه را دارد: مچ بند هوشمندی ورزشی و فعالیتی عالی ، نظارت دقیق HR ، اعلان های هوشمند و موارد دیگر. Forerunner 935 بطور اختصاصی برای دونده های f یا triathletes و marathon طراحی شده است ، بنابراین هر آنچه که ورزشکاران جدی برای آموزش و بهبود نیاز دارند ، دارد.

مشاهده قیمت