چگونه نقره کلوئیدی کمک به درمان کاهش?

[ad_1]

ما باید در ابتدا به بررسی چگونگی عملکرد بدن در یک راه طبیعی است. شما ممکن است آگاه باشید که بدن خود را میریزد تمام آن پوست هر 8 تا 30 روز و جایگزین آن را با سلول های پوست جدید. این فرایند ممکن است شتاب طولانی مدت قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید و بسیاری از شما را پوست کنده ورقه های پوست به جای تکه های کوچک (این تکه های حساب برای 80 ٪ از گرد و غبار خانگی!) خون ساخته شده است از سه جزء اصلی; سلول های قرمز خون که حامل اکسیژن و مواد مغذی به تمام نقاط اینها به نام گلبولهای قرمز; سلول های سفید خون که در مبارزه با عفونت به نام لکوسیت; پلاکت ها که یک لخته شدن عامل به نام thrombocytes و پروتئین های مختلف و مواد شیمیایی انجام شده در پلاسما.

در مورد اتفاقی تروما مانند یک برش یا سوختگی بدن واکنش نشان می دهد فورا با کاهش جریان خون به اندام ها به منظور جلوگیری از بیش از حد از دست دادن خون. این اثر ساخت تلفات احساس ضعف همان اثر مشاهده شده در شهود است که بدن واکنش نشان می دهد به همان شیوه. بدن پس از آن مجموعه در مورد تاثیر یک تعمیر عجله سلول های سفید خون و پلاکت ها به سایت برای جلوگیری از عفونت و جلوگیری از جریان خون به لخته شدن خون تشکیل یک زخم. هر گونه سموم تشکیل شده توسط تروما حذف و انجام دور. در مواردی ممکن است به کاهش بیش از حد شدید برای بدن به تعمیر و در این موارد بخیه ممکن است لازم باشد. هنگامی که زخم قطره مدتی بعد ضعف زخم ممکن است مشاهده شود. زیر پوست تعمیرات در حال حاضر گرفته شده, آب بندی و برش.

این است که در آن کلوئیدی نقره ای در می آید. در کتاب خود, بدن, برق, Dr. Robert O. Becker گزارش می دهد که کاربرد و مصرف نقره کلوئیدی تسریع فرایند درمان حدود 50 درصد است و اثر مثبت در پیشگیری از عفونت است. بعلاوه او مشاهده کرد که با استفاده از نقره در بدن نه تنها ارائه جایگزینی سلول های به جای کسانی که آسیب دیده اما همچنین برای هر سلول تولید غیر منتظره ای تخصصی همراه بود و همچنین تشکیل علاوه تکراری سلول به سلول طبیعی تقسیم شده است.

این “تخصصی” همراه بود و پس از آن قادر به عمل به عنوان سلول های بنیادی است که می توان به هر نوع سلول های بدن و, سفر به جایی که مورد نیاز است.در نتیجه این امر نه تنها تکراری و ترمیم بافت پوست, اما همچنین می تواند در بازسازی عضلات آسیب دیده و همچنین. او اشاره کرد که کاهش در تولید بافت اسکار و کاهش گودی اثر در سایت. ممکن است که نقره کلوئیدی به حال در برخی از راه تحریک DNA برای تولید این نوع سلول ها به عنوان یک راه را به سرعت در حال ترویج تعمیر آسیب دیده منطقه است. همچنین مشخص شد که استفاده از میله های نقره ای پوست و عبور یک جریان الکتریکی از طریق آنها تا به حال اثرات مشابه.

هر نتیجه گیری کشیده شده است و این یک واقعیت است که کلوئیدی نقره شناخته شده است ضد عفونی کننده و عامل ضد باکتری است که غیر محرک و کاملا امن برای استفاده موضعی و باید بخشی از همه این کیت کمک های اولیه.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>