چه خشک سحر و چگونه کار می کند ؟

[ad_1]

هنگامی که ساختمان های بلند ساخته شده برای اهداف تجاری ملاحظات ایمنی عوامل مهم است که باید در اولویت اول دولت است. اقدامات ایمنی گرفته شده را به حساب پس از کار بر روی چه خطر از دست دادن می تواند حذف شود و به حداقل برسد در هر فاجعه است. آتش است بیشتر اتفاق می افتد حادثه رخ می دهد که در ساختمان. حوادث رخ می دهد گاهی اوقات به دلیل اتصال کوتاه و گاهی به دلیل نشت گاز. که چرا سازمان باید بیشتر اقدامات پیشگیرانه در این زمینه است. در میان بسیاری از اقدامات پیشگیرانه خشک risers یکی از اجزای مهم برای آتش خاموش. بخش آتش در ساختمان ها استفاده از آن به طور گسترده به دلیل آن است که موثر و کارآمد ترین راه برای کنترل آتش است.

خشک Riser های شیرآلات و لوله-کار که تسهیل خدمات امداد و نجات به توزیع آب در طبقه فوقانی یک ساختمان در یک رویداد از آتش است. خشک سحر است که معمولا مورد نیاز که در آن در هر طبقه بیش از هجده متر بالاتر از سطح زمین. در یک خشک برخیزنده سیستم لوله موازی اجرا می شود از طریق ساختمان با رسانه ها در هر طبقه. اصلی ورودی است که به طور معمول واقع در طبقه همکف از کجا آتش نشانی متصل خود را تامین آب در این رویداد از آتش است.

شرکت های حرفه ای در دسترس هستند در انگلستان برای خشک سحر نگهداری و نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری. این چیزهایی که واقعا مهم هستند و نیاز به توجه مناسب و مراقبت زیرا در شرایط اضطراری این اقدامات واقعا مفید هستند.

در بریتانیا این مسئولیت صاحب ملک و ساختمان دولت به تضمین می کنند که خشک برخیزنده سیستم تست شده است حداقل یک بار در سال. این است که در انطباق با استانداردهای بریتانیا BS9990/2006 و اگر کسی نمی مطابق با این مقررات مجازات های جدی ممکن است تحمیل شود.

چگونه کار می کند ؟

در یک خشک برخیزنده سیستم لوله خشک آتش سیستم بارانی استفاده می شود که در آن لوله های پر شده از هوای فشرده به جای آب است. این تحت فشار هوا دارای کنترل از راه دور دریچه شناخته شده به عنوان یک لوله خشک شیر در یک موقعیت بسته. این لوله خشک شیر واقع شده است در یک فضای گرم و آن را متوقف می شود و از ورود آب به لوله تا زمانی که آتش باعث می شود یک یا چند آبپاش به کار گیرند. وقتی این اتفاق می افتد هوا فرار و لوله خشک شیر خروجی آب وارد لوله و sprinkles بر روی آتش برای خاموش کردن و جلوگیری از گسترش آن.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>