چمدان ایرانی در بازار برای فروش زیاد


با سرمایه گذاری در موارد مناسب با راهنمای خریدار چمدان ما ، تعطیلات خود را به یک پرواز آغاز کنید.
توسط تیم موسسه خانه داری خوب
20/10/2014
تصویر
با وجود همه هیجان و استرس هایی که امروز با مسافرت روبرو هستید ، می خواهید یک تکه چمدان را داشته باشید که قابل اعتماد ، عملی و آسان برای آن باشد – و هوشمندانه نیز خوب خواهد بود! بنابراین با سرمایه گذاری در موارد مناسب ، تعطیلات خود را به یک پرواز آغاز کنید.

چمدان ایرانی
قبل از اینکه بیش از پیش با طراحان چمدان های فروش زیاد اغوا نشوید ، ابتدا درباره کاربردها فکر کنید. اگر قصد دارید با اتومبیل خود به فرودگاه سفر کنید ، چمدان چقدر به راحتی در صندوق عقب جای می گیرد؟ و چقدر راحت می توان آن را دور زد؟ اگرچه اکنون بیشتر چمدان ها دارای چرخ هستند ، اما همیشه آن قفسه چمدان بالا در اتوبوس فرودگاه وجود دارد که هنگام خستگی از یک پرواز طولانی باید هدف خود را بدست آورید. اگر قصد جدال دارید ، به دنبال گزینه سبک وزن باشید. اگر قصد دارید چمدان خود را نگه دارید ، هیچ کنترلی در مورد نحوه رسیدگی آن نخواهید داشت و لازم است در هنگام برخورد با برخی سختگیری ها و برخورد سخت با آن بایستید. بنابراین شما می خواهید به دنبال اثری از چمدان باشید که در امان بماند و در هنگام ترشح از بین نرود.

اگر به دنبال خرید بودجه هستید ، ممکن است مجبور شوید کمی در مورد دوام و مقاومت در برابر آب سازش کنید. اگر می توانید ، چند سبک را در فروشگاه امتحان کنید. شما به همان شکلی که بسته بندی شده باشد احساس نمی کنید ، اما می توانید ببینید که دسته با قد شما چقدر مناسب است و چقدر راحت است. محدودیت وزن چمدان های بررسی شده حدود 20 کیلوگرم و وزن مرده یک چمدان متوسط ​​استاندارد حدود 5 کیلوگرم است ، بنابراین این سبک را بررسی کنید ، به هر سبک دیگری که می خواهید بروید. بخاطر داشته باشید که کمک هزینه ها از هواپیمایی تا هواپیمایی متفاوت است و در معرض تغییر هستند ، بنابراین همیشه بهتر است که وب سایت هواپیمایی خود را نزدیک به زمانی که سفر می کنید بخاطر کمک هزینه اضافی چمدان خود ، بررسی کنید. یک راه برای بررسی اینکه چمدان شما چقدر وزن دارد ایستادن روی مقیاس حمام شما بدون کیس شماست و سپس دوباره نگه دارید تا چمدان خود را نگه دارید.

نحوه انتخاب چمدان مناسب برای سفر خود
چمدان های سفت و سخت
یک چمدان سفت و سخت از اصطلاحاتی است که برای توصیف نمای بیرونی سفت و سخت استفاده می شود که معمولاً از پلاستیک ساخته شده از پلاستیک یا پلاستیک ABS ساخته می شود.

وقتی در نظر بگیرید که از پلی پروپیلن برای ساخت ضربه گیر اتومبیل استفاده می شود و ABS پلاستیک مورد استفاده در ساخت کلاه ایمنی است ، می توانید درک کنید که چرا از این دست در ساخت چمدان ها بسیار استفاده می شود. اگر برخی از چمدانهای براق و شیک را مشاهده کرده اید که اکنون در رنگین کمان از رنگ های روشن و فلز موجود است ، غالباً با رنگ مشکی و درخشندگی بالا ، معمولاً در ABS ساخته می شوند. آنها هزینه بیشتری برای تولید دارند که این قیمت عمده را به آنها می دهد.

اگر مسافر هوایی مکرر هستید ، یک چمدان سفت و سخت در برابر چمدانهای معمولی خشن و قابل تحمل مقاومت می کند و دمای شدید در نگه داشتن هواپیما را تحمل می کند. آنها سبک تر از آنچه تصور می کنید ، با مقدار زیادی “می دهند” ، و استقامت سخت را با زرق و برق و سبک مخلوط می کنند. به طور کلی ، آنها جیب داخلی کمتری دارند و هیچ کدام در خارج نیست.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

چمدان های نرم
چمدان های یک طرفه هنوز هم بسیار محبوب ، معمولاً قابل گسترش هستند ، در صورت نیاز به شما ظرفیت بیشتری را افزایش می دهد. ذخیره سازی آسان و اغلب ارزان تر از موارد سخت ، باید در نظر داشته باشید که بعضی از آنها نسبت به بقیه مقاوم در برابر آب کمتری هستند و محافظت کمتری در برابر آسیب به مواد شکننده دارند.

از جنس پلی استر ، نایلون یا ترکیبی از هر دو ، پارچه کیسه‌ای از جنس نرم به صورت دنیر درجه بندی شده است ، بنابراین اگر به دنبال یک مورد کیفی هستید که ضخیم تر و بادوام تر باشد ، یک دنیر بالاتر را انتخاب کنید. پاره شدن بیشتر پارچه ها دشوار است و دارای روکش PVC ضد آب در قسمت داخلی است.

برخی از افراد همچنین بی نظیر تعداد بیشماری از جیب های زیپ شده را که معمولاً در این نوع موارد وجود دارد ، دوست دارند تا وسایل خود را به صورت سازمان یافته و نزدیک نگه دارند.

چمدان
چمدان های کابین – که به عنوان کیسه های پرواز نیز شناخته می شود – گزینه ای است که به طور فزاینده ای برای افرادی که در سفرهای کوتاه که می خواهند از تأخیرهای طولانی در چرخ دستی های چمدانی اجتناب کنند ، دور می شوند ، بسیار محبوب است.

بیشتر خطوط هوایی به ازای هر مسافر یک قطعه چمدان کابین اجازه می دهد. کمک هزینه اندازه متفاوت است ، بنابراین هواپیمایی را که با آن سفر می کنید بررسی کنید ، اما به طور کلی یک قطعه بزرگتر از 50 40 40 20 20 سانتی متر از جمله دستگیره ها و چرخ ها نباید تضمین کند که چمدان شما می تواند با شما در کابین سفر کند.

این کیف ها دارای تعدادی جیب دستی هستند که برای نگه داشتن گذرنامه و سایر موارد ضروری در دست شما مفید است.

چیزهایی که باید در نظر بگیرند
قفل یا قفل داخلی با عملکرد TSA
قفل قفل در هر کجا که سفر کنید ضروری است ، اما عملکردی با TSA (اداره امنیت حمل و نقل) برای کلیه مسافران به ایالات متحده ضروری است. قفل های چمدانی که توسط TSA تصویب شده است ، دارای یک کلید اصلی جهانی هستند و نماد قرمز TSA را نشان می دهند. TSA قبل از قرار دادن آن در هواپیما ، هر قطعه چمدان را به نمایش می گذارد و با اختیار خود قطعات چمدان تصادفی را باز می کند. فقط TSA یک کپی از این کلید اصلی دارد ، و اگر این نوع قفل را روی چمدان خود نداشته باشید ، کارکنان آن برای دستیابی به دسترسی ، قفل موجود را خراب می کنند.

دسته
با دو دسته یک مورد بزرگتر را جستجو کنید – یکی در قسمت بالا و دیگری در کنار. همه طرح ها از آنها برخوردار نیستند ، اما داشتن دو دستگیره انعطاف پذیری اضافی را که می خواهید هنگام چرخیدن یک چرخ فلک متحرک ، حرکت دادن آن به مقیاس چمدان های فرودگاه یا قفسه چمدان در اتوبوس یا قطار ، فراهم کنید.

بیشتر دسته های بالایی تلسکوپی هستند و دارای دسته قابل جمع شدن هستند که در صورت عدم استفاده می توان به پایین فشار داد.

چرخ ها
دارایی دیگر برای آسانتر کردن زندگی ، بیشتر چمدان ها با دو یا چهار چرخ همراه هستند. چهار چرخ ، که گاهی اوقات به عنوان چمدان اسپینر نیز گفته می شود ، به این معنی است که لازم نیست قبل از کشیدن چمدان ، چمدان را کج کنید و می توانید آن را به جای پشت چرخ بکشید. بالابرها معمولاً دارای دو چرخ بزرگتر هستند و راحت تر می توانید از کنار آن بکشید ، هرچند که چهار چرخ متحرک از بین نمی رود و فشار بیشتری را از شانه های شما می گیرد.

اطلاعات بیشتر از GHI
راهنمای خرید توستر راهنمای خرید
جاروبرقی راهنمای خرید
کتری راهنمای خرید کتری

بعدی را تماشا کنید
آهسته بره برقی Tagine

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>