چرا از شیشه شیر فیلیپس اونت استفاده کنیم؟

شیشه شیر چون در تغذیه کودک نقش دارد باید درست و مناسب انتخاب شود چون انتخاب اشتباه آن موجب کاسته شدن از ارزش غذایی شیر نوزاد و عوارض دیگر خواهد شد. کودک برای تغذیه نیاز به شیشه شیر دارد چرا که قادر به نوشیدن نیست و فقط می تواند مایعاتی همچون شیر را بمکد.

یک برند معروف و هوشمند به نام اونت در سراسر جهان وجود دارد که شیشه شیر های تولیدی آن کمترین عوارض را برای نوزادان دارد. با انتخاب این شیشه شیر شما شاهد مشکلاتی چون مشکل گوارشی و کولیک معده نخواهید بود. در اکثر موارد پیشنهاد پزشکان متخصص هم شیشه شیر اونت خواهد بود چرا که هم آنتی کولیک است و هم مزایای دیگری دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 

ffcvmjehry7t3r63yhbdx gvzmnnnnnncsdlslwwslkwef تاثیر شیشه شیر ها در سلامت کودک به چه صورت است؟ + معرفی شیشه شیر اونت

 

ذکر چند نمونه از مزیت های شیشه شیر اونت؛

شیشه شیر های برند اونت یکی از بهترین و مناسب ترین شیشه شیرها در بازار هستند که به دلیل برخورداری از ویژگی هایی همچون برخورداری از قابلیت آنتی کولیک، برخورداری از سری مناسب و سیلیکونی که شباهت بسیار زیادی به سینه مادر دارد و…. در دسته محبوب ترین شیشه شیر های موجود در بازار قرار می گیرد که در ادامه قصد داریم اطلاعات کامل تری در خصوص شیشه شیر اونت، مزایا و ویژگی های مصرف آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

یک مزیت بسیار مهم این شیشه شیر ها که پیش هم عنوان کردیم خاصیت آنتی کولیک بودن است. ترکیب شیر با هوا موجب نفخ و دل درد در نوزادان می شود. نوزاد چه شیر را از سینه مادر بخورد چه از شیشه شیر، مقداری هوا را وارد دهان خود می کند و چون سیستم گوارشی او هنوز ضعیف است، نمی تواند هوا را از طریق دهان خارج کند در نتیجه دچار کولیک معده می شود اما برند فیلیپس اونت جوری شیشه شیرها را ساخته که میزان هوای وارد شده به معده بسیار ناچیز در حد صفر باشد.

یک نمونه دیگر از فواید این شیشه شیر ها می توان به طراحی آرگونومیک آن ها اشاره نمودند. شیشه شیر ها جوری ساخته می شوند که کودک به راحتی بتواند آن را در دست بگیرد.

مزیت مهم دیگر شیشه شیر فیلیپس اونت طراحی سر شیشه هایی از جنس سیلیکون است. سیلیکون درجه یک مواد مضری ندارد که بخواهد از ارزش غذایی شیر کم کند. همچنین مقاومت بیشتری در برابر پاره شدن دارد و راه خروج بهتری برای شیر در آن قرار داده شده است. در گذشته سر شیشه ها به راحتی پاره می شدند چون کودکان فک قوی دارند و جنس سر شیشه ها از پلاستیک ضعیف بود.

مشکل دیگر سر شیشه ها این بود که چون شبیه به سینه مادر نبودند کودک اگر کمی حساس بود آن ها را پس می زد اما برند فیلیپس اونت طوری سر شیشه را طراحی کرد که مشابه سینه مادر شود و کودک تفاوت زیادی را احساس نکند.

شیشه شیر فیلیپس اونت به چه صورت قیمت گذاری می شوند؟

این شیشه شیر ها بر اساس دو عامل در قیمت متفاوت هستید. یکی سایز شیشه شیر و دیگری جنس آن است.

شیشه شیر ها معمولا در دو مدل طلقی و پیرکس وارد بازار می شوند که قانوناً مدل پیرکس گران تر از مدل طلقی خواهد بود.