چت|چت روم | گپ در گوشی

طول عمر
انجمن ها تمایل دارند که از ماندگاری بیشتری نسبت به چت روم فارسی های گفتگو برخوردار باشند زیرا محتوای انجمن ها توسط موتورهای جستجو بایگانی و خزیده می شوند. انجمن ها معمولاً از ویژگی جستجوی یکپارچه ای برخوردار هستند که از طریق آن می توانید موضوعات یا پستهایی را بر اساس کلمات کلیدی یا نام کاربر پیدا کنید ، که با چت روم فارسی های گپ امکان پذیر نیست. ناظران تمایل دارند موضوعات انجمن را که مدت طولانی غیرفعال بوده است ، ببندند ، اما برخلاف چت روم فارسیهای گفتگو که همیشه چت روم فارسی های چت روم فارسی در دسترس نیست ،چت روم فارسی دختر پسر نگین اطلاعات هنوز برای مراجعات بعدی بایگانی شده اند.

انجمن
برای جلوگیری از ارسال هرزنامه ها ، انجمن ها معمولاً نیاز به ثبت نام با آدرس ایمیل معتبر دارند. این تضمین می کند که افرادی که در این انجمن ارسال می کنند علاقه واقعی به موضوعات دارند. کاربرانی که از قوانین پیروی نمی کنند می توانند توسط ناظران به حالت تعلیق درآیند یا ممنوع شوند. کاربران انجمن همچنین به طور مرتب موضوعات مورد علاقه خود را بررسی می کنند تا ببینند آیا پیشرفت های جدیدی وجود دارد یا خیر. بسته به میزان جالب بودن بحث فعلی ، کاربران چت روم فارسی تمایل دارند که بیایند و بروند. بیشتر انجمن ها تعداد ارسال کاربر ، تاریخ ثبت نام و امضا را با پست های وی نمایش می دهند ، که می تواند به احساس جامعه بیشتر از آنچه که از چت روم فارسیهای گپ در دسترس است کمک کند.

فن آوری
در حالی که انجمن ها به عنوان وب سایت های معمولی در مرورگر شما نمایش داده می شوند ، چت روم فارسی های گپ اغلب نیاز به نصب افزونه مرورگر ، افزونه یا نرم افزار شخص ثالث مانند Java یا Flash دارند. این همچنین بدان معنی است که برخی از چت روم فارسی های گفتگو از استفاده از میکروفون یا وب کم برای گپ زدن با کاربران دیگر پشتیبانی می کنند ، که در انجمن ها امکان پذیر نیست. متن نمایش داده شده در چت روم فارسی های گفتگو به طور مداوم با ارسال های جدید تازه می شود و در صورت اضافه شدن به صورت خودکار ظاهر می شود. در انجمن ها باید صفحه مرورگر خود را برای دیدن ارسال های جدید تازه کنید. انجمن ها اغلب به کاربران امکان ارسال تصاویر و پیوست ها را می دهند ، عملکردی که توسط همه چت روم فارسی های گپ پشتیبانی نمی شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>