ویزای کار استرالیا و وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا:

برای مهاجرت به استرالیا راه ها و روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از این روش ها گرفتن ویزای کار استرالیا است که در این مقاله در مورد شرایط اخذ آن و انواع گوناگون ویزای کاری و قوانین مهاجرت به استرالیا و مشاغل مورد نیاز کشور استرالیا می پردازیم. بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا برای اینکار ابتدا با توضیحی مختصر در مورد کشور استرالیا شروع به کار می کنیم, این کشور در قاره اقیانوسیه قرار گرفته است و جزء کشورهای تحت نظر انگلیس می باشد و ششمین کشور از لحاظ وسعت در کل جهان به حساب می آید. مرکز کشور استرالیا شهر کانبرا بوده و از شهرهای معروف آن سیدنی و ملبورن و پرث می باشد. کشور استرالیا مرز خاکی ندارد و از طرف شرق با اقیانوس آرام و از از طرف غرب با اقیانوس هند و از طرف جنوب نیز با اقیانوس منجمد شمالی متصل است. زبان رسمی این کشور انگلیسی بوده و واحد پول آن دلار می باشد. این کشور به عنوان کوچکترین قاره در جهان محسوب می شود و برای همین علت یک کشور وسیع و پهناور به شمار می آید و به همین علت است که از جمعیت زیادی برخوردار است.

برای مهاجرت به استرالیا ویزاهای گوناگونی وجود دارد که ویزای کار استرالیا از محبوب ترین ویزاها جهت گرفتن ویزای دائم می باشد. در همین راستا دولت استرالیا برای جذب نیروی ماهر سیاست هایی در نظر گرفته است. برای مهاجرت به استرالیا در صورت استفاده از ویزای کار برای فرد متقاضی می تواند موجب ایجاد فرصت های شغلی و شرایط زندگی بهتر و مسیر مهاجرت را فراهم کند. ویزای کار دارای دو نوع اقامت برای افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارد به دو صورت دائم و موقت است.  که هر دوی این ها دارای ساب کلاس های متفاوتی می باشد. ویزای کاری اقامت موقت برای مهاجرت به استرالیا دارای انواع گوناگون است که به شرح زیر است:

 • ویزای کار موقت برای افراد دارای تخصص و کارکنان بسیار ماهر
 • ویزای کار موقت برای بعضی از فارغ التحصیل های دانشگاه های ویژه
 • ویزای کار موقت برای فارغ التحصیل های بین المللی در دانشگاه های استرالیا
 • ویزای برای اسپانسرهای فامیل ها و یا اسپانسر برای حضور در منطقه های کم جمعیت

مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا انواع اقامت های دائم به صورت زیر است:

 • اقامت دائم برای متقاضیانی که اسپانسر شغلی در استرالیا دارند
 • اقامت دائم برای حمایت کارفرمایان از کارکنان در منطقه های کم جمعیت
 • اقامت دائم برای افراد ماهر و متخصص
 • اقامت دائم برای افراد متخصص و ماهر با اسپانسر ایالتی
 • برای مهاجرت به استرالیا یکی از ویزاهایی که دارای محبوبیت بیشتری در بین متقاضیان است ویزای اقامت دائم برای افراد ماهر و متخصص است که متقاضی می تواند در همان لحظه اقامت دائم  این کشور را نیز دریافت کند. از دیگر مزایای این ویزا علاوه بر دریافت اقامت دائم از طریق این ویزا می توان به عدم محدودیت شهری و یا ایالتی در این کشور اشاره کرد و بر همین اساس فرد متقاضی به راحتی و آزادانه می تواند در شهری که مورد نظرشان است کار و یا زندگی کنند.
 • شرایط اقامت موقت  و دریافت ویزای برای اسپانسر اقوام و یا اسپانسرهایی برای حضور در منطقه های کم جمعیت برای مهاجرت به استرالیا به این صورت است که این ویزا به نیروهای ماهر خود این امکان را می دهد تا با خانواده ی خود در منطقه های خاص از استرالیا اقامت داشته باشند. این ویزا به صورت پنج ساله است و افرادی که این ویزا را دارند می توانند بعد از گذشت سه سال برای دریافت ویزای اقامت دائم درخواست کنند. برای دریافت این ویزا و مهاجرت به استرالیا فرد متقاضی بایستی از طرف یک آژانس ایالتی یا دولتی و یا این که از طرف یکی از افراد خانواده ی خود که در منطقه ای از استرالیا اقامت دارند دعوت نامه داشته باشند.
 • شرایط دریافت ویزای دائم برای متقاضیانی که اسپانسر شغلی در استرالیا دارند باید به وسیله ی کارفرمایی در این کشور مورد حمایت قرار بگیرند و با شرایط دریافت این ویزا به شرح زیر است:
 • باید شغل شما در لیست شغل های مورد نیاز باشد
 • باید مدرک آیلتس شما با نمره ی 6 باشد
 • حداکثر سن 45 برای اقامت دائم
 • حداقل سن برای اقامت موقت 50 می باشد

2 مهاجرت به استرالیا

بهترین وکیل مهاجرت استرالیا

با توجه به درخواست های بالا برای مهاجرت دفاتر بسیاری برای مهاجرت ایجاد شده است و همه به نوعی خود را وکیل مهاجرت می نامند. تصمیم مهاجرت شما بسیاری مهم می باشد و تاثیر مستقیمی در آینده شما دارد از این رو در انتخاب وکیل خود بسیار دقت کنید مشاور و وکیل مهاجرت استرالیا می تواند بهترین انتخاب را به شما نشان دهد اگر مورد تلیید اداره مهاجرت استرالیا و سازمان مارا استرالیا باشد.