هومیوپاتی برای درمان وزوز گوش – ثابت موفقیت است ؟

[ad_1]

هومیوپاتی به عنوان یک نظریه است که بیماری می تواند درمان شود با خوردن دوز دقیقه از مواد مخدر است که می تواند علائم مشابه این بیماری در یک فرد بالغ سالم. این نظریه برخی از پایه های ثابت در علم پزشکی به نام واکسیناسیون. اما آیا هر علمی پایه به عنوان یک هومیوپاتی برای درمان وزوز گوش?

شبیه به ساختن سیستم ایمنی بدن با دادن غیر فعال دوز از بیماری خود هومیوپاتی قابل ملاحظه ای مانند عمل مدرن واکسن برای یک بار فاجعه بار بیماری ها مانند فلج اطفال و کزاز و آبله.

Allergists استفاده از یک فرم از هومیوپاتی به تسکین مبتلایان به آلرژی مزمن – در واقع تزریق به بیمار خون دقیقه مقادیر حساسیت زا که باعث واکنش های آلرژیک خود را – عطسه چشم آبکی و بی شمار از دیگر آفات.

سوال این است که آیا هومیوپاتی درمان برای افراد مبتلا به وزوز گوش تسکین دیوانه کننده سوت خروش و غوغای صداهای? پاسخ این است که بی حد و حصر بله و نه.

دونالد I. سیمپسون پزشکی محقق در گروه فارماکولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه بیرمنگام انگلستان, نوشته شده دوسوکور مطالعه به منظور تعیین اگر یک هومیوپاتی برای درمان وزوز گوش واقعا کار می کرد. از 28 افرادی که در این آزمایش 14 ترجیح درمان هومیوپاتی بیش از دارونما. متاسفانه پیچیده audiological دستگاه اندازه گیری می تواند درک واقعی هیچ بهبود است.

نتایج جالب هستند در حالی که اکثر افراد مبتلا به وزوز گوش باید دلسوز وزوز گوش (که در آن آنها به تنهایی می تواند شنیدن برای تلفن های موبایل) چگونه است که تجهیزات پزشکی می تواند تشخیص بهبود (یا نه) از فرد وزوز گوش? این مقام نتیجه گیری شد که درمان هومیوپاتی هیچ موثرتر از دارونما. اما نمی 50% از افراد مورد آزمایش احساس می کنید که درمان هومیوپاتی ارائه برخی از امداد به عنوان در مقایسه با دارونما? و آیا می شود که به عنوان یک موفقیت بزرگ برای درمان هومیوپاتی برای وزوز گوش – 50% از افرادی که در زمان درمان آن را به نام یک موفقیت است ؟

به عنوان مورد با وزوز گوش و موفقیت این درمان باید اندازه گیری توسط افراد مبتلا به وزوز گوش خود را. کسانی که به دنبال نوعی از درمان هومیوپاتی باید ذهن باز و قضاوت در مورد نتایج خود را.

[ad_2]